Українці готові купувати житло низької якості - експерт
Украинаnewsradio.com.ua05 мая 2015

Українці готові купувати житло низької якості - експерт

Аби вижити в кризу, забудовники здешевлюють житло за рахунок його якості. На думку експертів, на хорошу нерухомість в українців грошей немає. Криза в Україні не обійшла стороною забудовників. Згідно з даними Держстату, обсяг виконаних будівельних робіт в березні 2015 року знизився на 33,5 відсотка в порівнянні з березнем минулого року і опустився до майже 4 мільярдів гривень. В цілому з початку року цей показник впав більш ніж на третину до практично 8,5 мільярдів гривень. Як забудовники намагаються впоратися з кризою, в ефірі радіостанції Голос Столиці розповів головний архітектор проектної групи «Архиматика» Дмитро Васильєв. Будматеріали подорожчали, долар подорожчав. Як вижити забудовнику в таких умовах? — Ціни на нерухомість теж трохи повзуть вгору, і цей процес триває постійно. Забудовники просто вибирають ті об'єкти, в які можна вкласти інвестиції. Зараз намітилася тенденція: комерційну нерухомість, офісні будівлі і торгові центри, поставлено на паузу, тому в даний момент забудовники в основному концентруються на житлі. Це дозволить їм окупити вкладені кошти швидше. Що відбувається з комерційною нерухомістю, в яку перестали вкладати гроші? — Три великих торгових центри в Києві, будівництво яких почалося в 2011 році, на даний момент заморожено. Будівництва зупинені. В Асоціації фахівців з нерухомості заявили, що забудовники будуть знижувати якість житла, щоб зберегти старі ціни. Що це означає? Зниження якості, більш дешеві матеріали? — Абсолютно вірно. Зараз на ринку є дві групи забудовників, які намагаються кожен по-своєму боротися за споживача. Перша група, найбільш об'ємна, намагається вийти з мінімальною ціною і відповідно здешевити і проект, і якість. Друга група - це як правило великі компанії, які можуть демпінгувати завдяки тому, що мають якусь державну частину в своїх статутних фондах, припустимо, землю безкоштовну отримують. І конкурувати вони можуть тільки завдяки якості. Ціни у них трохи вище, але і якість краща. Так що деяке падіння якості на ринку буде спостерігатися. Як налаштований покупець — дешевше, але гірше, або дорожче, але краще? — Більша частина покупців, на жаль, не має грошей для покупки гарної нерухомості. Але ринок насичується, і споживач готовий віддавати гроші за не самий якісний продукт.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?
Весёлый Роджер
Шмуля, а яка така половая связь между боХатсвом пиндосов и пустой кишенью щирого xoxла? Ведь кроме тебя мудака пердунка, который набухался до глюков, никто не бачил того пиндосного "Геркулеса" с масками и др, що сел у тоби за лесом.
Весёлый Роджер
Та нихай себе выходють! У щиродупной хунты ВСЕ_РАГУЛЬНАЯ пидтримка е! Ось так, поддонок Шмуля? Как выйдуть против хунты, так и зайдуть, кого сожгут як у Одессе, а кого из кулемётов нацики положат. И все демократичные западные СМИ это не заметят! Вот на этом и держится пропиндосная хунта. Сало не уроните, крепше него держите! Тому шо : «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
Луна -2
Ага - особенно, после того,как она скомандовала местным тузамцам не покупать вакцину у России.Зачем - пусть хохлы помирают от ихней непроверенной вакцины.....
Елена
США это мощнейшая держава в мире,с ней надо дружить,а не ссориться.
777
Не будьте так взыскательны к Шмыгалю. Поскольку до того,как Зеленский по непонятной причине вдруг вознес его на должность премьера,весь его опыт управленца был всего лишь семейный бизнес во Львове - пекарня и прокат велосипедов. Безуспешные попытки прорваться самовыдвиженцем в местные советы не в счет. Представьте себя на его месте. Представили? Ну то-то.