Відтепер всі, у кого створилася переплата за субсидією, поверне її до державного бюджету

12.07.2016 20:23 pogliad.ua
Кілька років поспіль лунали заяви, що субсидій потребують лише незахищені верстви населення. Хоча, власне, воно так і було – їх отримувала обмежена кількість людей. Однак поступово держава власноруч «підсадила» на них мало не все населення України, яке, певно, і можна назвати фінансово неблагополучним.

За даними заступника директора департаменту соціального захисту населення ОДАНаталії Пасічник, відколи зняли обмеження для призначення субсидій, за державною допомогою до соцзахисту звернулися вдесятеро більше родин, ніж отримували субсидії до того часу. З дев’яти тисяч домогосподарств кількість субсидіантів виросла до 100 тисяч упродовж 2015 року і у майже 16 разів – до сьогодні.

Варто нагадати, що нині уже діють зміни у нормах споживання, на які надають субсидію та пільги.

Начальник управління соціального захисту населення Садгірського району департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради Валентина Федорова пояснює, що раніше, наприклад, на газову плату, була норма 9 кубів (без водонагрівача), зараз вона становить 7,1 куба. Щодо опалення, норма, враховуючи коефіцієнт, для одноповерхових будинків була 7,252 опалювальної площі на квадратний метр. Нині вона становить 5,698. Відповідно, близько на 100 кубів буде меншою норма, на яку призначають субсидії.

Змінилися й умови призначення субсидії. Якщо раніше особи працездатного віку, котрі не працювали і не вчилися, вважалися з доходом в один прожитковий мінімум, то уже тепер їм призначають два прожиткові мінімуми для розрахунку субсидії. За рахунок цього і зменшується розмір субсидії.

- Крім того, якщо призначена субсидія, і за розрахунками за, наприклад, літній період, вийшла одна копійка, а у складі сім`ї є пільговик, то пільга не нараховується. Тобто у розрахунок субсидію візьмуть 100-відсотково, але уже без урахування пільги, - каже В. Федорова.

Переплату, котра виникла з субсидії, треба віддати державі

Ще однією новацією, котра уже діє, є те, що вся переплата, котра утворилася станом на перше травня за увесь опалювальний період, назад відшкодовується у державний бюджет. Щодо теплопостачання, то там, де немає лічильників, переплата державі відшкодовується стовідсотково. Щодо газопостачання, то людям для стимулювання економії залишається лише 100 кубів у грошовому еквіваленті – на сьогодні це 687,9 гривні, а решта відшкодовується у бюджет. Щодо електрики, то на рахунку залишається 150 кіловатів, а решту так само знімають з рахунку.

- Розрахунок суми невикористаної субсидії, яку повертатимуть державі, визначається за формулою – від загальної суми нарахованої в опалювальний період субсидії на оплату послуги централізованого опалення за весь опалювальний період віднімається сума фактичного нарахування за послуги тепла. З газом все за тією ж формулою, тільки користувачам залишається на рахунку 100 кубів, - розповідає В. Федорова. – Якщо виходить від`ємна сума, то людина у державу не повертає нічого – вона використала всю субсидію. Якщо сума з плюсом, то вона повертається до державного бюджету. Це виконувати будуть організації надавачі послуг.

Проілюструємо на прикладі. У будинку, площею 47, 2 квадратних метра, прописана одна жінка. За весь опалювальний період вона спожила газу на 1828 метрів кубічних. За жовтень спожила 161 кубічний метр (579 гривень). Соціальна норма на її житло – 363 куби, а фактично вона спожила – 161 куб. За жовтень їй нарахували 1872,20 гривні, а заплатити вона повинна була 1026,17 гривні. Тепер рахуємо різницю – від 1872,20 віднімаємо 1026. Виходить, розмір субсидії становить 846 гривень. І так з жовтня по квітень. Через те, що жовтень був теплий, жінка дуже економила, тому спожила значно менше газу, на 579 гривень (161 куб). Вона мала право заплатити обов`язкову частку, але, оскільки субсидія була влітку, і вона її не використала, то за рахунок невикористаної субсидії погасила наступні розрахункові місяці, не платила при цьому обов`язкову частку. Тому жінка за жовтень не платила нічого, адже використала субсидію за літній період. Через що виникли зайві кошти на рахунку. Якби вона заплатила ще обов`язкову частку, то в неї переплата була би значно більша.

