Сьогодні оцінюють знання абітурієнтів з української мови та літератури
Украинаvpoltave.info24 апреля 2015

Сьогодні оцінюють знання абітурієнтів з української мови та літератури

В Полтаві о 11-й годині розпочалось зовнішне тестування. Перед навчальними закладами міста з ранку зібрались участники ЗНО з усієї області. Допуск участників до пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання тривав з 10:15 до 10:50.

При вході потрібно було пред’явити запрошення–перепустку, сертифікат ЗНО та паспорт або інший документ. На час проведення ЗНО заняття учнів в навчальних закладах відмінили. Деякі батьки прийшли підтримати своїх дітей у цю важливу для них мить. «Хочь моя донька сумлінно і готувалась до ЗНО, збирається поступати у медичний, я дуже хвилююсь за неї», - повідомила мати випускниці школи № 10 Анна Шміль. На час тестування, абітурієнтам забороняється мати при собі будь-які засоби зв’язку.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шизики
Бесоног-михалков дэтэктед!
ха-ха
фиг им всем! Россия выстоит, а мы наконец- то вспомним, что славяне, а не укры!
ПОЮТ ЛИ ФОПы ЩЭНЭВМЭРЛУ
ПОЮТ ЛИ ФОПы ,,ЩЭНЭВМЭРЛУ,,? ИЛИ СЛОВА ЗАБЫЛИ?
ВНУШЕНИЕ ЭТО СИЛА
Что бы не лечить украинских пациентов с ковидом, врачи показывают им ,,ОКНО В ЙЕВРОПУ,,! И пациенты верят.
Весёлый Роджер
Да хрен тебе! Народ и Сало - едины! Сала пиндосоизбранному Гетману Зе!!! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
ТЫ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД
ДА! МНОГО ГОВНА В ТВОЕЙ РАЗДОЛБАНОЙ ПАСТИ ПОМЕЩАЕТСЯ! КТО ЖЕ ТЕБЕ НАПОЛНЯЕТ ГОВНОМ ТВОЮ ПАСТЬ? НЕБОСЬ В ТУАЛЕТЕ ВЫПРАШИВАЕШЬ У ПОСЕТИТЕЛЕЙ? ВСЁ ПЛЮЁШЬСЯ И ПЛЮЁШЬСЯ! УКРАИНСКИЙ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД ТЫ!
Весёлый Роджер
Какая-то шизуха в стиле пропахандона Шмули_Елен, со сожранными ежами и картонными мостами тай 200 000 пидземных нЫбаченных бурятов на танках,конях и санках. Неужели ещё есть щирые долбоэбы шо верят в эту бредятиту? Никого майдан ни чему не научил - вот жешь блин терпилы эуропеидные!