Профспілки збираються знову пікетувати Раду
Украинаdepo.ua30 июня 2015

Профспілки збираються знову пікетувати Раду

Профспілки України 2 липня пікетуватимуть будівлю Верховної Ради України на підтримку прийняття "соціального пакету" законів. Про це на брифінгу заявив голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, передає depo.ua. "Ми провели зустрічі з парламентськими фракціями і головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом. На цих зустрічах у два тури ми досягли, здається, консенсусу, що парламентські фракції підтримають всі п'ять соціальних законопроектів, ініційованих профспілками", - зазначив він. Однак, за словами Осового, у порядку денному на цей тиждень цих законопроектів немає. "Ми наполягаємо, щоб в четвер були поставлені на голосування законопроекти №2883, №2682, №2698, №2835, №2245. На підтримку цих законопроектів у четвер профспілки будуть пікетувати Верховну Раду", - підкреслив глава ФПУ. Мова йде законопроекти №2883 щодо індексації грошових доходів населення, №2682 щодо зниження рівня оподаткування пенсій, №2698 щодо зняття обмежень на виплату повної пенсії працюючим пенсіонерам, №2835 щодо здешевлення ціни на природний газ для населення, а також №2245 щодо відновлення за рахунок коштів соціального страхування часткового фінансування літнього оздоровлення дітей, санаторного лікування працівників, насамперед зайнятих у шкідливих і важких умовах праці. Акція розпочнеться з перформансу о 9:00, а з 9:30 буде мітинг.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
321
куй вам
t7
А дальше... забыл?
Гость
Удручающее зрелище - пустые вокзалы, где никакого пассажирского движения
Гость
Интересно, сколько зрителей смотрит укро тв. В городвх, особенно.
Гость
И обрезание сделать, если еще кто не сделал.
Одна Бабка Сказала
А какое свинячье дело "одного из авторов" проекта постановления, что и кому Белоруссия разрешила провести с гражданином СВОЕЙ страны, а не гражданином Украины? Гончаренко пересосал похоже, переутомился, губы все больше пухнут. А в Европарламент дебила не пускают, заскучал дырявый.
Весёлый Роджер
ОЙ ну прекратите вы. Цэ ж дитячи шалости. Вот сейчас пропахндон Шмуля, вам всё по бандеровски объяснит. Вверху, на фото – то тубус для Ватмана, жидобандеровец Ватман его сам и несёт! Внизу - так цэ стартовые пистоли для скакания. Надо же було как-то синхронизировать это стри_бучее стадо запизденцев и примкнувших к ним тупым куевлянам! Ось воно як! Вы главное там - Сало не роняйте, подонкам убийцам детей него ховайте!
Авторские статьи