Суд відклав розгляд позову Коломойського проти ПриватБанку і НБУ
Украинаinformator.news18 июля 2017

Суд відклав розгляд позову Коломойського проти ПриватБанку і НБУ

Окружний адміністративний суд Києва під час засідання відтермінував слухання за позовом Ігоря Коломойського до низки державних органів. Зокрема йдеться про позови Коломойського проти ПриватБанку Національного банку України (НБУ), Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), Кабінету міністрів та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) про визнання протиправним та скасування рішення про націоналізацію Приватбанку, – повідомляє UBR. Відповідне рішення прийнято у відповідь на відповідне клопотання ФГВФО, представник якого заявив, що Фонд гарантування до теперішнього часу не отримав ні копії позовної заяви, ні постанови про відкриття судового провадження. “Ми дізналися про те, що сьогодні буде слухання з реєстру. Тому у нас є клопотання про оголошення перерви в судовому засіданні”, – сказав представник ФГВФО. Суд заслухав інші сторони й погодився задовольнити клопотання Фонду. Під час засідання суддя не уточнив дату наступного слухання. За словами, керманича партнера юрфірми Астерс Олексія Дідковського, який представляв в суді Нацбанк, претензії позивачів, хоча і не були заслухані під час засідання, в цілому зводяться до доказу неправомірності дій НБУ, а потім ФГВФО і Міністерства фінансів, щодо націоналізації Приватбанку. Зазначимо, Коломойський подав майже сотню позовів до судів України і Кіпру. Раніше також повідомлялося, що Коломойський провів зустріч з генпрокурором Юрієм Луценком у Швейцарії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Вниманию свидомых неадекватов.. Одним из самых популярных был поезд Львов-Москва... Так что вы там визжали на счёт того что в Россию могут ехать только идиоты??..
е
А при том что до сих пор ничего не расследовано и фигуранты дела до сих пор на свободе..
что за бред
Так за окном то январь! К чему тут "новости" про маевку 2014 года?
е
ну говорить не мешки ворочать.. статистика самая брехливая вещь, а украинская втройне..
е
Так что там с ответом по поводу украинских олигархов??? опять стрелки переводишь и тему меняешь.. где ответ, ТРЕПЛО??? интересует тебя где Чубайс и почему его не посадили, но абсолютное молчание по поводу воровства Пети, Сени и других... Тебя своя страна не интересует от слова совсем! продажная твоя душонка..не велено на украинских вякать? пайку не заплатят?
Дулю ЖКХ Деньги в банки
Услуги ЖКХ не оплачены, а деньги в банки несут! Как это по украински!
Елена
Закусывай.