До дружини Калашнікова прийшли з обшуком
Украинаipress.ua23 апреля 2015

До дружини Калашнікова прийшли з обшуком

На проспекті Правди в Києві у квартирі екс-регіонала Олега Калашнікова проводиться обшук. Про це LB.ua повідомило інформоване джерело. За інформацією, хто саме з силовиків - МВС, ГПУ чи СБУ - не уточнюється. Відомо лише, що обшук проводиться у квартирі, де жив і біля якої був застрелений Калашніков. До моменту приходу силовиків у будинку перебувала дружина загиблого. Нагадаємо, Олега Калашнікова вбили кількома пострілами у під'їзді власного будинку 15 квітня. Убитий екс-нардеп від ПР Олег Калашников незадовго до смерті скаржився, що його зрадили, натякнувши на колишнього президента Віктора Януковича. Як інформував iPress.ua, екс-нардепа Олега Калашнікова вбили розстрілом в спину 15 квітня біля його власного будинку. За фактом убивства екс-нардепа від "Партії регіонів" Олега Калашнікова відкрито кримінальне провадження за статтею умисне вбивство. Після вбивства на адресу політолога Володимира Фесенка надійшов листи з німецького серверу про причетність так званої "Української повстанської армії" до вбивства Олега Калашнікова та Олеся Бузини. У листах так звані "патріоти з Української повстанської армії" беруть на себе відповідальність за вбивства Олега Калашникова і Олеся Бузини, а самогубства Михайла Чечетова, Олександра Пеклушенка та Станіслава Мельника називають ліквідацією. Після перевірки СБУ заявила, що організації "Українська повстанська армія", від імені якої розсилаються листи громадським діячам та політикам, є фейком.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шизики
Бесоног-михалков дэтэктед!
ха-ха
фиг им всем! Россия выстоит, а мы наконец- то вспомним, что славяне, а не укры!
ПОЮТ ЛИ ФОПы ЩЭНЭВМЭРЛУ
ПОЮТ ЛИ ФОПы ,,ЩЭНЭВМЭРЛУ,,? ИЛИ СЛОВА ЗАБЫЛИ?
ВНУШЕНИЕ ЭТО СИЛА
Что бы не лечить украинских пациентов с ковидом, врачи показывают им ,,ОКНО В ЙЕВРОПУ,,! И пациенты верят.
Весёлый Роджер
Да хрен тебе! Народ и Сало - едины! Сала пиндосоизбранному Гетману Зе!!! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
ТЫ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД
ДА! МНОГО ГОВНА В ТВОЕЙ РАЗДОЛБАНОЙ ПАСТИ ПОМЕЩАЕТСЯ! КТО ЖЕ ТЕБЕ НАПОЛНЯЕТ ГОВНОМ ТВОЮ ПАСТЬ? НЕБОСЬ В ТУАЛЕТЕ ВЫПРАШИВАЕШЬ У ПОСЕТИТЕЛЕЙ? ВСЁ ПЛЮЁШЬСЯ И ПЛЮЁШЬСЯ! УКРАИНСКИЙ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД ТЫ!
Весёлый Роджер
Какая-то шизуха в стиле пропахандона Шмули_Елен, со сожранными ежами и картонными мостами тай 200 000 пидземных нЫбаченных бурятов на танках,конях и санках. Неужели ещё есть щирые долбоэбы шо верят в эту бредятиту? Никого майдан ни чему не научил - вот жешь блин терпилы эуропеидные!