У листопаді у жінки нагоріло, бо вона знову економила, 230 кубічних метрів, які коштують 828 гривень. Вона знову нічого не заплатила, бо мала кошти на рахунку. І так з місяця в місяць субсидійні кошти залишалися на рахунку через економію.

У квітні нагоріло 55 кубів (62 гривні), а субсидія була півтори тисячі. Тому за квітень у неї виникла переплата 1500 гривень. Вона її не використала. Виходить, що жінка використовувала частково кошти, котрі були на рахунку, однак у неї все ж виникла переплата, адже використала вона їх не до кінця.

Переплати виникли через економію

У людей виникли великі переплати, адже, як каже В. Федорова, була тепла зима, до того ж, люди економили. Переплати сягали навіть 10 тисяч. Наприклад, людина за весь період отримала 21 тисячу субсидії, а вона економила, і спожила газу на 8 тисяч, то в неї переплата вийшла 12 тисяч (100 кубів їй залишили).

Тому у кого дуже великі переплати, вони не повинні розраховувати на всю суму переплати, а лише на 687 гривень. Люди можуть використати ці кошти упродовж літа, наприклад.

Чернівчани просто не розуміють, чому вони повинні повертати ці кошти державі.

- Виходить, ми віддавали державі свої кошти, а те, що держава дала нам, сама ж і відібрала, - обурюється буковинка Наталія Смашнюк. – Яка тоді суть у таких субсидіях, якщо зекономлені кошти все одно відберуть?

Власне, обурюються всі, адже майже всі чернівчани, не кажучи про мешканців області, отримують субсидії.

- На перше травня 2015 року субсидіантів по Садгорі було 400, а нині їх уже 4,5 тисячі! – каже В. Федорова. – Це у 10 разів більше. А всього є 9 тисяч домогосподарств. Виходить, що половина сімей отримують субсидію. І навантаження на працівників зросло у цих же 10 разів. І нині знову черги. Це призводить до того, що ми не встигаємо призначити субсидії і навіть прийняти людей. А говорять про те, що їх автоматично призначатимуть. Це для людей все полегшилося, адже їм більше нікуди не потрібно звертатися. А ось працівникам потрібно передивитися кожну справу, зробити запит у кожну організацію, котра надає послуги, у ЖРЕП і так далі. Тобто лише після того, як ми отримаємо відповіді на всі запити, зможемо призначити субсидію. Тому це так довго.

Яна МАРІЯНЧУК.

Комментарии

ng Fredmore, 19.03.2019 03:25

Земете го вашиот кредит сега во рок од 48 часа Добар ден Дали сакате да бидете претприемач, да започнете проект или да купите стан или дали сте во финансиски фикс, вашата помош доаѓа сега, дали сте го изгубиле сонот, обидувајќи се да се подготвите, не дозволувајте вашите соништа да умрат, контактирајте го г-дин Фред Лари, за брз и сигурен заем. Ние нудиме овој тип на кредит подолу: 1 деловен заем 2. комерцијален заем 3. стан заем 4. авто заем 5. авто кредит итн. Ние нудиме заеми за сериозни и искрени клиенти кои се спремни да соработуваат со нас со каматна стапка од 3%, во распон од 100,000.00 до 500,000,000,000.00. Контактирајте ни брзо преку нашата е-пошта (fredmorefinance@gmail.com) Whatssap број: +919654763221 Потпишан Директор Г-дин Фред повеќе

us почитатель НК, 12.03.2019 15:10

Вот это комментарийный раздел...вот это работа... нет слов...

us GIFT RICHIE, 12.03.2019 14:51

Здрастуйте, Вам потрібна допомога від приватної приватної фірми-позичальника, щоб очистити ваш відділ без будь-яких первинних витрат? Або у вас є Проблема з минулими кредиторами і ви хочете реального Після цього Ви запрошуєтеся до пані Фінанси Кредит у співпраці з Регіональним банком. Я - приватний кредит кредитор і я можу допомогти вам у формі кредиту a від 5 000 євро, макс. 500 000 000,00 євро за 24 відсоткову ставку на рік. Я видаю кредит протягом декількох годин після обробки документів. Після завершення процесу ви отримуєте кредит на експрес. Це реальна можливість отримати кредит від надійної фірми. Контакт зараз: Електронна пошта: giftfinancekredit@gmail.com Телефонуйте або повідомте / Через Whatsapp: +1 (872) 307-0988. Для отримання додаткової інформації. З повагою.

