У селі на Закарпатті утворилася гігантська воронка: люди бояться, що вдома підуть під землю (фото,відео)
Украинаukr.segodnya.ua02 мая 2015

У селі на Закарпатті утворилася гігантська воронка: люди бояться, що вдома підуть під землю (фото,відео)

За словами місцевих жителів, з кожним днем воронка продовжує збільшуватися. Провал грунту, що утворився всього кілька днів тому в селі Солотвино Тячівського району Закарпатської області України, збільшився вдвічі. Про це на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук повідомила місцева мешканка Наталя Маджара. "Місцеві кажуть, за три дні воронка збільшилася вдвічі і росте далі. Коли стоїш на краю і чуєш гуркіт каміння внизу, стає моторошно. Але це точно не порівняти з тим, як почувають себе люди, які живуть зовсім поряд. Хоча сьогодні один старий шахтар на питання, чи не страшно йому, відповів: "Страшно. І всі ми колись будемо в землі. Так яка різниця – тут або в іншому місці? Від долі не втечеш", – написала Наталя.

За її словами, за 4 години до обвалу люди розкидали гній на городі. "Вони збиралися його на наступний день зорати, а вночі пологорода буквально крізь землю провалилося. Ця ділянка видно на третин фотографії. Люди народилися в сорочці", – відзначає Наталя.

За словами місцевих жителів, причиною масових провалів землі стала видобуток солі на руднику в центрі Солотвино. Рови глибиною 30-40 метрів почали з'являтися в селі ще з середини дев'яностих років. У 2011 році в селі вже стався провал, який зруйнував електропідстанцію і компресорну станцію "Солотвинського солерудника".

А ця величезна карстова воронка утворилася 16 квітня. Спочатку її розмір становив 60×50 метрів, а глибина – близько 45 метрів. Щоб убезпечити місцевих жителів, було прийнято низку рішень, зокрема, проінформувати населення про небезпеку, захистити місце події і виділити кошти на ліквідацію воронки. Крім того, місцевій владі доручено виділити 10 тисяч гривень на заходи з попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, заплановані на 2015 рік.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ХУЦПА в СИНАГОГЕ
ХАБАДу выгоден ЭТИНЗОН
ХУЦПА в СИНАГОГЕ
ХАБАДу выгоден ЭТИНЗОН
ХУЦПА в СИНАГОГЕ
ХАБАДу выгоден ЭТИНЗОН
ХУЦПА в СИНАГОГЕ
ХАБАДу выгоден ЭТИНЗОН
Весёлый Роджер
И опять не пойму, я же конкретно эту придурошную бабу Веру спросил, а почему она не критиковала источник МАТА, который я тут циритую? Это получается, что нацикам можно стрелять, а мол сепары, такие кровожадные – им нельзя, потому шо цэ похано? И ведь промолчала она, не ответила, что только подтверждает – что это очередной клон Шмули. Любит он тут в театр одного мудака играть, всех за лохов держать. «Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?...Что сделаешь,талант актёра или кого там ,не пропьёшь,...Так и живу ,Еленой,...Уже свыкся,...»
Весёлый Роджер
Ну что «е»- бачишь? - шо наш пропахандон Шмуля опять прокололся, тапереча в образе разгневанной домохозяйки «бабы Веры». А весь смысл его аферы простой – щоб клятый Роджер перестал цитировать дерьмо пропахандона Шмули. А то ему некомфортно и все новые видят, що вин полный щирый пробандеровский мудак - поддонок, тянущий у Эуропу тупого селюка с голой щирой *опой! Таки що он, Шмуля - врун, бздун и хандон. А главное всё по сороской методичке - … создание себе двойника на форуме «… используйте другие формы письма, к примеру, множество точек, большие буквы и др. особенности правописания. Пусть у оппонента складывается впечатление, что вы не один на форуме и у вас множество сторонников. Пусть даже они вас немного критикуют. Используйте женские имена для Ников, с ними проще отбиться от критики, сославшись на женскую забывчивость и девичью глупость …». Запомни его стиль письма, он тут любит переодеваться! Актёришко хренов.
Весёлый Роджер
Луночка! Ну как же ты не узнала знакомый стиль "младой" - "Мне "по барабану .... ты "пролетаешь"..." Это же Шмуля - один в один!!!