Скільки корупціонерів посадили у 2017 році: цифра шокує
Украинаbusinessua.com03 июля 2017

Скільки корупціонерів посадили у 2017 році: цифра шокує

У 2017-му тільки одну людину в Україні реально посадили до в’язниці за корупційною статтею про привласнення бюджетних коштів. Видання “Наші гроші” зазначає, в цьому році зросла кількість службовців, які отримали вирок у вигляді позбавлення волі за зловживання службовим становищем, що призвело до присвоєння, розтрати майна або заволодіння ним. Щоправда, як в 2016-му, так і в 2017-му вирок з реальним позбавленням волі став дійсним тільки щодо працівників Ощадбанку. Всього в перші п’ять місяців цього року за цією корупційною статті (тільки у випадках, коли мова йшла про бюджетне майно та кошти) вироки отримали 77 осіб. Це на 27 або 25% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді їх отримали 104 людини. Істотно скоротилася кількість вироків щодо голів дільничних виборчих комісій, їхніх заступників, секретарів або членів ДВК, яких в основному штрафували або призначали умовний термін за присвоєні або розтрачені бюджетні кошти. У минулому році таких засуджених було 25, в цьому – 1. Цього року змінилася область, в якій суди винесли більше вироків. Якщо в минулому році в зазначений період такою областю була Львівська (12 вироків), то за 5 місяців цього року “лідером” стала Херсонська – 7 вироків. У 2016-му після Львівщини йшли Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Київська, Херсонська, (5-8 вироків), решта 1-4, а в 2017-му після Херсонщини йшли Львівщина, Донецька область, Одеська область, Івано-Франківська Київ (4-6 вироків), решта 1-3. У минулому році за кримінальною статтею не винесли жодного вироку в Черкаській області, а в цьому році – в Чернівецькій і Рівненській областях. Цього року суд призначив 5,5 року позбавлення волі старшому контролеру-касиру відділення філії Івано-Франківського облуправління Ощадбанку. У 2009-2015-му. вона привласнила кошти, що знаходилися на депозитних рахунках вкладників банку (1,55 млн грн, $56 тис. і €12 тис.). У минулому році позбавленням волі покарали ще чотирьох осіб, але апеляція скасувала ці рішення і відправила їх на розгляд до судів першої інстанції.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
без будущего
Из 73% дерьма, 23% дебилов будут поддерживать жоппоблок "за шерсть"
без будущего
"адэсса" ватный городок
смешались в кучу кони люди
А что такое бузина и при чем тут "писатель" и фашисты?
ГЫ
Ничего скоро лавочка прикроется. Пусть потешатся. Героям САЛА.
СВОБОДНАЯ УКРАИНА
ой ублюдки !! а это чмо медьведько ты выблядок хоть научись по УКРАИНСКИ ПИСАТЬ И РАЗГОВАРИВАТЬ. . ну что я могу вам всем пожелать. живите долго порализованными в леэачем положении и пусть ваши тела гниют при жизни за то все зло что вы ублюдки принесли в УКРАИНУ. правда она все таки выйдет наружу и вы суки ответите за все зло
е
Так что там с твоим мнением на счет украинских олигархов?..уже вторые сутки бегаешь, собираешься с мыслями?
Елена
А ты пропустил новыну про то что Газпром сказал что наверное закрывают проект Северный поток-2,не млышал?ну ещё конечно не окончательное решение,но .....а ты аж из трусов выскакивавал кричал пропадуть де без российского газа,аж видишь нет, никогда козлоослик не говори никогда, жизнь такая,вещь сложная.а Роджер мерзавец.