В Україні з’явиться нова медаль для Героїв війни: як вона виглядає

12.07.2019 20:36 narodna-pravda.ua
В Україні з’явиться військова медаль “За поранення” – вона стане першою після реформування системи відомчих нагород Міноборони.

Про це під час круглого столу в «АрмияИnform» заявив офіцер Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗС України майор Сергій Місюра.

“Наше управління впроваджує нову систему військової символіки. Перший ескіз – медаль за поранення «За жертву крові у боях за свободу України». Це аналог американської військової нагороди «Пурпурове серце». Нова нагорода успадковує дизайн і назву медалі, встановленої ще в 1980 році Президією УНР. Зараз нагорода на затвердженні в Офісі Президента України”, – зазначив майор Сергій Місюра.

Майор додав, що медаль – кругла, з тризубом, терновим вінком і перехрещеними мечами на аверсі.

У медалі “За жертву крові в боях за волю України” кількість поранень і ступінь їх тяжкості буде визначатися гілочками, які кріпляться на стрічці медалі і планці. Легкі поранення будуть позначатися білою або срібною гілкою. Важкі – золотою або жовтою.

Повідомляється, що кожній медалі буде присвоюватися індивідуальний ідентифікаційний номер.

В Україні з’явиться нова медаль для Героїв війни: як вона виглядає

Комментарии

ru Гость, 12.07.2019 21:33

Для доноров медаля?

ua луна-2, 12.07.2019 21:24

А за Дебальцевский и иловайский котел медаль тоже будет ?

hk 5-я колонна, 12.07.2019 21:15

Та не, цэ фигня какая-то! Нельзя ж так всех под одну гребёнку! Надо срочно ввести различные степени героизма: "За подряпину", "За поранення в палець І ступеня", "За поранення в палець ІІ ступеня", "За поранення в ногу", "За поранення в дупу (І-ІV ступеня)", и самая высшая награда - "За важке алкогольне отруєння". За ранения в руку или голову - не награждать, в виду того, что первые растут из дупы, а ранение в голову - это их обычное состояние.

ua Вуйко, 12.07.2019 21:03

Кстати, на самой медальке четко написано - "За жертву крови". То бишь, кровавое жертвоприношение-гаввах и не скрывается.

ua Гость, 12.07.2019 20:59

зазеркалье какое-то...преступники у них герои..может они все латентные уголовники

ua Вуйко, 12.07.2019 20:55

Осиновый кол - отличная медаль подонкам

Добавить комментарий