У Києві розпочалась найбільша освітня виставка

12.04.2019 20:39 osvita.ua
У Києві розпочалась робота двох популярних освітніх виставок «Освіта за кордоном» та «Освіта та кар’єра - 2019». У роботі заходів беруть участь понад 60 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські університетів.Відвідувачі виставки мають можливість отримати вичерпну інформацію про освітні програми навчальних закладів в Україні і за кордоном.

Організатори виставок запрошують старшокласників та їхній батьків, студентів та всіх зацікавлених осіб відвідати виставки та отримати інформацію про можливості навчання для здобуття освіти на програмах різних рівнів.Українську частину виставки представляють провідні державні і приватні заклади вищої освіти.

Навчання за кордоном представлено великими освітніми павільйонами польських, чеських, словацьких, німецьких навчальних закладів. Участь у виставці також беруть Національна агенція вищої освіти у Франції CampusFrance та Німецька служба академічних обмінів DAAD.

Свої пропозиції також презентують інші міжнародні урядові та неурядові агенції, що через численні контакти зі своїми університетами-партнерами організовують повний цикл освітніх консультацій від ідеї здобути освіту до супроводу студентів під час навчання.Виставки працюють 12-13 квітня у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) з 11. 00 до 18. 00. Вхід вільний.

Ознайомитись з переліком учасників виставки можна на онлайн-платформі виставки.

Комментарии

ua Вуйко, 13.04.2019 07:07

Создать поколение лакеев, блюдолизов и мягкотелых прихвостней - цель образовательной системы. И Министерства Порнографии - в миру Министерство «освиты» - добросовестно трудится на этом поприще .

ua Вуйко, 13.04.2019 06:58

Образование на Фукраине служит созданию убогого терпилы.

Добавить комментарий