us Mercy Balsiger, 12.03.2019 14:39

Ви запитали себе, де можна отримати законну приватну компанію-позичальника? Тоді не хвилюйтеся, ви можете отримати позику від Mercy Balsiger - агента за фінансовою позикою D.B Ви можете переглянути наш веб-сайт :: debaetsboardloanfirm.yolasite.com. Без будь-якої вартості для 2% відсоткової ставки за мінімальний діапазон від 5,000.00 Євро до Макс 500,000,000.00 Євро ми перевірені і довірені компанії кредитування, Ми Допомагаємо з кредитом на наступне нижче автокредит іпотечна позика Студентські кредити Персональні кредити Переміщення витрат, Консолідація боргу, Покращення кредитної картки, Витрати на весілля, Домогосподарство. Бізнес-кредити Зв'яжіться зараз для отримання додаткової інформації. Електронна пошта: mercybalsigerkreditfirm@gmail.com Повідомлення / Whatsapp: +1 (872) 307-0988 веб-сайт: debaetsboardloanfirm.yolasite.com

ua Лохотон, 02.03.2019 08:31

Лохи не мамонты - никогда не вымрут! Не прячьте ваши денежки ... :)

Angela Thompson, 19.02.2019 03:01

СВИДЕТЕЛЬСТВО О том, КАК Я ПОЛУЧИЛ СВОЙ ЗАЙМ ОТ Мистера Алвинфегана Привет всем! Меня зовут Анжела Томпсон. Я здесь, чтобы засвидетельствовать, как я получил свой кредит от г-на Элвинфегана, после того как я несколько раз подавал заявления от различных кредиторов, которые утверждали, что также дают показания прямо на этом форуме, я думал, что показания были реальными, и я подал заявление, но они никогда не давал мне кредит. Я нуждался в срочном кредите, чтобы начать бизнес, и я обратился к различным кредиторам, которые обещали помочь, но они никогда не давали мне кредит. Пока мой друг не представил меня мистеру Алвинфегану, который обещал мне помочь, и он действительно выполнил, как он обещал, без какой-либо задержки. Я никогда не думал, что есть надежные кредиторы, пока я не встретил мистера Алвинфегана, которому действительно помогли с кредитом и изменили мою веру. Я не знаю, нуждаетесь ли вы в чем-либо подлинный и срочный кредит, не стесняйтесь обращаться к мистеру Альвинфегану по электронной почте: {Alvinfeganloanfirm@gmail.com} Анжела Томпсон

ru Для лохов, 18.02.2019 14:02

Рагуляцких лохов - ласкаво просимо!

us гость, 18.02.2019 13:49

О, лохотрон проснулся. Точно весна пришла!

us Гость, 17.02.2019 17:34

Майкл (Миша), ну подумай, какая из тебя мама:?) Даже если ты кого-то родил на стороне - тогда ты просто одинокий мам!:)) Имам тебе в помощь!:))

Майкл Зарате Май, 17.02.2019 17:19

Меня зовут Майкл Зарате Майкл, я одинокая мама с двумя детьми из Мемфиса, штат Теннесси, я очень счастлив и благодарен Jasmin Noor Investments Limited за предоставленную мне ссуду в размере 600 000 долларов США с помощью г-на Джона Мартина Дайсона 6-го числа прошлого года. месяц, чтобы расстроить и урегулировать мои заложенные и налоговые счета, а также стабилизировать мой бизнес, я столкнулся с некоторыми проблемами. Они спасли меня и моих детей от потери нашего дома. Это сообщение может иметь большое значение для вас, когда вы ищете подлинный кредит, чтобы не попасть в чужие руки. Я советую вам связаться с этой компанией сегодня по электронной почте: jasminnoorloancompany01@gmail.com

