Угорці Закарпаття рідною мовою про українські проблеми / ВІДЕО
Украинаgoloskarpat.info17 мая 2015

Угорці Закарпаття рідною мовою про українські проблеми / ВІДЕО

Сьогодні на Закарпатті живе понад 150 тис. етнічних угорців. Вони подекуди взагалі не говорять українською. Назви міст та селищ дублюють двома мовами. І хоча на відміну від сходу тут спокійно, люди кажуть, що живуть вони в Україні, а отже й проблеми в них – ті самі, що й в інших. Економісти пояснюють, що так само, як і скрізь в Україні, Закарпаття відчуває наслідки війни, адже вся країна у війні. Цього року роздрібна торгівля впала на чверть і хоча ситуація тут, звичайно, не така погана, як на сході, де тривають бої, але люди відчувають її в повсякденному житті. *** Життя в Ужгороді видається спокійним, каже кореспондент будапештського офісу Euronews Беатріс Ашбот: "Закарпаття ніколи не було найбагатшим регіоном України. Війна тільки погіршила становище тут. Люди зароблять в середньому 120 євро на місяць. Закордонні інвестори та туристи сюди не поспішають, навіть якщо війна дуже далеко звідси." Власниця гостьового будинку каже: "Відколи почалася війна, туризм змінився. Приміром, угорці сюди не їдуть. Кілька груп було лише минулого року. Українці приїздять постійно, щовихідних." Мер селища Геча: "Ми отримуємо допомогу з Угорщини в рамках спеціальної програми. По-перше, є державні кошти, уряд Угорщини запустив програму соціальної допомоги для дітей та вчителів. Ми отримуємо гроші, які можна використати на те, що треба." *** Угорські українці відчувають те саме, що й люди в інших регіонах країни – зростання вартості життя. За останніми даними державної служби статистики, річна інфляція сягає 60%. При цьому Національний банк оцінює падіння ВВП України в 15% на початку року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..
Луна-2
Мое -Ро!- просто навеяло .Привет, Ро.- правда там опечатка - но впереди чернеет ночь
Елена
Ты как у брата Хоттабыча себе бриллиантовые зубы поставил?что если падает свет на них ,то сверкают,а когда нет ,кажется что беззубый,ха.дурень.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Весёлый Роджер
Ай маладца! Это почти также просто, как всех рагуль запизденских убрать из Украины! Быстрее они всех неугодных уберут оттуда!
Весёлый Роджер
Шмуля ну прекрати, ты опять усё брешишь! Ну зачем тебе мои зАлАтые челюсти с титановыми вставками и бриллиантовыми стразами, щоб орехи кокосовые перегрызать. У тоби и орехов нима, лохов-то много, а вот орехов ёок! У вас же сейчас от нищеты, есть даже сдача протезов зубных в аренду, вот и наклей бумажки на вулице – «Возьму протез в аренду, недорого! Пидсобите бывшему партейному хандону, ныне хунтовскому пропахандону. Тел.: ……..» 😂 😂 😂 Сало не урони! Не, не так - изюминку свою не урони!
------
Всех мусульман убрать с Франции.
---------
эрдогану нужна уступчивость европейцев чтоб больше наплодились и даже численостю подчинили эти страны.