В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ СУЧАСНИЙ ОНЛАЙН-СЕРВІС З ВАКЦИНАЦІЇ

14.03.2019 12:35 tsn.ua
У додатку можна вибудувати графік щеплень та отримати рекомендації.

Перший онлайн-сервіс про вакцинацію українською мовою запустив в Інтернеті київський педіатр. Програма допомогає розробити спеціально під кожну людину чи дитину індивідуальну схему та графік вакцинацій, враховуючи уже зроблені, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Така спроба не перша, але особливість цієї в тому, що вона незалежна від виробників вакцин, а створена на основі останніх рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, та є безкоштовною для користувачів.

Перша українська програма - своєрідна онлайн-консультація, яка дозволяє не заходячи фізично в кабінет лікаря, створити індивідуальну схему щеплень - уже набирає популярності в Мережі.

9-місячна киянка Ебі “тестує” на собі нову українську розробку. Її мама створює в програмі графік щеплень для доньки. Родина дівчинки серед тих, які багато мандрують світом і роблять усі щеплення понад український календар щеплень.

Маму Ебі цікавлять дані про всі додаткові вакцини в Украні, які рекомендовані в світі. Адже часто на ці препарати доводиться чекати місяцями, поки вони стануть доступні в клініках.

Автор онлайн-сервісу про вакцини - аспірант із дитячої імунології - створював програму власноруч у вільний від роботи час, і не чекав на ажіотаж, який отримав. Есперт із вакцинації однозначний - в Україні, яка має найнижче в світі охоплення щепленнями, досі є прогалина з фаховими підборами графіків вакцинації.

“Зустрічаємось з досить застарілими рекомендаціями щодо поєднання вакцин між собою і термінами”, - каже лікар.

Саме тому схожі програми з підбору щеплень затребувані. Аналог такої програми, щоправда проінвестований виробником, уже є. У соцмережах популярні групи, де лікарі відповідають онлайн про вакцинацію. Медичні есперти ж констатують - українців до щеплень, як єдиного захисту від смертельних недуг, повернули смерті після кору нещеплених людей.

Кількість хворих на кір в Україні наближається до 30 тисяч. Інтерактивна мапа розповсюдження захворювання
лише за останній тиждень заслабли на кір понад 2,5 тисячі людей. І вже цього року від кору померли 10 людей.

Комментарии

Добавить комментарий