Назвали міста, де запровадять оплату за проїзд через смс

14.02.2019 10:46 gazeta.ua
Вінниця стала другим містом після Івано-Франківська, де можна розрахуватися за проїзду у громадському транспорті за допомогою смартфону через смс.

Львів стане третім містом, де запровадять оплату за проїзд у громадському транспорті через смс
Львів стане третім містом, де запровадять оплату за проїзд у громадському транспорті через смс
Далі планують запровадити такий вид оплати у великих містах.

"У Вінниці наша частка ринку перевищує 60 відсотків. В Івано-Франківську ми переплюнули PR-коди. Йде завжди конкуренція за простоту та зручність. Пасажир шукає, де менше натискань і "кліків. То ж наступними містами буде Львів, Київ, Дніпро, Харків та Одеса", - говорить представник мобільного оператора "Київстар" Євген Кражан.

Евген Кражан (ліворуч): Львів стане третім містом, де запровадять оплату за проїзд у громадському транспорті через смсото: Тетяна САРАХАНЕвген Кражан (ліворуч): Львів стане третім містом, де запровадять оплату за проїзд у громадському транспорті через смс


У Вінниці в тролейбусах, трамваях та автобусах можна сплатити за проїзд за допомогою смс. У салонах є наліпки. На них покроково роз'яснено як сплатити за проїзд.

Щоб оплатити 4 грн за проїзд через смс, треба мати на рахунку не менше 7 грн аби в залишку було 3 грн.

Оплатити проїзд за допомогою SMS легко. Треба на номер 877 відправити повідомлення з телефону з кодом того маршруту, на якому їдете. Аби заплатити за поїздку в тролейбусі №10, треба відправити код SAB10. Після цього на телефон спочатку приходить повідомлення про отримання заявки. За кілька секунд – повідомлення про проведену оплату. Плата за смс не стягується. Пасажир сплачує лише лише вартість проїзду, яка списується з його мобільного рахунку.

Комментарии

Добавить комментарий