Незаконна забудова столиці: у Кличка з корупцією видаються дозволи — Салій
Украинаnewsradio.com.ua29 мая 2015

Незаконна забудова столиці: у Кличка з корупцією видаються дозволи — Салій

Віталій Кличко повідомив про те, що 150 столичних будівництв здійснюються незаконно. Як заявив в ефірі радіостанції Голос Столиці екс-глава КМДА Іван Салій, практично на 100% будівництво житла фінансує населення, і за зупинку будівництв розплатяться інвестори зі своєї кишені. У столиці без необхідних документів здійснюється будівництво близько 150 об'єктів. Про це заявив київський міський голова Віталій Кличко. Мер також повідомив, що проблему із забудовою створив не він. Крім того, Київрада розірвала договір зі скандальним забудовником ТОВ «Скай-Буд ЛТД» на Осокорках. На кому лежить відповідальність за незаконне будівництво в Києві, в ефірі радіостанції Голос Столиці розповів екс-голова КМДА Іван Салій. Чия вина в тому, що в Києві 150 будівництв ведуться без документів? – Київські власті, які видавали документи до Кличка корупційним чином, були легітимні. Точно також і у Кличка з корупцією видаються дозволи. Він є правонаступником, і його завдання розвивати та будувати місто. Зупинити може будь-який дурень. Ми зупинили Гостинний Двір – чому він не відновлюється? Ми зупинили на Андріївському узвозі великий комплекс «Юність» – чому ніхто не відповідає за те, що будується? У нас 150 об'єктів покинутих, які ганьблять Київ. Почалася виборча кампанія на негативі. Але на негативі не можна вести справи. Я повинен сказати, що падіння будівництва в Києві за чотири місяці склало 23,6%, і за минулий рік – 22%. Скоро ми взагалі перестанемо будувати. І Кличко за це відповідає. Він тільки зупиняє будівництво, але ще нікому не допоміг. Позбавлення документів забудовника на Осокорках послужить негативним сигналом для інвесторів? – Це вже не дзвіночок, а гучний дзвін. Ми провели збори спілки виробників будматеріалів і за участю забудовників прийняли серйозне звернення до президента, у ВР, до всіх депутатів, бо депутати втратили розум з цим мораторієм на забудову в Києві. Спершу вони все зупинять, а потім прийдуть до нас. І ми будемо правильні. І суми ми вже знаємо. Що буде з незаконними будівництвами? – Мер повинен зібрати своїх заступників, у даному випадку – комісію з землі. Або сам запросити забудовника та запитати: чим тобі допомогти, хто з моїх чиновників чи попередників неправильно вчинив, відправимо їх в прокуратуру? Не потрібно чіпати забудовника, там же люди. Держава у нас бере участь у будівництві житла на 0,4%. Таким чином, 97,6% будівництва фінансує населення. І гроші людей пропадають.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?
Весёлый Роджер
Шмуля, а яка така половая связь между боХатсвом пиндосов и пустой кишенью щирого xoxла? Ведь кроме тебя мудака пердунка, который набухался до глюков, никто не бачил того пиндосного "Геркулеса" с масками и др, що сел у тоби за лесом.
Весёлый Роджер
Та нихай себе выходють! У щиродупной хунты ВСЕ_РАГУЛЬНАЯ пидтримка е! Ось так, поддонок Шмуля? Как выйдуть против хунты, так и зайдуть, кого сожгут як у Одессе, а кого из кулемётов нацики положат. И все демократичные западные СМИ это не заметят! Вот на этом и держится пропиндосная хунта. Сало не уроните, крепше него держите! Тому шо : «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
Луна -2
Ага - особенно, после того,как она скомандовала местным тузамцам не покупать вакцину у России.Зачем - пусть хохлы помирают от ихней непроверенной вакцины.....
Елена
США это мощнейшая держава в мире,с ней надо дружить,а не ссориться.
777
Не будьте так взыскательны к Шмыгалю. Поскольку до того,как Зеленский по непонятной причине вдруг вознес его на должность премьера,весь его опыт управленца был всего лишь семейный бизнес во Львове - пекарня и прокат велосипедов. Безуспешные попытки прорваться самовыдвиженцем в местные советы не в счет. Представьте себя на его месте. Представили? Ну то-то.