Червоний Хрест просять допомогти встановити тишу на Донбасі
Украинаwww.ukrinform.ua05 августа 2019

Червоний Хрест просять допомогти встановити тишу на Донбасі

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко обговорив з головою субделегації МКЧХ в Україні Сільвією Іццо питання опрацювання ефективних шляхів погодження режиму тиші для проведення ремонтних робіт.

Про це повідомили в пресслужбі Донецької ОДА. «Очільник області Павло Кириленко зустрівся з головою Суб-делегації МКЧХ в Україні Сільвією Іццо. Під час зустрічі була розглянута можливість проведення спільного засідання з представниками ОБСЄ, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, департаментів Донецької ОДА для опрацювання ефективних шляхів погодження режиму тиші для проведення ремонтних робіт на важливих інфраструктурних об’єктах», - йдеться у повідомленні. За словами Кириленка, погодження режиму тиші з боку представників окупаційної влади досі залишається проблематичним, внаслідок чого страждають люди, які живуть вздовж лінії зіткнення, часто - по її обидва боки. «Зокрема, пів року лежить без руху тисяча тонн шлаку, яким мала б бути відсипана дорога до селища Травневе; без електрики залишається Опитне - зруйновані 7,3 км повітряних ліній; не розпочато ямковий ремонт доріг у низці прифронтових населених пунктів. Щоб розпочати роботи по цих об’єктах, потрібні гарантії безпеки - підтверджений режим тиші. Натомість його немає», - зазначив Кириленко. У свою чергу Іццо заявила, що МКЧХ продовжить свої програми щодо допомоги населенню, зокрема, у прифронтовій зоні. Цієї зими коштом МКЧХ 4 тисячі домогосподарств будуть забезпечені паливом (брикетами) або грошима на його придбання. Крім того, Червоний Хрест впроваджуватиме проєкти, які мають тривалий ефект. Кириленко подякував представникам організації за дієву допомогу у вирішенні гострих проблем людей, які страждають від збройної агресії Росії проти Української держави на Донбасі.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Спасайся кто может
Не надо Спасибо. Себе оставьте Джавелины. Нам консервами помогайте.
гость
....Для Украины были,есть и будут врагами.Это о жителях Донбасса.При чем тут зомбирование??
Странные вы
И шо? А у меня участок в Днепропетровской области, вид красота, на работающий карьер. И забора нет, накер.
АхАх
))) в точку и похоже это аксиома
Свідомий
Вообще в .опу лягушатников. Ниче не умеют делать. Только багеты. А так кто будет читать задумайтесь, знаете ли вы хоть одну компанию французскую которая бы не делала Йогурт или трусы в Китае под своей торговой маркой. Миру они только "французский насморк" смогли передать. А Мусье сидят и .издят о правильном поведении, а если плохо себя вести будете то будет вам а та та и башню Эйфеля не увидите. Мусье да пошел ты в ЛУВР.
Изыди
Он просто Фашист, при этом, с детства. И при этом ..д. гремуче-вонючая смесь получилась. Наверное если кого то за день не замучал корчится в агонии. БЕС.
ГЫ
САУРОН ДРАКУЛОВИЧ ВОССТАЛ. НА КОЛ ЕГО. А Вообще этого клопа давно пора прибить.