Mr Desmond Lee, 16.02.2019 01:22

Ви шукаєте законний кредит? Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? Тож ваша фінансова травма закінчилася Ми Пропозиція КРЕДИТИ від $ 1,500.00 Мін. до $ 300,000,000.00 Max.at 2% процентна ставка. Ми сертифіковані і заслуговують на довіру. ми можемо допомогти вам з фінансовою адресою до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@gmail.com) з цією інформацією. Назва заявника Вік: Секс: Місто: Стан: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний телефон Тривалість кредиту: Необхідна сума кредиту Зверніть увагу: усі відповіді повинні бути надіслані Компанії Email: desmondloaninverstment@gmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

us NORTION LOAN CON, 05.02.2019 03:39

Хороший день,   Nortion Loan Consultant тут, щоб переконатися, що ви отримаєте кращий кредит для вашого бізнесу або оплати рахунків. Просто дайте відповідь на кілька простих запитань і зустрінетеся з умовами.   Зв'яжіться з ними зараз за кредитом у розмірі 2,5% у всіх кредитах, це легко, швидко і забезпечено. Контактна інформація EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com ТЕЛЕФОН: +17815611941 WHATSAPP: +15183806243 Ви можете довіряти кредитній угоді.

ng Sr Raymond James, 03.02.2019 07:57

Хороший день, Чи є у вас будь-яка проблема з фінансовим кредитом або вам потрібна швидка позика для погашення дебету та ведення бізнесу з дуже низькою процентною ставкою (3%)? надавати кредити в межах від $ 3,000.00 до $ 1000,000.00 Макс, ми надійні, ефективні, швидкі і динамічні, з 100% гарантованої позики також дає (євро, фунтів і доларів). нижче: Raymondloancompany122@gmail.com Наші послуги включають наступне: * Кредити для клієнтів із чорним списком: * Позики консолідації боргів: * Кредити на автомобілі: * Бізнес-кредит: * Особистий кредит: * Міжнародні кредити: * Кредити на освіту: * Іпотека: * Позики рефінансування: * Кредити на житло: Зв'яжіться з нами по електронній пошті: Raymondloancompany122@gmail.com

ng Lending Finance, 25.01.2019 04:08

Ви маєте фінансові труднощі? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям у фінансових труднощах у житті. Якщо ви хотіли б подати заяву на отримання кредиту, поверніться до нас з наведеною нижче інформацією про адресу електронної пошти: elenanino0007@gmail.com або Whatsapp +2347050683888 Ім'я: Необхідна сума кредиту: Тривалість позики: Номер мобільного: Дякую вам і Бог благослови СЕРТИФІКАТ КРЕДИТНИКВи маєте фінансові труднощі? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями по всьому світу з єдиною метою допомогти бідним і людям у фінансових труднощах у житті. Якщо ви хотіли б подати заяву на отримання кредиту, поверніться до нас з наведеною нижче інформацією про адресу електронної пошти: elenanino0007@gmail.com або Whatsapp +2347050683888 Ім'я: Необхідна сума кредиту: Тривалість позики: Номер мобільного: Дякую вам і Бог благослови СЕРТИФІКАТ КРЕДИТНИК

bj Cline, 21.01.2019 08:49

Привіт, пані та панове! Для ваших серйозних і чесних потреб онлайн-кредиту терміново звертайтеся до мене за адресою: caravelleceline59@gmail.com. Дякуємо за довіру.

us Tina Brooks, 17.01.2019 23:26

Хороший день, Я є приватним кредитором я видаю Гарантію Бізнес Кредити, Особистий Кредити, кредити на купівлю житла, автокредитування E.T.C я даю довгостроковий кредит від $ 2.000,00 до $ 1.000.000,00 від одного до п'ятдесяти років максимум з 3% процентною ставкою, зацікавлений Заявник повинен надіслати: tinabrooksloanhome@gmail.com) тільки з Ім'я Країна Необхідна сума кредиту Тривалість кредиту Мета кредиту. Номер телефону

in Ruben, 17.01.2019 13:33

Миттєвий онлайн-кредит, 100% безпечний / гарантія, напишіть мені сьогодні. herofinancein@gmail.com додати мене на whatsapp +917338386140

us NORTION LOAN CON, 12.01.2019 03:44

Здрастуйте   Вам потрібен терміновий кредит? Зверніться до NORTION LOAN CONSULTANT зараз за кредитом у розмірі 2,5%. Це легка, швидка і забезпечена кредитна операція. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com ТЕЛЕФОН: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Ви можете довіряти кредитній угоді

us NORTION LOAN CON, 12.01.2019 03:11

Здрастуйте   Вам потрібен терміновий кредит? Зверніться до NORTION LOAN CONSULTANT зараз за кредитом у розмірі 2,5%. Це легка, швидка і забезпечена кредитна операція. КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ: EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com ТЕЛЕФОН: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957 Ви можете довіряти кредитній угоді

gb Гость, 05.01.2019 17:39

Всех этих кредитодателей-жуликов нахер, нахер!

