«Скільки коштує ЖКГ для миколаївців? »
Украинаnikmedia.com.ua13 июня 2015

«Скільки коштує ЖКГ для миколаївців? »

«Фонд розвитку міста Миколаєва» запрошує представників громадськості та ЗМІ м. Миколаєва на круглий стіл ««Скільки коштує ЖКГ для миколаївців? », що відбудеться 18 червня 2015р у м. Миколаєві, в конференц-залі БЦ «Олександрівський», вул. Нікольська, 25. Нове антикорупційне, податкове та бюджетне законодавство відкриває нові можливості для участі громадян у вирішенні місцевих проблем. Важливо скористатися цими можливостями. Протягом березня – квітня 2015 року Фондом здійснено дослідження «Доброчесні муніципальні послуги у ЖКГ м. Миколаєва, що включає: ** дослідження ефективності реалізації та оцінки результатів програми «Програми реформування та розвитку житлово — комунального господарства м. Миколаєва на 2010-2014 роки».

** громадську антикорупційну експертизу місцевої цільової «Програми реформування та розвитку житлово — комунального господарства м. Миколаєва на 2015-2019 роки» та відповідних бюджетних програм.

Презентація результатів дослідження дасть учасникам змогу дізнатись по перше: скільки коштувало в 2013-2014р платникам податків одиниця муніципальної послуги у обраній сфері (ЖКГ): ** догляд 1 Га зелених насаджень, пляжів,

** вартість 1 кв. м. капремонту покрівель,

** дератизація, дезінсекція 1 кв. м. житлової площі

** вартість 1 т. піску для посипання миколаївських доріг

** та інш.скільки

це буде коштувати у 2015р, та чи обґрунтована така ціна з економічної точки зору .

По друге: які корупціогенні чинники містить нова Програма реформування та розвитку ЖКГ на 2015-19 ррПовний текст дослідження http://frgn.mk.ua/?p=7382 Запрошуємо всіх небайдужих городян взяти участь в обговоренні результатів дослідження а також шляхів для підвищення ефективності реалізації «Програми….ЖКГ на 2015-2019р» а також ефективності витрачання бюджетних коштів. Заявки на участь направляйте на адресу ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» fondnikol@gmail.com. Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва». Діяльність здійснюється ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в рамках проекту «Доброчесні муніципальні послуги у м. Миколаєві та області»» в партнерстві з Фундацією «Відкрите суспільство» при грантової підтримки МФ «Відродження».

Написать комментарий