ШКІЛЬНА ФЕРМА: в Україні з’явиться перша Агрошкола, де навчатимуть пасічників та садівників

14.07.2018 10:31 agroday.com.ua
Сумський обласний центр зайнятості профінансує відкриття у с. Хоружівка Недригайлівського району першої в Україні Агрошколи. Також установа візьме на себе організацію навчального процесу та витрати на матеріально-технічну базу і проживання слухачів школи, повідомляє сайт «Трибуна».

Слухачі Агрошколи зможуть освоїти професії пасічника чи садівника, навчитися вирощувати ягоди та фрукти. А стати ними зможуть мешканці не лише Сумщини, але й усієї України.

За словами Володимира Підлісного, директора Сумського обласного центру зайнятості, Агрошколу створять для того, щоб налагодити в регіоні виробництво плодово-ягідної продукції і зменшити кількість людей, що їде на її виробництво за кордон, зокрема у Польщу. У подальшому ж планується, що Сумщина почне вирощувати елітні саджанці для продажу.

«Ми будемо всіляко заохочувати українців розпочати власну справу, тим більше, що природно-кліматичні умови нашого регіону дозволяють вести аграрне виробництво і вирощувати як ранні, так і пізні сорти плодів та ягід», — заявив Підлісний.

За словами Ігора Борисовського, заступника голови Недригайлівської районної держадміністрації, створення Агрошколи надасть можливість нашим виробникам конкурувати з польськими принаймні у виробництві плодоягідних культур, які успішно можна вирощувати на Сумщині. Він же, як представник влади, у свою чергу пообіцяв допомогти виробникам з пошуком ринків збуту продукції.

Для потреб Агрошколи у Хоружівці є сад, пасіка та лабораторія, для майбутніх слухачів є квартири та їдальня, а також знайдене приміщення, де будуть проводитися заняття.

Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