В Ужгороді знову страйк!
Украинаregion.uz.ua15 июня 2015

В Ужгороді знову страйк!

«Залізничні» лікарі вимагають виконати їхні умови, інакше – бунт! Ужгородська залізнична лікарня «висить у повітрі». Доля всього колективу медзакладу і його пацієнтів під питанням, адже у 2015-му – лікарня останній рік фінансуватиметься з держбюджету. Щоправда, й державні виплати дійдуть до медичного закладу лише тоді, коли її візьме на баланс або міська, або районна влада. Процес передачі ж лікарні на часі затягується, а отже лікарі сидять без заробітної плати, а заклад, через заборгованість, можуть відключити від комунікацій. Довідково: до штату лікарні входять 250 чоловік персоналу. Заклад має всі класичні відділення – від хірургії до стоматології. Тут залізничників лікують, консультують, обстежують на медкомісіях. Кожен працівник закладу сплачує щомісяця 50 грн. до загальної каси закладу і потім, при необхідності отримує медичні послуги безкоштовно. Крім того, кваліфіковану допомогу тут можуть отримувати й ужгородці, котрі не мають відношення до залізничної справи, але мешкають у прилеглих до лікарні районах.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    15 июня 2015
    Вот кляти москалякы и до Ужгорода добрались....но доблесная сбу быстро назначит и обезвредит агента кремля....
    Ответить
💬 Последние комментарии
ПЕРЕВООРУЖЕНИЕ
Означает перевооружение МО на стандарты НАТО!
Старый хрен
А почему бы нет? Большинство подвижного состава только на металлолом и годно.
Неполживый
Меньше гавкай тут, псина москальская. Путин не одобрит.
Весёлый Роджер
Так и есть Шмуля! НО цыц – цэ москальска тайна! Надо собрать усих продажных щирых тварей тай утопить их як крысиную стаю – усих разом, щоб не бегать писли по лесам и искать там схроны! Для этого вже закупил дудочки (китайские конечно), со старым ляховым гимном, ныне гимном щеникакнывмырлых. Запизденцы - як услышат тот, генетичный для них, панський гимн, вспомнють як их эбли паны, так и пийдут уси гуртом у Чёрно море! Ось воно як! А ты всё равно ТУПОЙ мудак! ТАК!
Ограниченный ресурс
Тебя абаком заменить можно. Не суетись.
Весёлый Роджер
На компах, даже в 10-ке, ещё BSoD гуляет, а вы тут наивных читачей разводите на футуризм тупой! Это прикол про 2023 год или цэ щирый прогноз от xoxлoАНАЛитиков типа запора? Ось то да, xoxлы ны будуть нужны, их на Салоедных роботив заменят. Которым, программируемым стрибунцам бубенцам – нЫчого ны треба- ну кроме Сала, буряковки и баб! Пердун Шмуля очень рад! Ну щоб нажраться та поорать – Смерть москалям та повыть на луну - … щенывмырла…!
Неполживый
Путин не одобрит бунта. Он спасет бандеровцев как умный, рассудительный многоходовочник.