Харківський завод бунтує проти мобілізації
Украина24tv.ua16 мая 2015

Харківський завод бунтує проти мобілізації

Харківські підприємства бунтують – армія забирає кваліфіковані і часто незамінні кадри. Так, на заводі "Електроважмаш" за рік проведення АТО мобілізували п'ятдесят працівників, ще тисячі вручили повістки. Попри проблеми, державні замовлення на електротурбіни завод все ж виконує. Для цього робітники ішачать понаднормово. Проте чи довго важливе виробництво зможе працювати в такому режимі – невідомо. У мене є, які вже пішли, і конструктори, і випробувачі електричних машин, ті необхідні позиції, які зараз я не можу організувати ні у двох, ні у тризмінному режимі, вони необхідні для циклу виробництва, — пояснює начальник цеху №20 заводу "Електроважмаш". Порожніють цехи і через масові звільнення. Люди кидають роботу, адже без неї легше сховатися від військомату. За останній рік з "Електроважмашу" пішло 900 людей, а це п'ята частина усього колективу. У спілці підприємців кажуть, подібна ситуація й на інших заводах області. У комісаріатах на докори підприємців відповідають – бронюйте спеціалістів через міжвідомчу комісію. Посади, що підлягають броні, в законі прописані. Інша справа, за мирний час така практика забулася. В законі все чітко прописано, кого призивать, кого – ні. Але якщо ми так будемо розсуждати, то вийде така ситуація, що взагалі кожна людина потрібна своїм дітям, кожна людина потрібна заводу, підприємству, хто тоді піде захищати країну, – обурюється заступник військового комісара області. Зараз перед харківськими підприємствами нависла загроза невиконання планів. Аби цього не сталося, кажуть їхні керівники, треба змінити закон про часткову мобілізацію. У ньому має бути прописано, яку саме частину колективу завод може бронювати, аби не перейматися, що цих людей заберуть до армії. Нагадаємо, у Харкові, вперше в Україні, військового комісара відправили на гауптвахту. Таке рішення суд прийняв після позиції військової прокуратури Харківського гарнізону.

2 комментария

Написать комментарий
 • Гость
  16 мая 2015
  Хочешь угробить завод--преврати работников-спецов в пушечное мясо--и пожалуйста выкупай завод за три копейки....
  Ответить
 • AHMED
  17 мая 2015
  Гость я с вами абсолютно согласен , развал заводов и есть зацепка . Организованая нашими олигархами война
  Ответить
💬 Последние комментарии
пропагандоны пропагандонят
Как интересно, американский препарат БЕСПОЛЕЗНЫЙ против ковида, а вот срашкин АНАЛОГ оказывается действующий!
запомни а дэ ссыт
Северный ОТТОК )))) ЕГО НЕДОСТРОЯТ НИКОГДА.
Луна-2
Петя це наше усе ..Зачем она на него бочку будет катить 7- Он же святой, -цены ему нет...)))))
Весёлый Роджер
Ага "е". А ты ещё его спроси про пана Продана и про 800 млн грн, шо пропали на вугле из ЮАР. И шо, як бывший пан министр поживает? Шо в Италии, на своей вилле чихает? Ой бедненький! Ось воно як!
Весёлый Роджер
Ношу и с этой ковидной хернею не шучу и тебе не советую! Запомни - Безопасности много не бывает! Никто не застрахован от этой дряни. И не надо смущаться никого - ты же не голая идешь. Хотя конечно, это мысль, в маске, перчатках и без всего, ну кроме сапог ботфортов - ты попадёшь на обложки журналов! :-))))))
е
не только.. а откаты? те самые что по стоимости больше самой дороги...
е
А не расскажешь кто во время котлов деньги из Украины в офшор выводил? не? не заплачено на Петю тявкать?