В УКРАЇНІ МОЖУТЬ ЗБІЛЬШИТИ ТРИВАЛІСТЬ ВІДПУСТКИ З 24 ДО 28 ДНІВ

16.05.2019 08:52 www.8channel.ua
В Україні можуть збільшити тривалість щорічної основної відпустки з 24 до 28 днів. Таку новацію пропонують в редакції проекту Трудового кодексу України.

Як повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики, необхідність модернізації трудового законодавства зумовлена змінами всієї системи суспільних відносин, що відбуваються в країні.

У відомстві відзначають, що чинний Кодекс законів про працю України був прийнятий в 1971 році, і незважаючи на внесені зміни, застарів і не відповідає сучасним умовам. В Мінсоцполітики кажуть, що роботу по вдосконаленню положень зазначеного вище законопроекту завершили ще в квітні 2017 року, проте він досі не розглянутий на пленарному засіданні парламенту.
Пропозиції спрямовані в першу чергу на підвищення соціального захисту працівника, підкреслюють в відомстві.

Вказується, що нова редакція проекту Трудового кодексу містить ряд новацій, серед яких, крім збільшення відпустки, також є:
– оформлення трудових відносин шляхом укладання трудового договору між працівником і роботодавцем в письмовій формі;
– регламентується питання виконання працівником роботи дистанційно;
– врегульовані проблемні питання трудових відносин тимчасових працівників;
– регламентуються повноваження держінспекторів праці з урахуванням вимог, визначених законодавством ЄС, що не дозволить роботодавцю уникнути відповідальності за порушення трудових прав працівників;
встановлюються додаткові гарантії для вагітних жінок, зокрема, за ними зберігається середній заробіток за час проходження медичного огляду, пов’язаного з вагітністю; та інші положення. Цей перелік не є вичерпним

Комментарии

gb гость, 16.05.2019 09:24

Бедный народ... беднеющее население... горестно... тревожно... деградация и болезни на виду у всех.

ua Елена, 16.05.2019 09:19

Видите масковские тролли,как в Украине к оюдям относятся и как в Орде, Шалапутный у вас там на всё что можно налоги ввёл и поднял,ну кроме как Ротенбергам,Тимченкам и им подобным,а Украина социальное государство чтоб вы знали, свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.

Добавить комментарий