Україна стане провідною країною на Віденській книжковій виставці

12.04.2019 08:54 www.ukrinform.ua
Фокус цьогорічної Віденської книжкової виставки-ярмарку Buch Wien буде зосереджений на Україні, яка матиме статус "провідної країни".
Про це повідомив у Facebook посол України в Австрії Олександр Щерба.

"Минулого року Україна достойно прозвучала на Віденському книжковому ярмарку. Розвиваючи цей успіх, сьогодні мали хорошу зустріч з керівництвом цього головного книжкового форумукраїни. Домовилися, що на цьогорічному ярмарку Україна буде «провідною країною» (Schwerpunktland). Це означає, що Україна матиме особливий статус, особливий стенд і особливих гостей", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили в українському диппредставництві, в рамках участі України у міжнародній виставці-ярмарку, яка цього року проходитиме в австрійській столиці з 6 до 10 листопада, передбачаються, зокрема, читання і презентації Андрія Куркова, Тані Малярчук, Олексія Чупи та багатьох інших українських письменників.

Комментарии

ua Вуйко, 12.04.2019 12:23

И Афанасий Рудченко, он же - Панас Мирный , писал по всем правилам русской грамматики , это теперь он к окрайцам причислен. Перечитаейте его «Гулящую» - ни одного хохла, речь идет о губерниях Российской империи.

ua Вуйко, 12.04.2019 12:17

Укрокниг не было до 30 годов ХХ века. Посмотрите на первый Тараскин «Кобразь» - книга на русском, и журналец ( дневник) свой Тараска вел на русском языке. С размахом описывал попойки и шашлыки в Оренбургской губернии. И «Энеида», в шутку веселую Котляревским написана на русском! Только гуцул туп от рождения - не поймет.

Добавить комментарий