Українцям з окупованих територій хочуть спростити оформлення паспортів

02.12.2019 20:34 newformat.info
Голова Верховної Ради України Павло Разумков заявив, що в Україні будуть спрощувати процедуру отримання паспортів на окупованих територіях.

– Дітям на тимчасово непідконтрольній території Донбасу легше отримати російські паспорти, ніж українські, тому що їх там просто роздають. А для отримання українського паспорту треба зробити ряд дій, не завжди логічних, не завжди правильних, не завжди тих, які можна зробити легко. Адже треба привести свідків. І давайте будемо реалістами: не завжди це можливо. Треба піти до суду. Це все зменшує можливості для отримання паспортів. Не лише паспортів, інших документів, про які так само сьогодні йде мова, — сказав він. І пообіцяв, що наразі розробляється система спрощення процедури, пише vlasno.info.

Комментарии

гость, 03.12.2019 08:10

Должно быть так: "каждый человек, который имеет паспорт гражданина Украины должен иметь равный доступ к своим правам и не должен быть дискриминирован"... а что на деле? ..."в глазах людей здравомыслящих (очень хочется Зеленскому) выглядеть человеком адекватным". И ЧТО на деле? ... ПОЗОРИЩЕ... ПОЗОРИЩЕ... ПОЗОРИЩЕ,..

Добавить комментарий