Порошенко: понад 90% поранених військових повертаються на службу

14.06.2018 20:13 www.unn.com.ua
Завдяки професіоналізму та зусиллям українських медиків понад 90 % поранених на Донбасі військовослужбовців після одужання повертаються до виконання своїх обов'язків. Про це заявив сьогодні заявив Президент України Петро Порошенко на урочистостях у Києві з нагоди Дня медичного працівника та Дня донора, передає кореспондент УНН.

"Хочу подякувати військовим і цивільним медикам – зараз 93% поранених воїнів повертаються до строю. Це дійсно один з найкращих показників. як стверджують експерти, серед країн, які брали участь у бойових діях", - сказав Порошенко.

Як повідомляв УНН, протягом минулої доби в зоні проведення бойових дій на Донбасі четверо українських військових отримали поранення.

За інформацією розвідки, в результаті ведення активної оборони протягом доби знищено одного та поранено п’ятьох бойовиків російсько-окупаційних військ.

Комментарии

ua исус, 15.06.2018 15:04

100 процентов уходят на органы

ua Гость, 14.06.2018 20:40

от блядь клоун е.учий ,ну а где ты уебень еще заработаеш 17 т.грн.даже.в сраном Хуйеве,и то далеко не каждый зарабывает семнадцать штук .а шо бздеь за периферию.?да если и пришьют на Донбассе .,то семя получит там не знаю сколько сот тысяч ,хоть и обесцененых.ебучим переворотом.а допустим ебнется на стройке с метров десяти ,то хозяин -буржуй сделает пяным или нахапаным .и семя получит в лучшем случае зарплату не выплаченную .вот и весь блядь патриотизм ,убери у вояк зарплату и хуй кого нарисуеш ..

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