Бузину проводжали оплесками, а люди кидались на журналістів
Украинаgazeta.ua19 апреля 2015

Бузину проводжали оплесками, а люди кидались на журналістів

Сьогодні о14:00 на Берковецькому кладовищі поховали 45-річного журналіста Олеся Бузину. Його застрелили у дворі будинку по вулиці Дегтярівській 58, коли він виходив з дому у четвер. На церемонію прощання з журналістом на місці вбивства прийшло близько сімсот людей. Труну поставили перед під'їздом – за кілька кроків від місця вбивства. Попрощатись прийшли як і колеги Бузини, так і фанати його творчості. ''Олесь був доброю людиною, хоч і з специфічною точкою зору на життя. Але він не заслужив, щоб його застрелили невідомі. Думаю, це політичне вбивство. А хто зробив це - версій багато. Через творчість Олеся ненавиділо дуже багато людей,'' - каже друг родини Анатолій.

З двору будинку Олеся Бузину відвезли до церкви Живого джерела Києво-Печерської лаври, де відбулась молебень за загиблим. З Двору автівку з труною проводжали оплесками.

Не обійшлось і без конфліктів - так на похоронах група людей чіплялась до журналістів, які прийшли висвітлювати похорони. "Ви пособники фашистів" – кричали ті на кореспондентів. Коли ж їх просили аргументувати свою точку зору люди просто тікали. Заспокоїлись тільки коли розпочався дощ. Олеся Бузину застрелили 16 квітня, коли він виходив з будинку. Міліціонери припускають, що за ним стежили. Свідки розповіли, що кілька днів перед тим бачили синій автомобіль "Форд", на якому втекли вбивці. У міліції розглядають кілька версії – від помсти до дій спецслужб іноземних держав, щоб розхитати ситуацію в Україні.

Автор: Андрій Жигайло.

2 комментария

Написать комментарий
 • Гость
  19 апреля 2015
  Сверх-цинизм---у укроповских журналюг --пособников убийц--хватило совести придти на похороны которого они травили и фактически требовали уничтожения....БУДЬТЕ ВЫ ПРОКЛЯТЫ ПРОДАЖНЫЕ ШАКАЛЫ....
  Ответить
 • Читатель
  20 апреля 2015
  Чему удивляться - 1+1 - на содержании у Коломойского.
  Ответить
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Я с позором жить не буду. Завтра пойдём вместе вперед. Если пуля в лоб, то пуля в лоб. Но честно, справедливо и смело. Сегодня защищаем Майдан. Я говорил публично, на всю страну, сделаю до последней секунды всё, чтобы каждый человек в этой стране сберег свою жизнь. Чтоб наша страна сбереглась, как единое государство. Чтоб наши дети не плакали по своим родителям. Чтоб наши родители не плакали за своими детьми, как уже сегодня плачут….»
Весёлый Роджер
То ни я "55 летняя нимфетка", тай рука не моя! ТО не моя дупа пердала, то моя цигарка так шквырчала!
Ну и пусть дуют
Ну и йух с ними!
Весёлый Роджер
Точек... мало ... Шмуля ... мало... точек - НЕ ВЕРЮ!!!! А нормальные люди это кто? Это те, кто у пиндосов смокчут, да пидтримки от них ждут? А..., это те, у которых Петя, Беня, Сеня и Зе - херои и паны? Вот эти, для которых пиндосы ыщо зелених грошей напечатают, мабуть с головами бандеровских палачей, заместо президентов!?
Весёлый Роджер
Ну да, на хрен свидомому тай щирому Мона Лиза? Вот Сало тай Ыщо Сало, да с гусем - ось цэ для щирюка дило! ТакЪ победим? Ось так Шмуля - свинорылое мудилло!
Весёлый Роджер
"55 летняя нимфетка" - это не диагноз, это Шмуля вже анамнез! Звучит почти как: 70-летний пионер – всем бандеровцам пример! Что там у тебя написано в справке про твою шизофрению? А, ну даФай, колись, свинорыл ты продажный, бандерлог ты недострелянный! И этому мудаку, тут некоторые поют оды радости и восхищаются ЕГО женственностью! Палата №6 отдыхает!
Vaffen
Конченый