На Одещині арештували сина “смотрящого за Україною” із Грузії
Украинаinformator.news04 июля 2017

На Одещині арештували сина “смотрящого за Україною” із Грузії

Державна міграційна служба застосувала адмінарешт відносно сина так званого «смотрящого за Україною» із Грузії. Син злодія у законі на прізвисько “Дід” порушив правила перебування на території України та не залишив її межі до зазначеного строку, – сказано у повідомленні.

Сам «злодій в законі», якому підконтрольні контрабандні потоки, кишенькові злодії та «барсеточники», був видворений з України ще у 2005 році. В цей час інтереси батька у кримінальному світі та бізнесі Одеського регіону представляв його син, неодноразово сам беручи участь у вчиненні певних злочинів. Наприкінці 2016 року «авторитет» повернувся до України, однак залишив за сином ті ж «повноваження».

Напочатку червня 2017 року Державна міграційна служба України отримала лист-відповідь від МВС Грузії про те, що 32-річний чоловік є їхнім громадянином та має відповідний паспорт. А ось паспорт України та закордонний паспорт, які використовував син «злодія в законі», отриманні ним незаконно. Тож міграційною службою України ці документи були анульовано.

Написать комментарий