У Києві провели перший чемпіонат України з приготування кави у Клевері

14.08.2019 08:51 hmarochos.kiev.ua
Чемпіонат пройшов 11 серпня на Арт-заводі «Платформа». Його переможцем став Владислав Дудар, співвласник кав’ярні Transit 33/34.
Клевер – це один з варіантів воронки для приготування кави. Його особливість полягає у спеціальному клапані, що утримує воду всередині та дозволяє контролювати час заварювання кави. «Це поєднання пуроверу з імерсивним заварником», – пояснює Андрій Безкоровайний, організатор чемпіонату та засновник кав’ярні «Кавун» у Полтаві. Він також займається імпортом Клеверів в Україну. «Ми хотіли б популяризувати його як один з найпростіших способів приготування кави. Спешелті-кава має досить закриту аудиторію, де всі люблять ускладнювати. Але у цій воронці можна приготувати смачну каву просто, – розповідає він. На перший чемпіонат запрошували взяти участь не лише професійних барист, але й просто любителів кави.

З цим погоджується і Ліза Федоровська, бариста кав’ярні «Каштан». Вона перемогла на Ukrainian Brewers Cup 2019 з кавою, приготованою у Клевері, і на цьому чемпіонаті була у складі журі. «Для змагання я спершу обрала каву, намагалася відтворити бажаний смаковий профіль. Клевер не так часто використовують, але саме у ньому моя кава розкрилася найсмачніше, – розповідає вона. – Разом з тим, це дійсно дуже легка воронка для заварювання вдома: просто залив води, настояв, злив – і маєш хорошу каву».

Рецепт заварювання кави в Клевері від Лізи Федоровської: потрібно попередньо змочити фільтр, далі засипати каву в пропорції 6 грам на 100 мл води. Я зазвичай беру 15 грам кави на 250 мл та заливаю весь об’єм води за 20 секунд. Температура залежить від країни походження зерен: від 90 до 97 °C. Далі я даю каві настоятися 2 хвилини 20 секунд та ставлю зливанися, що займає ще близько хвилини.

Комментарии

ua Гость, 14.08.2019 20:33

а когда-то в космос летали ...не сами, но все же. И дети мечтали стать врачами и учеными....стадия каменного века успешно пройдена

ua Гость, 14.08.2019 11:20

Когда собаке делать не хрен-она яйца лижет.

Добавить комментарий