В Україні створили саморегульовану організацію арбітражних керуючих
Украинаzib.com.ua25 ноября 2019

В Україні створили саморегульовану організацію арбітражних керуючих

Створення саморегульованої організацій арбітражних керуючих обійшлося без бійок. Проте деякі з присутніх полишили місце зібрання зі стійким відчуттям, що все було вирішено заздалегідь. Гра на противагах Набрання чинності Кодексом з процедур банкрутства стало відправною точкою для багатьох змін. Проте, доки одні готували залу до урочистого моменту, інші почали плідно працювати над об’єднанням за інтересами та баченням. Чутки про те, що з’їзд буде цілком формальною подією, ширилися давно. Проте чи можливо підкупити 460 незалежних самозайнятих осіб? Відкриваючи з’їзд, заступник міністра юстиції Валерія Коломієць зазначила, що сьогодні починається нова ера для банкрутства. Адже, крім правил, які нещодавно почали діяти, арбітражні керуючі започатковують власне самоврядування, яке вже давно мають інші професійні правничі спільноти. Тож тепер з високою довірою та повагою міністерство передає їм усі необхідні інструменти для професійного зростання, самоочищення лав.

Проте, доки з трибуни лунали побажання, у залі починали загострюватися пристрасті. Зокрема, до початку з’їзду серед арбітражних керуючих було виокремлено 3 рушійні сили, які мали на меті стали на чолі органів самоврядування. Насправді відрізнялися вони виключно вмінням працювати та творчою наснагою. Адже найбільше в залі про «зрадоньку» кричали ті «арбітражники», які нічого не робили та «домашнього завдання» не готували. Заради загального блага У порядку денному було передбачено досить стандартні вимоги, як-от: голосування за статут, голову самоврядної організації, його заступників, членів ревізійної комісії. Фактично, не маючи загального бачення, неможливо створити будь-яку організацію. Тож деякі представники професійної спільноти об’єдналися й активно долучилися до розроблення проекту статуту.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Какой вежливый ублюдок)) прям видна степень образованности с майдана.. Если до такого индивидуума непонятен мой текст, то переведу на понятный тебе язык: твои майдановские друзья тебя поимели по полной, ограбив доверившуюся им страну и кинув при этом тебя! А репарации они платить будут не мне, а населению Украины, когда сядут... Ты можешь к ним присоединиться, у тебя для этого есть все шансы)
Луна-2
Ох. милай, какой же ты дурачок - Понимаешь,, что даже штаты твои любимые,и те. расписались в отставании от Российского оружия сроком на пять -десять лет .... и.. Это не мои выводы - это так сказать, выводы основанные вашими же американскими экспертами, которым врать незачем...Вот так -то милай ...
Игбун Хохлов
Пидоросня хохлатая, у меня на ВПН стоит "Сингапур". У них там какие-то технические глюки, но мне похер. Мне лишь бы доступ был, а что там высвечивается - глубоко насрать. Теперь по теме. У России СВОЯ армия, СВОИ технологии, СВОЯ техника, которую даже пиндосы признают наилучшей. У вас хохлатых недоумков НИЧЕГО нет. Какие-то вундервафли и минометы "Молот", которые положили хохлоту больше, чем армии ЛНР и ДНР.)))))
даунбасня такая даунбасня
Шоха даунбасянская и тут высрала свою бредятину
рот шире раззевай
Это тебе что ли, кремлядский прихвостень, репарации? Тебе никто ничего не должен, мудень!
пропагандоны пропагандонят
Кремлядь не пизди! Хуйловские мультики про ракету с "огибающей" траэкторией и прочую ересь оставь для своих лишнехромосомных сородичей! У кацапни из новых разработок, перекрашенное совковое наследие, которое в свое время было благополучно слизано с западных аналогов.
зря хрюкаешь мразота
Вылезла срашная гнида и захрюкала, а самое смешное оно под ненависным путеноидам "пендосвфским" флагом хрюкает! У тебя точно нихера нет, ебанная кремлядь!