se Mr Nicholas Mag, 20.12.2018 01:38

Ви шукаєте законний кредит? Втомилися від шукаючих кредитів і Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (nicholasmagman2@gmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: nicholasmagman2@gmail.com З повагою, пан Ніколас Магман.

ua Гость, 11.12.2018 07:45

Оленко! ти не по адресі , на Україні всі Багаті . Порошенко награбував 15 мільярдів долярів тепер всі багаті і веселі , звернись до американців вони тобі і картку і номер слухавки дадуть, і лісом іди поганку збирати

ua вован, 02.12.2018 19:50

Роджер , тебе кредит не нужен ? Прямо на дороге валяется ! (спроси у Гарри !)

Mark Cuban, 20.11.2018 12:48

Ми пропонуємо КРЕДИТУ з $ 1,500.00 Min. до 300 000 000 доларів США Макс. 2% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (cubanm85@gmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: cubanm85@mail.com З повагою, р-н Марк Кубаньм

fr Альберто Даміан, 10.11.2018 09:05

Доброго ранку Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб, надавати кредити в межах від 3000 до 1000 000 доларів США, ми є надійний, ефективний, швидкий та динамічний, із 100% гарантованою позикою також дає (євро, фунти та долари.) процентна ставка застосовується до всіх кредитів є (3%), якщо ви зацікавлені в поверненні до нас. через ( Albertodamian112@gmail.com: надані послуги включають: * Вдосконалення будинку * Inventor Кредити * Кредит на консолідацію боргу * Бізнес-позики * Персональні позики. Зверніться до нас сьогодні, і ми з радістю робимо бізнес з нами електронна адреса: Albertodamian112@gmail.com

ua вован, 06.11.2018 14:13

Сесилия! давно мечтаю иметь заборгованность и чем больше , тем лучше ! (ОХРЕНЕТЬ)

il Гость, 16.10.2018 01:50

ОГО! Сколько спамеров привалило!))))))))))

fr Alberto Damian, 05.10.2018 06:40

Доброго ранку Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб, надайте кредити від $ 3000 до $ 1000,000.00 Макс, ми надійні, ефективні, швидкі та динамічні, з 100% гарантованою кредитом також дає (євро, фунти та долари.) Процентна ставка, яка застосовується до всіх кредитів (3%), якщо ви зацікавлені в поверненні до нас. через (Albertodamian112@gmail.com: надані послуги включають: * Вдосконалення будинку * Inventor Кредити * Кредит на консолідацію боргу * Бізнес-позики * Персональні позики. Зверніться до нас сьогодні, і ми з радістю робимо бізнес з нами електронна адреса: Albertodamian112@gmail.com

ng mike peterson, 26.09.2018 13:44

Meg lett-e tagadva, hogy a bank vagy bármely más pénzintézet kölcsönt költözött le egy okból, vagy a másik miatt? Mindenféle kölcsönből kínálunk kölcsönöket, tőketámogatásokat, ingatlanhiteleket, személyi kölcsönöket, hallgatói hiteleket, mezőgazdasági hiteleket és még sok másat, jó befektetőként. Ön a megfelelő helyen van, hogy megkapja a kölcsönt. Cégünknek és magánszemélyeknek nyújtott hiteleket 2% -os alacsony kamatláb mellett kínálunk. Lépjen velünk kapcsolatba, és pénzügyi problémáit megoldani! E-mail: mikepetersonloans@gmail.com A pénzügyi problémák megoldása itt

ua вован, 21.09.2018 22:56

Да эти Мистеры ,наверное , кое - кого спонсируют

ua Гость, 21.09.2018 22:50

Охренеть - сколько тут интернетовских мошенников набежало!

