Украинаua.interfax.com.ua07 декабря 2019

У Києві готуються масові заходи 8-9 грудня, заявлено кілька десятків тисяч людей

Масові акції плануються в центрі Києва 8-9 грудня, напередодні і в день саміту лідерів "нормандської четвірки". Як повідомляється на сайті МВС України, з Київської державної міської адміністрації надійшло чотири повідомлення і одна інформація з Інтернету від громадян і організацій, які мають намір провести акції 8 і 9 грудня. "Заявлена організаторами кількість учасників становить кілька десятків тисяч осіб", - інформують правоохоронці. Для забезпечення безпеки і порядку будуть залучені 3 тис. правоохоронців і сформовані додаткові сили резерву. "МВС України закликає всіх учасників масових акцій проводити їх мирно і дотримуватися закону", - наголошується в повідомленні. Під час координаційної наради в Головному управлінні Нацполіції Києва зазначалося, що з організаторами заходів були проведені зустрічі. Заступник керівника Офісу президента України Ганна Коваленко сказала: "Ми розуміємо стурбованість суспільства. Для України дійсно важливі міжнародні переговори, які відбудуться 9 грудня в Парижі. Їх не було кілька років, і це створює певний ажіотаж і різні бачення цього процесу. Ми це також враховуємо і віримо в відповідальність людей, які зберуться біля Офісу президента. На випадок будь-яких загострень ситуації, я переконана, що Національна поліція та інші служби докладуть усіх зусиль, щоб усе відбувалося мирно". Крім того, правоохоронці нагадали, що в зв'язку з перекриттям до новорічних свят Софійської площі, у вихідні дні буде відкрита для транспорту вулиця Хрещатик. Там працюватиме патрульна поліція для організації дорожнього руху. 9 грудня в Парижі відбудеться зустріч лідерів "нормандської четвірки" - України, Німеччини, Франції та РФ.

13 комментариев

Написать комментарий
 • Гость
  07 декабря 2019
  мирные мероприятия по уборке улиц. в честь нормандской встречи? :))) или обсэр тому що проти? ... верьте в лутшее. :))
  Ответить
 • Гость
  07 декабря 2019
  а почем и кто "шушпильству " платить будет?
  Ответить
 • Гость
  07 декабря 2019
  какать будут-где смогут....
  Ответить
 • КИЕВ-ЛУНА 2
  07 декабря 2019
  Ага, мирные мероприятия . напичканные кровь..
  Ответить
 • Гость
  07 декабря 2019
  Надо смотреть по автобусам ! Если рагулей из Галычины с запасами харчей привезут то майданное говно забурлит надолго ...
  Ответить
💬 Последние комментарии
Одессит
РаССизм - это слишком сильно, в данном конкретном случае... Но еще Розочка Люксембург предупреждала, что человек всега делает выбор между социализмом и варварством. Народ выбирает варварство. Народ всегда выбирает варварство. Поэтому нужна элита. Которая направляет. Жестко. Иногда даже жестоко. Но верной дорогой.
Луна-2
Привет маладая.Ну какие же вы братский народ -развели войнушку в Донбассе?Разве братский народ может такое творить по отношению к своим же Нет вы когда-то были братским народом ,согласна -но после того. как начали убивать друг друга -вы уже Не братья .Так что льсти себе -вы нам не братья.Братья,да, дерутся, но не убивают друг друга
Андрей
Поверь награды ждут своих хероев.
гость
Тезисно. Генерала Власова повесили. Бандеру и Шухевича уничтожили, как бешеных собак. Националист не любит свой народ, он ненавидит другой. А нацистами и фашистами я называю бендеровцев и другое националистическое отребье. Основателя Москвы звали князем Юрием.
гость
петро - унылое говно
Елена
Крепше спишь
ЛУНА-2
К сожалению это правда .Она воевала на стороне "союзников", и гадила нам.