Phillips New Now: українські митці представлять свої роботи в Лондоні
Украинаpl.com.ua12 апреля 2018

Phillips New Now: українські митці представлять свої роботи в Лондоні

11 квітня в Лондоні відбудуться торги «New Now» аукціонного дому Phillips. Загалом на аукціоні репрезентовано 236 лотів. На аукціоні будуть представлені: Герхард Ріхтер, Яой Кусама, Роберт Лонго, Мартін Кіппенбергер, Карстен Хеллер, Олафур Еліассон, Сантьяго Сьєрра, Ентоні Гормлі та інші. Естімейти в межах «New Now» варіюються від п’ятисот до п’ятисот тисяч фунтів стерлінгів. Рекордна стартова ціна – £ 300 000 за скульптуру «State III» Ентоні Гормлі з серії «The Proppers», що зроблена зі сталевих блоків. Зараз твір перебуває у приватній колекції, попередньо був виставлений на аукціоні Christie`s у 2016 році та експонувався у галереї White Cube у Сан-Паулу (Бразилія). Найдорожча робота Гормлі була продана на аукціоні Christie’s у минулому році більш ніж за 6,5 мільйонів фунтів стерлінгів. «Ентоні Гормлі – один з найвідоміших британських митців сучасності, на даному етапі досяг предкласичного визнання публіки. Для своїх скульптур та інсталяцій Гормлі обрав найбільш впізнаваний образ – людину, її взаємодію з простором», – коментує арт-дилер Ігор Абрамович. Згідно рейтингу, зафіксованого порталом artnet, Яой Кусама була визнана у 2017 році найдорожчою художницею світу серед наших сучасників. Її роботу «White No. 28» було продано на аукціоні Christie`s більш ніж за сім мільйонів доларів. На торгах Phillips можна придбати дві роботи Кусами за ціною £ 15 000 – 20 000. За свідченням журналу Manager Magazin, видатний німецький живописець Герхард Ріхтер, твори якого – серед колекцій найбільших музеїв світу, в 2017 році увійшов до рейтингу 1 000 найбагатших людей Німеччини. Його статки оцінюються в понад 700 млн євро. На лондонському аукціоні можна придбати лот Ріхтера «Flow (P16)» за £ 6 000 – 8 000. Єгор Зігура представить на торгах скульптуру «Колос, що тримає світ» (бронза, 100.2 x 34.2 x 27.8 см) з циклу «Післясьогодні» з естімейтом £ 3 000 – 5 000. Барельєфний портрет із серії «Вдивляючись із» (каміння, 31.8 x 32 x 8 см) Дмитра Грека Phillips оцінили в £ 1 000 – 2 000. Роботи Єгора Зігури та Дмитра Грека вже неодноразово продавались на закордонних аукціонах, що свідчить про зростаючий успіх сучасного українського мистецтва на міжнародній арені.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
пидору рагулянскому
свинья ебаная жьовтьо блякитная,у тебя тварь в хохлохлеву все в порядке?с пенсиями,тарифами и зряплатами?гнида ебучая,всюду свой вонючий рагульский язык должно всунуть?
гость в горле кость
этадругое - анижедети !
МрБайдэн
Я пртив!
кипчак
Как всегда мешает осуществлению плана создания мирового правительства Россия. Отсюда вокруг нее бесовские пляски.
кипчак
Такое впечатление, что у европейцев и американцев мозги атрофировались: то ли они зажрались, то ли от злоупотребления чем-либо. Если верить сообщениям о разгуле эмигрантов, а также учесть ковид-безумие и ухудшение экономической ситуации, то того и гляди, чтобы им самим не пришлось превратиться в беженцев. А куда бежать? Есть только одно направление, которое они сейчас подрывают как та глупая свинья под дубом. Им бы Россию развивать на всякий пожарный случай и беречь от навальных и других полудурков, ибо при них возможна только гражданская война и разруха, а не развитие и прогресс. Опомнитесь, лучше меньше комфорта и мороз, чем изнасилования, вечный страх за себя и свое будущее. Похоже, что своими силами европейцы и белые американцы традиционной ориентации не удержат ситуацию в свою пользу. Все это касается прибалтийских шестерок и к ним примкнувших. Иногда домашние животные задирают и сжирают собственных хозяев, думаю, анаконда(даже не настоящая) не исключение.
тт
Было дело...
тт
Будет ли Украина любимой дочкой? Сомневаюсь...