На Хмельниччині два міста хочуть перейти у Рівненську область
Украинаwww.0362.ua12 июня 2019

На Хмельниччині два міста хочуть перейти у Рівненську область

Причину таких змін виклали у зверненні до місцевої влади. Звернення до міських голів Славути та Нетішина, а також до голови Славутської районної ради місцеві активісти громадської організації «Майдан» надіслали та опублікували у соціальній мережі Фейсбук, - передає сайт www.ye.ua. Одна із головних причин, як значиться у зверненні, новий варіант утворення районів запропонований робочою комісією при Хмельницькій ОДА. Зазначимо, що нещодавно були оприлюднені два варіанти мапи Хмельницької області, згідно із якою буде утворено три, або п’ять районів. У варіанті трьох районів, утворені будуть Кам'янець-Подільський, Хмельницький та Шепетівський. Якщо ж наверху зійдуться на варіанті п’яти, окрім перерахованих будуть ще Городоцький та Старокостянтинівський райони. У жодному із варіантів немає Славутського. Саме це, за словами активістів, спонукало їх до такої заяви.

«Жителі Славути вже неодноразово чули від очільників області про необхідність ліквідації міста, як окремої одиниці. Бачимо, що зараз є намагання знищити ще й місто Нетішин та Славутський район. Також (…) ми бачимо, що наші міста та район фінансуються з обласного бюджету по «залишковому принципу». Ми на правах «невістки», – переконують заявники і додають, що більшість мешканців регіону їздять обстежуватися та лікуватися до медичних закладів Рівного, а не Хмельницького, а випускники віддають перевагу ВУЗам сусідньої області. У своєму зверненні активісти також зазначають, що історично регіон є Волинню, а не Поділлям, а входження земель до Хмельниччини є штучним. «Враховуючи вищевикладене, а також значне невдоволення жителів нашого регіону ігноруванням органами обласної влади наших проблем та запитів, просимо повідомити юридичну та практичну сторони і механізм виходу наших адміністративних одиниць з Хмельницької області та входження до Рівненської області – йдеться у зверненні. Також активісти просять повідомити юридичну та практичну сторони проведення місцевого референдуму, опитування тощо. Вивчити громадську думку про вихід з Хмельницької та приєднання до Рівненської області і готові долучитися до обговорення. До речі, опитування хочуть провести разом із позачерговими виборами до Верховної Ради. Нагадаємо, попередньо вони заплановані на 21 липня, якщо Конституційний суд 12 червня не прийме іншого рішення.

2 комментария

Написать комментарий
 • Гость
  12 июня 2019
  От же ж гребани сепаратысты!:))
  Ответить
 • Вуйко
  12 июня 2019
  Пущай вся Западня перейдет в Польшу, Румынию, Венгрию - так интереснее
  Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Борю Годунова забыл,того ещё серого кардинала при Иване IV, запомни Хохлов, правдой или якобы правдой манипулируют,при том все.
Елена
Я за английскую и французскую революции не говорила,ну и что что платили,всегда найдутся силы внутри и снаружи страны готовые убрать существующую власть и поставить выгодную себе,так было всегда,всегда и будет,а то что платили или нет можно не обращать внимания,даже спонтанную , никем не организованную бучу будут использовать,глупо было бы не использовать в своих интересах кому эьо надо,вон если Ленин и взял,в чём у меня большие сомнения,то всё равно пошёл по своему пути,а не тех кто его использовать хотел, жизнь она такая,не всё так просто.,как пытаются рассказать,читай сбрехать олигархические СМИ и их пропагандисты,такие кск Роджер.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!Там больше справедливости.
Гость
Да, "ядро здоровой Украины (Малороссии), свободной от человеконенавистничества, русофобии и антисемитизма, многонациональной и дружественной страны". ... Наказ Олеси Бузины. И если "с таким упорством отстаивают ложь, значит и я (все мы) с не меньшей энергией должен бороться за истину".
Гость
Да, "ядро здоровой Украины (Малороссии), свободной от человеконенавистничества, русофобии и антисемитизма, многонациональной и дружественной страны". ... Наказ Олеси Бузины. И если "с таким упорством отстаивают ложь, значит и я (все мы) с не меньшей энергией должен бороться за истину".
Гость
Да, "ядро здоровой Украины (Малороссии), свободной от человеконенавистничества, русофобии и антисемитизма, многонациональной и дружественной страны".
Гость
Да, "ядро здоровой Украины (Малроссии), свободной от человеконенавистничества, русофобии и антисемитизма, многонациональной и дружественной страны".
Гость
Участники НК, а отзывы...