Команда Зеленського планує створити «інформаційно сильний канал»

18.07.2019 22:42 vgolos.com.ua
Перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір анонсував створення командою президента інформаційно-розважального телеканалу для української аудиторії – як у межах України, так і близькому зарубіжжі.

Про це він розповів в інтерв’ю виданню «Lb.ua».

На запитання журналістки про те, чи бачить команда президента загрозу в тому, що Медведчук сконцентрував у своїх руках величезний медіаресурс, бізнес-партнер Зеленського відповів ствердно і розповів, що в команді президента є ідея розробити законопроєкт про те, що медіаресурс не має права купувати людина, яка веде бізнес у Росії. Він також додав, що якби були кошти, то самі б купили «Інтер».

У розмові він сказав, що зараз у команді Зеленського ведеться робота над створенням нового каналу.

Телеканал буде супутниковим або мовлення вестиметься виключно онлайн. Шефір підкреслив, що Україна програє в інформаційній війні не лише Росії, але й всередині країни. «У нас всі канали належать тим чи тим людям, які тримають їх, щоб захистити себе», – додав він. Робота ведеться над тим, щоб канал був сильним інформаційно.

Він висловив думку, суто новинні медіа ніколи не стануть мегапопулярними, для широких міс потрібен і розважальний контент, тож треба «робити розважально-інформаційний канал, де будуть присутні і новини, і серіали, і розважальні програми. Ми мріємо про такий формат».

Комментарии

ua Гость, 19.07.2019 10:08

Пробьют мозги гражданам окончательно. Параллельно с созданием канала создадут Министерство Правды и будут вещать из него в режиме online в жанре развлекательного talk show. Успех обеспечен. ПреЗедент вздохнет с облегчением и продолжит исполнять привычную роль Голобородько вместе со своей технократичной командой. Инвестиции хлынут рекой. Не отключайтесь! Далi буде.

ru гость, 18.07.2019 23:00

Команда молодости нашей, команда без которой нам не жить)) может что нибудь и изменят, может,а может и нет.

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