У системі військової освіти з’явиться новий інститут

11.07.2019 08:53 www.unn.com.ua
Найближчим часом в сімействі навчальних закладів військової освіти з’явиться ще один інститут. Про це повідомляється на офіційні сторінці сухопутних військ ЗСУ у Facebokk, передає УНН.

Як повідомив заступник керівника Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міноборони Вадим Артамощенко, інститут створюється на базі військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Факультет було створено постановою Кабміну від 22 січня 1998 року. За 20 років свого існування військово-юридичний факультет підготував майже 1200 військових юристів, які працюють в юридичній службі Міністерства оборони, Генеральній прокуратурі та інших силових відомствах.

Заступник начальника військово-юридичного факультету Юрій Шубін повідомив, що нині тривають організаційні заходи на виконання відповідної Постанови Кабінету міністрів та формуються штати майбутнього інституту.

Військово-юридичний інститут Національного юридичного університету розпочне свою діяльність вже з 1 вересня поточного року. Очікується, що після вступних випробувань в інституті навчатиметься близько 300 курсантів.

Комментарии

Добавить комментарий