Ukraine Global Scholars набирає нових лідерів
Украинаosvita.ua12 апреля 2018

Ukraine Global Scholars набирає нових лідерів

Ukraine Global Scholars (UGS) - українська благодійна організація, метою якої є надання допомоги найбільш розумним та мотивованим українським учням у отриманні якісної вищої освіти в найкращих університетах світу. Засновниками та очільниками організаціїї є українці - випускники та студенти провідних навчальних закладів США, таких як Гарвард, Йель, Принстон, Массачусетський Технологічний Інститут та багато інших. Трохи про цифри Із часів фундації фіналістами програми ставали вже 3 покоління талановитих українських учнів, 34 з яких вступили у 17 кращих приватних шкіл і 7 університетів США. Загальна сума стипендій, отриманих фіналістами Ukraine Global Scholars у американських навчальних закладах за 3 роки, становить понад $7 млн. Найбільш вражаючими є результати наймолодшого покоління UGS. За останній рік до приватних шкіл вступили 13, а до університетів — 3 фіналісти програми із загальною сумою стипендій $3 млн. Зараз на програму Ukraine Global Scholars відкрито четвертий набір учасників. На яких аплікантів із нетерпінням чекають засновники програми мрії? Команда Ukraine Global Scholars шукає майбутніх українських лідерів, які зможуть ефективно застосувати здобуті знання для розвитку суспільства в Україні та усьому світі. Фіналісти програми отримують допомогу від менторів UGS при підготовці до міжнародних академічних іспитів і заповненні заявки на вступ до престижних університетів. До того ж, програма є надзвичайно конкурентною, адже кожного року фіналістами стають лише 20 учнів із всієї України. Щоб подати заявку на участь у програмі, ви маєте відповідати наступним критеріям: Ви громадянин України або житель України, який навчається в українській школі, або учасник програми FLEX з України, який на даний момент навчається за кордоном;Ви готові повернутися та пропрацювати в Україні 5 років після здобуття диплома бакалавра в США, про що ви маєте підписати договір з UGS;Ви навчаєтесь у 8-11 класі. Учні 8-10 класів можуть спочатку вступати до приватних підготовчих шкіл. Учні 11 класу можуть вступати до коледжів та університетів;На момент подання вашої заявки вам не виповнилося 18 років;Ви зразковий учень з високим середнім балом атестата;Ви добре володієте англійською мовою;У вас вражаючий список захоплень та позакласних занять;Ваша сім‘я має обмежені фінансові можливості і потребує фінансової підтримки у процесі вступу;Ви мрієте про навчання в найкращих закладах світу і готові дуже багато працювати, щоб вступити до університету.Кінцевий термін подання заявок — 15 квітня 2018 року о 23:59 за київським часом.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
Глас вопиющего в пустыне
999
Налицо дежа вю. Благодаря фальсификациям Байден пришел к власти подобно Ющенко на Украине. Готовься,Украина. Виктория Нуланд уже накупила печенюшек и точит когти,чтобы вместе с Байденом снова вцепиться в тебя после небольшой четырехлетней передышки.
999
God bless You Donald. We shall pray for You in 2024 year.
Елена
И тебе делать будут,а где уже болгары делись?
Елена
Красота моя согласно моему возрасту,я иллюзий не строю и в облаках не летаю,не гони беса и не приписывай мне якобы неземную красоту,земная у меня красота,ну правда немножко божественная,самую малость,ха.
Елена
У меня всё есть козлоослик,я миллионный раз говорю,ни ко му не за ви ду ю, понятно?а лишнего мне не надо,по себе примитивы судите, ограниченность не даёт расширить рамки действительности , реального положения вещей, дурачок,иут я сто раз это писала.
Весёлый Роджер
ЭЙ запорычЬ! Я тоби ныне смог прочитать, ты немногословен и как ни странно, пишешь без разжижения мозгов и почти по существу дела! Шо, купил антидиарейное средство от словесного поноса. Поздравляю, хорошее лекарство – действует. Тильки ты не жмотись, а курс пропей. Таки я про шо пишу тоби, вот ты обосрал полностью ваших панов – пиндосов, а як же теперь рядовому скакуну житти? Ты подумовал? Ты же Шмуле_Елен у душу насрал. Для него Америка цэ ни тильки жвачка, скики от пуза жрачка и халявная життя – вот и песня него вся.