У Києві суд відбирає квартиру у 90-річного ветерана
Украинаpodrobnosti.ua24 июня 2015

У Києві суд відбирає квартиру у 90-річного ветерана

Українська судова система у дії. До нашої редакції звернувся ветеран війни, в якого через суди відбирають квартиру. Колишній зять її незаконно приватизував і тепер домагається виселення сім’ї. Кореспондент Ольга Сас розповість детальніше. - 16 років було, як я добровольцем пішов. Він був добровольцем під час звільнення Києва. Закінчив війну уже в Празі. Тепер у свої 90 - доводиться боротися за двокімнатну квартиру. - Мені доживати то треба десь. Залишилося то трошки. Іван Андрійович живе разом із дочкою. Людмила отримала кооперативне житло ще у 70-х видали для неї, чоловіка та сина. Уже за кілька років подружжя розлучилося. І в кооперативі помешкання розділили - колишньому чоловікові дісталася 1/3 частина помешкання. "У нас навіть досі, листівки приходять на мене і на нього. Я оплачую 2/3, він оплачує 1/3", - розповідає постраждала Людмила Середа. З того часу чоловік з квартири з’їхав. Не чули тут про нього більше 25 років аж до 2008. Тоді Людмила дізналася, що її колишній квартиру приватизував усю на себе. "Він в бюро приватизації приховав, що тут живе дружина з дитиною, тому, що тут навіть не було ордера. Ордер на квартиру в мене. А він пішов, за $ 50, каже, все це зробили, і все. Він приховав в бюро приватизації, що ми тут прописані. І живемо ми тут вже 39 років", - розповіла постраждала Людмила Середа. "Приватизація вкрадена. Неправильно зроблена. Він підкупив всіх і зробив приватизацію тільки на себе. І сина бортонув, і колишню дружину, мою доньку. Я вважаю, що це шахрайство, це обман і злодійство. за цю справу судять. За такі речі", - розповідає постраждалий Іван Іванов. Тільки от суди поки що порушника лише захищають. В 2009 сім’я Людмили намагалася довести незаконність приватизації. Але позов не задовільнили. "Це розуміє голова кооперативу, це розуміють в прокуратурі, але по суду ми довести не можемо це, що це не дійсна дарча. Використовуючи третину свою, на одну частину він зробив дарчу на всю квартиру", - розповідає Людмила Середа. І тепер чоловік їх усіх виселяє не тільки колишню дружину і тестя, а й власного сина. Таке рішення виніс суд. Зв’язатися із нинішнім власником не вдається. Телефони приховує, на засідання не з’являється. В квартирі за місцем прописки - нікого. Менш ніж за два тижні сім’я Людмили намагатиметься захистити себе в апеляційному суді. Тільки юристи впевнені, що тепер вже відвоювати житло майже немає шансів. Хоча незаконність приватизації очевидна. "Певно, що їх право порушене. Має бути письмовий документ про їхню відмову від приватизації. Якщо такого документу немає, якщо вони жили всі разом, то вони логічно мали право брати участь в цій приватизації", - прокоментувала юрист Інна Рудник. Якщо проживали там 3-4 особи, то одна з них не мала права без згоди всіх інших мешканців приватизувати квартиру на себе.

Тож тепер питання до української судової системи. Адже яким чином приватизацію із очевидними махінаціями Шевченківський суд Києва визнав законною, залишається загадкою.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Остряк, Гитлер это твой друг.
quick loan
Вам потрібна термінова позика, щоб погасити рахунки, купити будинок, рефінансувати або побудувати новий бізнес, особисту позику, купити машину ?? тощо, зв’яжіться з відомим позикодавцем, не боячись втратити. ми пропонуємо позику людям, які потребують фінансової позики під 3% відсотків. зв'яжіться з нами сьогодні для швидкого та зручного оформлення позики щодо нашої послуги з надання позик. зв'яжіться з нами з будь-якою з наведених нижче деталей. Електронна адреса: quickloan2020@hotmail.com або WHATSAPP +1 (812) 266-9901
----
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» Вин приступил к написанию книги: "Моя Боротьба".
Весёлый Роджер
Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! «Российская промышленность не только справилась с кризисом в 2020 году лучше европейцев, но и добилась серьёзного достижения в обрабатывающей отрасли. Стране удалось ВДВОЕ СОКРАТИТЬ ИМПОРТ в этом сегменте и довести долю отечественной продукции до 60%. Если в 2014 году доля импорта в обрабатывающей промышленности составляла 80%, то теперь она снизилась до 40%. Это действительно можно считать прорывом.» У москалей прекрасная погода, а у щеникакнывмырлых опять идуть дожди! «Украинская экономика демонстрирует отрицательную динамику пятый квартал подряд.» Сала майдану! Сала бандеровцам и наивным, но дюже завистливым их холуям - щирым xoxлам, верящим продажным пропахандонам, типа Шмули_Елен!!! Сала Амерыкэ!!! Хероям убийцам детей мало!
Елена
Япония как Луночка живёт?Южная Корея,там между прочим войска США стоят и большое влияние имеет слово США в этих странах,обобрали их?они как живут?как в Урюпинске на 43 тыс.рублей? Почему их не обобрали, раздели,разули ,а Украину обязательно оберут до нитки?с какой такой им это надо?
Луна-2
Тем более у нее своих коррупционеров достаточно ...
Луна-2
Америке , честно говоря, наплевать на коррупцию.ЕЁ величество интересует только, чтобы не мешали ей поглотить капиталы этих всяких, местных туземцев,миллионеров . а на остальное, думаю, ей плевать.