Українська культурна спілка Кушадаси провела презентацію України для мешканців міста

10.04.2019 12:38 www.ukrinform.ua
Українська культурна спілка Кушадаси на запрошення турецької організації EKODOST провела презентацію України для місцевих жителів.
Про це повідомляється на сторінці Спілки у Facebook.«Нашу спілку було запрошено турецькою громадською організацією EKODOST для ознайомлення місцевого населення з Україною. Ми з великим задоволенням розповіли, яку багату історію має наша країна, розмаїту культуру, чудові туристичні місця, про Київ, Львів, Крим, та багато цікавих фактів. Про наш один з найбільших та важливих проектів "міста-побратими Черкаси-Кушадаси", - йдется у повідомленні.Зазначається, що презентація включала також дегустацію страв національної кухні, від яких турецькі гості були в захваті.«Ми почули багато гарних відгуків про нашу країну та людей, навіть деякі турчанки прийшли у вишиванках, які купили в Україні», - розповіли у Спілці.Презентація викликала значний інтерес присутніх до України. «На заході було всім так цікаво та смачно, що нас попросили ще провести майстер-клас по готуванню вареників та куті, більше розповісти про національний одяг, традиції та інше», - зазначається у повідомленні.

У Спілці висловили велику подяку її членам за цікаві лекції та смачні страви: Світлані Потапенко-Йилдирим, Олені Бургач, Поліні Ердурмаз, Ірині Алтін, Віталіні Челік, Юлії Ергон, Дарині Коджаман, Надії Джейлян.

Комментарии

ua Гость, 10.04.2019 18:26

да уж, фотки жуткие

ua Вуйко, 10.04.2019 12:47

Омерзительные хохлушки в искусственных венках. Только публичные девки украшали себя искусственными цветами ( См. Ваньку Франко «Ради семейного очага»).

ua Вуйко, 10.04.2019 12:44

Сборище вырожденцев.

Добавить комментарий