Кількість українців, які користуються безвізом, стрімко зростає

11.07.2018 12:47 1news.com.ua

Тільки у червні цього року зафіксовано 221 тисяча поїздок українців за безвізомВже більше року громадяни України користуються безвізовими поїздками до країн Європейського Союзу. Для цього необхідно мати лише біометричний паспорт і, за необхідності, під час перетину кордону для представників правоохоронних органів країн ЄС, підтвердити мету своєї подорожі, – повідомляє 1NEWS.

Аналіз трафіку українців до країн ЄС красномовно свідчить, що безвізовий режим відкрив для українців нові можливості та сприяв збільшенню кількості поїздок до Європейського Союзу. Так, від початку дії безвізу по кінець червня цього року загалом відбулося понад 21 мільйон перетинів кордону до ЄС громадянами України, що на 12% більше ніж за попередній аналогічний період.

В той же час, починаючи з перших днів червня цього року спостерігається стрімке зростання кількості українців, які віддають перевагу безвізовим поїздкам та слідують до країн ЄС виключно з біометричними паспортами без будь-яких відміток. Сприяє цьому туристичний сезон та закінчення в паспортах старого зразка терміну дії віз, які раніше доводилось оформляти.

Тільки у червні цього року зафіксовано 221 тисяча поїздок українців за безвізом, а це в 2,3 рази більше ніж за перші 30 діб безвізу, коли статистика становила майже 96 тисяч осіб. Нині кількість безвізовиків в середньому сягає від 9 тисяч до 12 тисяч осіб за добу.

Нагадаємо, що зі свого боку Державна прикордонна служба України впродовж 2015-2017 років виконала всі визначені Планом лібералізації ЄС візового режиму завдання. Зокрема, майже 160 пунктів пропуску обладнано засобами біометричного контролю та підключено до баз даних Інтерполу. Нині сучасні технічні засоби дозволяють прикордонникам автоматично перевіряти всі типи біометричних документів.

Комментарии

ua гость, 11.07.2018 14:47

Пошёл товарищ за паспортом,а ему они говорят заплати 1350грн и получишь паспорт в течении 2х месяцев, а предумотрено ведь срок 20 дней.Это при том что ему там за бугром на крестинах надо быть через 40 дней. Кроме того пытаются ещё вымогать платёж 630грн. страховки для тех кто лох. Можно всего 650грн заплатить,но тогда ждать паспорт до 6месяцев. Он показал мне 3ри квитанции оплаты за загранпаспорт и я усмотрел на одной из них основной счёт не в госбюджет а в какую -то "тумбочку". Сам видел что там очередь люди занимают с 6 утра. Не знаю может там на Украине и нет очередей,а в нашем городе люди лучше живут отого что в Киеве пока ещё об этом не знают,но всё равно рвут когти прочь с Украины.

Добавить комментарий