Сумчани пікетували міську раду, протестуючи проти підвищення комунальних тарифів
Украинаunian.ua26 июня 2015

Сумчани пікетували міську раду, протестуючи проти підвищення комунальних тарифів

У Сумах близько 200 чоловік пікетували міську раду, протестуючи проти підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

У Сумах міингували проти підвищення тарифів / meria.sumy.ua Як передає кореспондент УНІАН, учасники заходу тримали плакати: «Нехай уряд воює з Путіним, а не з українцями!», «Геть олігархів! Свободу народу!», «Вимагаємо негайно знизити тарифи!», «Тарифи ростуть – мовчати не можемо!», «Український газ – Україні!». Також частина людей принесла на мітинг нові платіжки за комунальні послуги. Міський голова Сум Олександр Лисенко вийшов до пікетувальників та запевнив, що спільно з ними боротиметься проти зростання цін. «Ви знаєте, що деякі тарифи встановлюємо ми, а деякі – в Києві. У Сумах ми намагаємося утримувати тарифи. Наприклад, вартість вивезення сміття у нас найменша серед обласних центрів держави. А ось впливати на київських посадовців ми не маємо повноважень», – підкреслив мер. Він наголосив, що вважає маленькою перемогою зменшення норм споживання газу і визначення нормативу споживання тепла, що був удвічі завищений. Крім того, згідно з розпорядженням міського голови, в Сумах працюватиме комісія з перевірки теплопостачального підприємства «Сумитеплоенерго», а на сесіях міської ради депутати неодноразово приймали звернення до столичних посадовців з вимогами врегулювати ситуацію із комунальними тарифами, сказав Лисенко. Свої вимоги, адресовані президенту України Петру Порошенку та прем’єр-міністру Арсенію Яценюку, пікетувальники виклали у резолюції. «Ми, учасники акції, заявляємо, що сьогоднішній стан речей, пов’язаний з колосальним ростом цін на комунальні послуги та енергоносії, є неприйнятним. Констатуємо, що з 1 квітня газ подорожчав у шість разів, ціни на електроенергію збільшилися на 25-30%, тариф на тепло зріс на 72%, зросли тарифи на холодну воду та централізоване постачання гарячої води для населення», – йдеться в резолюції. Резолюцію мітингу активісти передали керівництву Сумської облдержадміністрації. Організаторами мітингу виступила обласна організація ВО «Свобода».

Як повідомляв УНІАН, Сумська обласна рада з метою зниження соціальної напруженості просить президента України, Верховну Раду та уряд встановити економічно обґрунтовані тарифи на енергоносії. Відповідне рішення було прийнято 25 червня.

4 комментария

Написать комментарий
 • Гость
  26 июня 2015
  Обама глядя на вас лохов--разрыдается...МВФ--самораспустица...Пиндоские шавки в Куеве не уменьшат тарифы установленные хозяевами укропо-колонии...ложились под пидосов -добровольно вот и радийте покращенням...
  Ответить
 • гость
  26 июня 2015
  в Эвропу хотят , а эвропейские тарифы не хотят ... лохи ... поздно пить баржоми , кушайте покращення !
  Ответить
 • Гость
  26 июня 2015
  САЛА УКРАИНЕ---сало вкралы..
  Ответить
 • Гость
  26 июня 2015
  Вот тупые сепаратисты---не понимают что добрейшие штаты с добренькой эвропой вложили десяток лярдов в рыволюцию гидности --добрейшие всю жизнь мечтали сделать родных украинцев богатыми--счастливыми--незалежными--демократичными---а они бастуют из-за какой-то мелочи ...потерпите лет так двадцать и мы построим вам рай..
  Ответить