Украинаukrainepravo.com13 августа 2019

ВІДКРИТО КОНКУРС НА ПОСАДУ УПОВНОВАЖЕНОГО ІЗ ЗАХИСТУ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ

У Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відкрито конкурс для подання заяв від претендентів на посаду Уповноваженого із захисту державної мови. Про це йдеться на сайті омбудсмена. Після відбору кандидатів пропозиції будуть внесені до Кабінету Міністрів України. Вимоги до кандидатури кандидатів на посаду Уповноваженого із захисту державної мови містяться у статті 50 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Заяви та інші документи для участі у конкурсі мають бути надіслані рекомендованим листом (з повідомленням про вручення) або подані до Секретаріату Уповноваженого (вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008) з позначенням на конверті «На конкурс з добору кандидата на посаду Уповноваженого із захисту державної мови». Документи, подані в інший спосіб (електронною поштою тощо) не приймаються. Документи приймаються до 24 години 30 серпня 2019 року (включно). Конкурс відбудеться 4 вересня 2019 року об 11:00, кабінет 403, вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008. «За додатковою інформацією звертатися за тел. (044)253-79-72 або пишіть на e-mail: Hnapovskiy@ombudsman.gov.ua (Гнаповський Андрій Олександрович)», – йдеться у повідомленні. Нагадаємо, до повноважень Уповноваженого, зокрема, входить розгляд скарг фізичних та юридичних осіб на дії та бездіяльність органів влади щодо дотримання законодавства про державну мову і складання протоколів та накладення штрафів за порушення мовного закону.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Гость
    13 августа 2019
    шпрехенфюреров ищут....найдут- продажных- море
    Ответить
💬 Последние комментарии
Ил 2
Дилетанта. Уровень свидомита - пообзываться, погавкаться... А в остальном - люди судят о других в меру своей испорченности, так шо соси не отрывайся.
Одессит
Так в чем разница между нацизмом и фашизмом, страус свидомый? Своми словами скажи. Можешь даже по старославянски. Мне насрать.
Ил 2
Пока тебя не было - не воняло. ХА! Не нравятся жидам славяне, однако, и чего они только суют нос в ихние булки.
Одессит
Идеология - это совокупность идей... Преступная идеология является преступлением. Я тебе еще раз повторяю, шо Оноприенко - это не герой. Это маньяк. Если ты тупой на голву, то только гилляка тебе и поможет.
николай
правильно!!!!
Одессит
Та ты шо такое говоришь? А в чем разница между фашизмом и нацизмом знаешь? В чем разница?
Ил 2
Паря, открой гугл и почитай идеология это, или нет. Выясни в чём разница между фашизмом и нацизмом. А так, отвечать на твои измышления, на уровне свидомизма, не вижу смысла.
Авторские статьи