Сьогодні – свято тих, хто робить життя солодким
Украинаi-vin.info03 мая 2015

Сьогодні – свято тих, хто робить життя солодким

Доброго ранку! 3 травня – +10 – +15. Попри те, що вранці небо вкриють хмари, день та вечір у Вінниці будуть ясними. Нічний дощ вранці послабшає, а до середини дня повинен зовсім скінчитися.

Сьогодні – Всесвітній день свободи друку. Напередодні Дня свободи друку міжнародна організація Комітет Захисту Журналістів проводить аналіз відносин преси і влади і направляє главам держав листи з описом проблем журналістів, на які варто було б звернути увагу. Міжнародна організація «Репортери без кордонів» на основі моніторингу ситуації більш ніж у 100 державах світу щорічно складає список «ворогів вільної преси». Головним заходом в святковий день є вручення Всесвітньої премії ЮНЕСКО за внесок у справу вільної преси ім.Гільєрмо Кано. Премія заснована на честь загиблого колумбійського журналіста. Її розмір – 25 тис. дол.

Також нині – День кондитера. Свято почалося з 1932 року, коли на території Радянського Союзу був створений Всесоюзний науково-дослідний інститут кондитерської промисловості. В Україні професія кондитера надзвичайно популярна і затребувана. Крім спеціалізованих курсів, всі бажаючі можуть отримати освіту в училищах або технікумах. Однак свою професію кондитери освоюють все життя. Кондитерам важливо володіти нестримною фантазією, відмінним смаком і схильністю до творчості, щоб тішити любителів солодкого надзвичайними тортами, десертами та печивом. У торгово-розважальному центрі «Мегамолл» відбудеться відкритий чемпіонат Вінницької області «Кришталева туфелька».

А Олег Асеєв запрошує на акустичний вечір у «Роял-паб».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Диалог с Россией? Если хозяева заморские разрешат. Количество голосов тут ни при чём.
Кот
Удачи и победы!!!
Кот
Укрруина пошла в разнос....И быть по сему!!!Мало того,что короновирус перешёл дорожку заробитчанам и всяким другим любителям кавы в Вене,так ещё и Зелебоба возбудился и в длинную дорожку уткнулся носом!!!
Кот Матроскин
Зачем стрелять в воздух? Откуда такое дурацкое правило? Ребята, патроны денег стоят, народных! Опять же в 16 лет, это уже не подросток, а полноценный мужик. Гайдар Аркадий Петрович в 17 полком командовал.
ЗРАДА ВЭЛЫКАЯ
Автора статьи - в СБУ! Срочно! Шесть указанных в статье областей, - это уже что, ВСЯ УКРАИНА??? Та це ж зрада вэлыкая!!!
гАЛИНА
КСУ!- верим в ВАШУ ЧЕСТНОСТЬ ! 95 КВАРТАЛ В ПОЛНОМ СОСТАВЕ ( С ПРЕДВОДИТЕЛЕМ) НА НАРЫ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ЛОДЫРИ МАЙДАНЯТ
Вроде бы рабочий день сегодня. Или у всех на майдане график работы ,,день через три,,?