У ВР хочуть змінити правила фітосанітарного контролю
Украинаagropolit.com10 июля 2017

У ВР хочуть змінити правила фітосанітарного контролю

Депутати аграрного комітету Верховної Ради внесли на розгляд парламенту законопроект №6673 від 06.07.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання проведення деяких фітосанітарних процедур». Про це йдеться на сайті ВР. Ініціатори законопроекту: Олег Кулініч, Олександр Бакуменко, Валерій Лунченко, Сергій Хлань, Сергій Лабазюк, Микола Кучер, Валентин Дідич, Ігор Бриченко, Іван Мірошніченко, Валерій Давиденко, Вадим Івченко. На думку голови підкомітету з питань земельних відносин аграрного комітету Олега Кулініча, законопроект допоможе навести лад у фітосанітарному контролі, наблизить українське законодавство у сфері карантину рослин до стандартів ЄС та зменшить бюрократичну тяганину. Депутат розповів, що законопроект пропонує: ‒ дозволити проведення фітосанітарної експертизи лабораторіям будь-якої форми власності за умови їх уповноваження Держпродспоживслужбою, що підвищить ефективність такої експертизи та зменшить кількість випадків нотифікацій від іноземних держав; ‒ передати функцію арбітражу по фітосанітарній експертизі виключно державним лабораторіям, що знаходяться в сфері управління Держпродспоживслужби; ‒ створити Реєстр уповноважених лабораторій для простежування висновків лабораторій та фітосанітарних сертифікатів, що унеможливить корупцію у цій сфері; ‒ здійснювати держконтроль у сфері карантину рослин на основі ризик-орієнтованого підходу, що повністю відповідає стандартам ЄС; ‒ спростити умови ввезення малої кількості продукції рослинного походження (у поштових відправленнях чи ручній поклажі); ‒ передбачити відповідальність лабораторій за порушення порядку проведення фітосанітарної експертизи. Рішення про накладення штрафу прийматиме Держпродспоживслужба. Він зазначив, що ці законодавчі пропозиції підтримують профільні аграрні асоціації та голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Не Нарцисс ты не хрена Шмуля - ты обычный выживший из ума шизик-маразматик, пердун дегенератик! Сало не урони, от своего вида в зеркале - лысого 70-летнего ТУПОГО мудака, у жиночих кружевных труселях, поверх засцанных армейских кальсон! Одним словом - мудозвон!
Весёлый Роджер
«По данным Министерства регионального развития и общественных работ Болгарии, в стране пустует более 31% жилья,..» Так куды там народ пиндососмокчующий подевался? Мабуть до Эуропы подался?
Весёлый Роджер
Эй Шмуля, ТУПОЙ свинорыл с расжижением мозгов, а дэ я про твою Амерыку плохо написал? Это ты запору-заднемотору претензии предъявляй! Что-то ты так подробно описываешь про спущенку у охранника, наводит на мысль, шо ты маешь в этом большой опыт смокчевания! Это ты так пид Красноярском тянул срок, а на шконке отрабатывал жизненный урок!? Ты про пиндосов то - не ори так громко, а то я вот помню и другие тут тоже, как ты хвалебные оды и Сала Трампу орал! Стуканём и поедешь ты сам до Гуантанамо, хоть Свит побачишь, мабуть и мореманов своих встретишь пид Бруклинским мостом.
С ПУТИН и К
Если вакцину Спутник вколоть свидомому украинцю, он сдохнет от сознания того что в нём есть частица Великой России!
С ПУТИН и К
Если вакцину Спутник вколоть свидомому украинцю, он сдохнет от сознания того что в нём есть частица Великой России!
С ПУТИН и К
С ПУТИН и К = Вот что слышится свидомым украинцам в названии вакцины! Они скорее сдохнут, но не будут прививаться этой вакциной!
С ПУТИН и К
С ПУТИН и К = Вот что слышится свидомым украинцам в названии вакцины! Они скорее сдохнут, но не будут прививаться этой вакциной!