Швидко і продуктивно. Топ-7 порад, як підготуватися до ЗНО
Украинаfakty.ictv.ua24 апреля 2018

Швидко і продуктивно. Топ-7 порад, як підготуватися до ЗНО

Вже зовсім скоро випускники шкіл будуть здавати ЗНО. Незалежно від підготовки, є корисні речі, які повинен знати кожен.

Програма та ціль

Програма підготовки повинна бути з кожного предмету. Скласти її можна самостійно або з викладачем. Головне, щоб програма охоплювала всі теми з обраного предмету, включала в себе теорію та практику. Також поставте собі ціль.Наприклад здати ЗНО на 190 та більше з профільних предметів і вступити в найкращий університет України. Вміння формулювати програму та ціль знадобиться вам у житті.

Оберіть підручник для підготовки

Існує достатня кількість книжок та збірників для підготовки до ЗНО. Перегляньте 3-4 варіанти і оберіть, для себе 1-2 найкращих підручник. Також всі охочі можуть спробувати онлайн курси.

Будьте стабільними

Визначте графік навчання.Найкраще підходить щотижневий. Наприклад, визначте, що кожного тижня ви 2-3 рази працюєте над підготовкою до тестів. На кожен предмет бажано виділяти хоча б 1,5-2 години. Саме такий час триває тест ЗНО. Тому треба випрацювати вміння продуктивно і швидко вирішувати завдання за дві години.

Навчання — частина життя

Не лише шкільні заняття мають стати базою для навчання. Використовуйте все, що вивчили в житті. Сучасні технології дозволяють вивчати мови у живому форматі. Цьому сприятиме перегляд фільмів, читання книжок та статей, прослуховування музики або радіо, де мовлення ведеться іноземною мовою. Всі точні науки (математика, фізика, хімія, біологія) мають застосування в нашому житті. Знайдіть цьому приклад, вивчіть їх детальніше. Можливо ви відкриєте для себе нові інтереси та майбутню професію.

Заведіть зошит із записами

Заведіть для підготовки до ЗНО окремий зошит. В якому ведіть записи по кожній темі. Продумайте структуру, щоб ви орієнтувалися де записи по кожній темі. Найважливіші факти виділяйте або навіть зробіть для них окремі записи (в кінці зошита, в окремому блокноті). Кожні 1-2 заняття робіть невелике повторення — переглядайте попередні записи.

Практики має бути багато

Вивчивши якусь тему чи розділ одразу переходьте до вирішування тестів чи задач. Якщо ви зможете успішно застосувати отримані знання, то вони запам’ятаються набагато краще. Не бійтеся помилятися і запам’ятовуйте, як ви робили помилки. Власний досвід дасть змогу не повторювати ті ж самі помилки в майбутньому.

Виділіть час на повторення та пробне тестування

Після вивчення всіх тем, вже ближче до самого ЗНО, присвятіть 2-3 тижні повторення всього матеріалу. Тема за темою пройдіть повторно теорію та практику. Візьміть завдання з ЗНО минулих років та виконайте його повністю. Це потрібно обов’язково зробити 2-3 рази, щоб звикнути до специфіки тесту. Варто пам’ятати, що вступ до університету це досить серйозне випробування, тому ставитися до нього треба відповідно. Але потрібно не забувати про те, що ЗНО – це тільки одне з випробувань в житті. Не потрібно занадто сильно нервувати та варто знаходити час для відпочинку та розваг.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
САБ
російскомовне стадо починає гуртуватись у війні з "озабочінимі". Роблю ставку -- програють
САБ
как будто убивать коммунистов это плохо
999
Поэтому Садовому закупить у Белоруссии автобусы МАЗ совесть не позволяет?
999
Так отож
Юрий
Позорники, киевляне! Майданить только за печенюшки? Тогда Киеву тарифы повысить в два раза больше чем остальной Украине.
Весёлый Роджер
Точно, ... там на нечуваных тропинках стада нечуханых страшил, избушка там на курьих ножках стоит без окон, без перил! Там Шмуля на гилях висит, по кругу вже мудак не ходит, а пид соби, все о панах он сказ наводит, всё об Амэрыке грустит и тихо, тихо так 3.14здит....!
999
Мировое сионистское правительство определило для Украины квоту населения - не более 15 миллионов человек. Над этим успешно работает и.о. главы МОЗ с дипломом санитарки Д-р Смерть Уляна Супрун без украинского гражданства под покровительством Порошенко и 15 бактериологических лабораторий Пентагона США на территории Украины.