В Україну привезуть єдину у світі колекцію рукописів цивілізації майя
Украинаshotam.info29 ноября 2019

В Україну привезуть єдину у світі колекцію рукописів цивілізації майя

У трьох українських вищих навчальних закладах – Києва, Харкова і Львова – покажуть унікальну виставку кодексів стародавньої цивілізації майя та інших народів доколумбової Америки. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства освіти України. Зазначається, що це будуть копії рукописів цивілізацій майя, ацтеків, міштеків і сапотеків.

Ця колекція кодексів єдина в світі.

Де можна відвідати виставку

Виставку планують організувати в 2020 році. У Києві її прийматиме Київський національний університету імені Тараса Шевченка. Другим містом буде Харків. Саме виходцем з Харкова є видатний дослідник цивілізації майя Юрій Кнорозов. Третім містом буде Львів, конкретний виш якраз визначається.

Чим відома цивілізація Майа

Цивілізація Майя відома розвиненою писемністю, вражаючими досягненнями в мистецтві, астрономії та архітектурі. Народ майя досі живе на тих самих територіях, де тисячу років тому мешкали їхні предки; багато в чому вони все ще дотримуються тих самих традицій і мови.

Цивілізація почала формуватися у докласичну добу (1999 до н. е. – 250 н. е.), досягла розквіту в класичний період (250-900) і продовжувала існувати в гірській Гватемалі та на Юкатані аж до прибуття конкістадорів. Майя створили розвинену систему ієрогліфічної писемності та розробили оригінальну календарну систему

1 комментарий

Написать комментарий
  • Шалапутный
    29 ноября 2019
    О! Младшие братья писмецо прислали. Ведь всем известно , что всякие там майя и ацтеки это младшая ветвь от древних украинцев!
    Ответить
💬 Последние комментарии
кипчак
Всем очень хочется демонстрировать свои способности и независимость. Демонстрируют до тех пор пока "цивилизованная" Европа , вкупе с США, не затиснут их в своих объятиях, не начнут бомбить, как Югославию, терзать как Ливию, Сирию и т.д.
кипчак
Деятели с внешностью Собакевича только на такие предположения и способны.
кипчак
Почетная, но трудная и незавидная судьба России - постоянно вытягивать из болота неблагодарных, неразумных соседей, оказавшихся на грани уничтожения. Воспользуются, а потом опять начинают гадить на голову.
Гость
У упоротых уши есть но они один хер ничего не слышат ! Хуже пауков !
Гость
Больше свидомых фильмов на мове и все пойдёт на лад ! Сичас режиссёр ;)))’ж синцов подсуетиться и сделат украм новый рагуляцкий Голливуд
Гость
Свидомые галычанские рагули которые из патриотизма обзавелись карточками поляка хрен этот диктант напишут , потому что у них никогда мовы не было а польско - австрийский суржик и стремление целовать панов в самую сраку
Ракло
Сучя краина,сучя мова,сучий народ