Гройсман хоче створити єдину стратегію розвитку транспортної галузі
Украинаtheinsider.ua22 июля 2017

Гройсман хоче створити єдину стратегію розвитку транспортної галузі

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман ініціює розробку єдиної стратегії розвитку транспортної галузі, включаючи залізничний транспорт, порти і авіасполучення з метою формування в Україні прозорого та конкурентного транспортного ринку. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів, передають Українськi Новини. "Інфраструктура - надзвичайно важлива для розвитку економіки, утвердження позицій України на внутрішньому і зовнішньому ринках, створення робочих місць. Нам потрібно, щоб "Укрзалізниця", порти, річковий транспорт і автомобільні дороги - все працювало, як єдина система, яка дозволяє бізнесу розвиватися і досягати своїх цілей", - заявив Гройсман. Він визнав, що є проблеми в роботі системи транспорту в Україні, і вони стосуються всіх аспектів функціонування галузі. "Я чую бізнес, і він звертає увагу на непрозорість системи, відсутність доступу до ресурсів. Сьогодні нам потрібна стратегія розвитку транспорту - і по залізниці, і по автомобільним дорогам, і по портам, і по авіасполученню. У той же час, коли всі нарощують свій логістичний потенціал, ми його просто втрачаємо - через відсутність стратегії, відчутності прозорості та відкритості. У нас немає кінцевої мети. А між тим інфраструктура повинна стати якісним сервісом для економіки ", - підкреслив глава уряду. Гройсман звернув увагу керівництва Міністерства інфраструктури на необхідність формування стратегічного бачення розвитку всього транспортного сектора і доручив йому за місяць-півтора подати відповідні напрацювання. Окремо Гройсман доручив розробити рішення щодо підвищення прозорості в роботі залізничного транспорту. Як повідомляли Українськi Новини, раніше Гройсман доручив Мінінфраструктури в найкоротші терміни розробити стратегію розвитку авіаперевезень і аеропортів. 15 червня Кабінет Міністрів вніс ряд підприємств авіаційної галузі до переліку суб'єктів літакобудування, щодо яких запроваджуються тимчасові заходи державної підтримки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Привет краса ты наша.Вопрос от чего АМЕРИКА ДОЛЖНА СПАСАТЬ МИР ?Мир уже не будет однополярным .ВОН Китай набрал силу.Россия -тоже рвется в лидеры....
Луна-2
Что еще ххочу сказать - по поводу статьи .Яблоков(Зубченко) прав .Мы являемся полигоном для обкатки цветной революции в России. Те же методы при использовании цветных революций .ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО вернулась обратно на семь лет .Тогда с ужасом наблюдала за ходом переворота.Теперь же не дай Бог, чтобы все опять повторилось в России , потому что Россия многонациональная страна.
е
лижешь, лижешь..уже до копчика зализала...опять ждешь халяву, иди работай - развивай страну..
Луна-2
"Вам нужны великие потрясения,Мне нужна ВЕЛИКАЯ РОССИЯ="слова Столыпина сказанные революционерам более сто лет назад, актуальны и теперь.Ведь и тогда как и теперь, кто идет в революцию? На кого воздействует революционная пропаганда 7 Н а молодежь. Поэтому американские спецслужбы и используют Навального в качестве приманки для малолетних "детишек"Но Навальный, думаю, сам не понимает, того что он будет не нужен им, после того как станет не нужным российским спецслужбам, в качестве тарана против Путина .Они прекрасно понимают, что он не справится со своей задачей..Путин переиграет их.Следовательно, ему уготована роль сакральной жертвы....
Елена
Америка вернулась и она готова вести за собой остальной мир,золотые слова.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.