У Франківську мітингують деревообробники зі всієї України (фоторепортаж)
Украинаpravda.if.ua12 июня 2015

У Франківську мітингують деревообробники зі всієї України (фоторепортаж)

До Івано-Франківська приїхали деревообробники з різних міст України на мітинг проти вивозу кругляка за кордон. Півстоні людей прийшли на віче-мітинг під стіни адміністративного будинку, щоб звернутися до голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука як до виконавчої гілки влади, щоб він попрохав президента дослухатися до думки людей та підписав закон. Віче розпочалося із вітання "Слава Україні – Героям слава!", Гімну України та молитви. У руках люди тримали також плакати із закликами: «Дайте чесно працювати», «Ні – монополії на ліс», «Не дамо ліс в руки олігархам» та інші. «Ми хочемо бути почутими і мати правого голосу та пропозиції», - акцентували представники. За словами голови асоціації деревообробників Київщини Олександра Іллюшенка, кругляки за кордон продають значно дорожче, тому лісгоспи роблять все для того, щоб ліс зробити недоступним для місцевих деревообробників і таким чином не заважати їм продавати ліс за кордон. «Проблема лісу скрізь однакова. До прикладу: якщо туркам вони продають по 2000 грн, то українцям по 800 грн уже ніхто не продасть. Їх не можна ніяк переконати, що це робочі місця та добробут людей. Це дуже важко», - зауважує Іллюшенко. Також голова деревообробників зауважив, що зараз ініціюється зміна аукціонних торгів. Вони пропонують робити торги у два етапи. Перший - для внутрішньої переробки по доступних цінах, а другий – для експорту. «Таким чином можемо підняти внутрішній ринок. Ми не можемо наразі купувати ліс за такою ціною, як вони експортують. У деяких випадках на експорт іде дешевше, ніж нам на внутрішньому рівні. Це злочин проти нашого народу. Нам треба об’єднувтися , бо поодинці ми нічого не варті», - акцентував Олександр Іллюшенко.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
не Все сразу говоришь ты краса ты наша вумная...-ТОГДА НА КОЙ НАДО БЫЛО ДЕЛАТЬ ЭТОТ ЗАКОН? ДЛЯ ЧЕГО -ЧТОБЫ ПОКАЗАТЬ аМЕРИКЕ, ЧТО МЫ БОРЕМСЯ С Олигархами?но как же тогда Коломойский, который по -твоему. гениален- против него закон не срабатывает, не так ли, краса ты наша вумная?Америка - то, запретила въезд Игорю Валерьевичу на свою территорию.
Ш
Ношеные семейники с чиркачами засохшими в виде налога примут?
Елена
Политика Луночка это постоянный обман и предательство,это же не зря говорят, грязная политика,там святого ничего нет,как у Роджера, только интересы,и то у кого ещё есть хоть немного независимости,вот так.
Нолох
Беда с башкой у всех пишущих здесь.
Луна-2
Зеленский никогда, понимаете никогда не сдаст своего наставника и гуру Коломойского,и своего личного банкира Ахметова.- так что закон о борьбе с олигархами в данный момент используется только против его будущих соперников , каковым является Медведчук и Бойко все остальные(даже Порошенко, который явно копает под него) - это не олигархи, а нужные правительству люди.
е
пока что Украина для твоего Запада что чемодан без ручки и со сломанным замком...ею дверь подпирают в прихожей, чтоб от сквозняка не открывалась...
Елена
Петя жжёт.
Авторские статьи