Названі найпопулярніші імена для дітей в Україні

11.01.2019 20:18 znaj.ua
У 2018-му жителі України зуміли здивувати оригінальним вибором імен для дітей.
У західній Україні батьки найчастіше називали дітей Авелем, Самуїлом, Нікандо, Соломоном, Аскольдом, Светозаром, Кайзером і Ільясом. В топ найпопулярніших імен потрапили і звичайні, не екзотичні імена: Богдан, Макар, Максим, Артем, Арсеній, Тимофій і Матвій.

Дівчаток називали Софією, Поліною, Євою, Марією, Ольгою, Анною, Вікторією та Анастасією. Рідкісні імена: Дилар, Амалія, Мія, Даяна, Еммануелла, Доріана, Селена, Ніколетта, Саліха, Ноомі та Климентія.

В Тернополі та Чернівцях найпопулярніші чоловічі імена – це Матвій, Максим, Олександр, Артем, Денис, Андрій і Микита. З "незвичайних" — Адам, Таха, Амфілохій, Джексон Етагене, Джесая, Ріад, Іонофан, Лучіан, Ішмаил, Амос, Еуниче, Авнер, Бедуел, Райан, Еллади та Ісак.
Дівчаток називали — Анастасей, Софією, Веронікою, Вікторією, Ганна, Соломія і Злата. Рідкісні імена: Домініка, Магдалена, Суламіта, Мелінда, Аліпія, Йосія, Емелі Амалія, Голда-Естер.

У Київській області найпоширеніші імена - це Максим, Артем, Олександр, Дмитро, Софія, Злата і Марія. Незвичайні імена - це Фараон, Михвей, Рувін, Златозар, Сварог, Єремія, Ірис, Радана, Каталея, Вія, Мелоді, Ясноведа і Златояра.Комментарии

us Ватсон, 11.01.2019 20:59

Это элементарно: нэ люблять нас кляти москали...

А ПОЧЕМУ?, 11.01.2019 20:56

А Степанами почему не называют любители бандэры?

us Гость, 11.01.2019 20:30

Очень странно. Ведь на волне завоеваний революции гидности, всех мальчиков должны поголовно называть Томосами и Шкиряками, а девочек - Безвизами и Фарионами!

Добавить комментарий