Від початку року понад 3 млн українців оформили закордонний паспорт
Украинаwww.unn.com.ua19 ноября 2019

Від початку року понад 3 млн українців оформили закордонний паспорт

Від початку року Державна міграційна служба України оформила 3 млн 216 тисяч паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Про це повідомили в ДМСУ у відповідь на інформаційний запит УНН. “З 01.01.2019 по 18.11.2019 оформлено всього паспортів громадянина України для виїзду за кордон майже 3 млн 216 тисяч”, — йдеться у відповіді. Також повідомляється, що з 1 по 18 листопада українці оформили 121 тис. 866 паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    19 ноября 2019
    это потому шо безвиз с Кот-де-Вуаром
    Ответить
💬 Последние комментарии
е
Елена, АМЕРИКАНСКИЕ СМИ признали превосходство России... в очередной раз
777
Народу нужны честные и порядочные профессионалы,а не собачьи парикмахеры во главе с игроками на рояле со спущенными штанами
е
статьи прочитал, а мозги увы не включил... и раз такой патриот, то напиши сейчас тоже самое на мове... не сможешь ведь...
вот так
Вот как значит! А я уже десятка два статей прочитал о том почему КРЫСчанам ЛУЧШЕ что хохлы канал перекрыли! И вода там радиоактивная и со всех заводов сбросы и канализация, и все эти нечистоты хохлы специально КРЫСчанам сливали по каналу! А сейчас красота, нет воды - нет проблем! Вопрос с водой закрыт!
анархист
ну и кому твой высер нужен
DR UMAR
Ви хочете продати свою нирку за 400 000 доларів США? Це ти Шукаєте можливість продати свою нирку за гроші Через фінансовий зрив ви не знаєте, що робити Зробіть, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам добро Кількість грошей на вашу нирку. Мене звати доктор УМАР Я нефролог у клініці УМАР. Наша клініка є Спеціалізується на хірургії нирок, і ми також лікуємо Купівля та трансплантація нирок при Донор-кореспондент Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейті Якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок, будь ласка, не робіть цього Не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою. Електронна адреса: doctorumarclinic@gmail.com WhatsApp: +60 16-334 2558 уважно Д-Р УМАР.
ЖидПархато-Пейсатый
От мёртвого осла длинные уши мовнодефектифные... .