ua вован, 21.09.2018 22:39

А для чего вытаскивать на свет эту протухшую статью? Чтобы дать возможность всяким МИСТЕРАМ продвигать свои гребаные кредиты ? Если забаните -значит рыльце - то в пушку.

ua вован, 10.09.2018 11:41

Отвечу всем МИСТЕРАМ сразу . вот сейчас все должники все побросают и побегут за новыми долгами к вам ю

us Mr donald lee, 08.09.2018 05:37

Хороший день Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище. З найкращими побажаннями Дональд Лі.

us Sharon Sim, 08.09.2018 03:34

Привет всем, Меня зовут миссис Шарон Сим. Я живу в Сингапуре, и сегодня я счастливая женщина? и я сказал себе, что любой кредитор, который спасает мою семью от нашей плохой ситуации, я отдам любого человека, который ищет ему кредит, он дал мне счастье для меня и моей семьи, мне нужен был кредит в размере 250 000 долларов США чтобы начать свою жизнь на всем протяжении, так как я мать-одиночка с 3 детьми, я познакомился с этим честным и БОГ, опасаясь, что кредитор по кредиту для женщин поможет мне с кредитом в размере 250 000 долларов США. Доллар, он БОГ, боясь женщины, если вы нуждаетесь в кредите, и вы вернете кредит, пожалуйста, свяжитесь с ней, сообщите ему, что это миссис Шарон, которая ссылается на вас. свяжитесь с доктором Жасмином Нором, по электронной почте jasminnoorloancompany01@gmail.com) Спасибо.

ng Thomas, 07.09.2018 15:54

Увага! Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по електронній пошті: Thomasfrankfirms@gmail.com Дякую, Томас

ua вован, 06.09.2018 22:49

тильки нэ кажыть ,що воны там заробляють грошы

ua вован, 06.09.2018 22:41

А чого там роблять наши хлопци

ru гость, 06.09.2018 22:31

Енто флаг Нигерии))))

ua вован, 06.09.2018 22:15

Да я замудохаюсь все коменты читать. только один вопрос --чей это зеленый флажок с белой промежностью?

ng demetrios, 06.09.2018 14:29

Внимание, Дали ви се потребни Макс Кредити, Дали ви треба заем за чистење на вашите долгови? Дали ќе ги зголемиш финансиите? Вие сте бизнис лице кое сака да ја прошири својата компанија. Ние им даваме заем на индивидуални и соработнички тела, кои се движат од 1 милион до 50 милиони долари, исто така нудиме лични заеми од 100 000 американски долари до 1 000 000 американски долари Ве молиме да ни се вратите ако сте заинтересирани, преку gkfinance01@gmail.com Со почит, Деметриј Даниел gkfinance01@gmail.com Кредитна понуда се применува

ng murphy brooks, 03.09.2018 03:07

НАДІЙНИЙ І НАДІЙНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ ЗА ПОПЕРЕДЖЕННЯМ. murphybrooks001@gmail.com) Ви шукаєте комерційний кредит? іпотечний кредит, іпотечний кредит, навчання учнів, консолідація заборгованості, необов'язкові позики, венчурний капітал тощо. Ви були відхилені банком або фінансовою установою з будь-якої причини? Ми приватні кредитори, які надають кредити компаніям та приватним особам з низькою та доступною ставкою відсотка 2%. Якщо вас цікавить позика? Зв'яжіться з нами сьогодні (murphybrooks001@gmail.com) і отримайте кредит сьогодні. НАДІЙНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ ПРОПОЗИЦІЇ, ЗАПРОШУЄТЬСЯ ДОПОМОГУ, ЯКЩО ВИ ПОТРЕБУЄТЬСЯ НАДІЙНИЙ ГРОШІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ Вам потрібна термінова позика та інша фінансова допомога? Кредит на всі види кредитів на два відсотки (2%) відсотків. надішліть нам електронне повідомлення зараз через: murphybrooks001@gmail.com з наступною інформацією, якщо Вам потрібна термінова позика, це 100% гарантовано ©. Повне ім'я: Роки: Номер телефону: Країна: Професія: Сума кредиту Тривалість кредиту Мета кредиту: Місячний дохід: Звертайтеся до нашого офісу за адресою електронної пошти: murphybrooks001@gmail.com З повагою, Мерфі Брукс позики.

ng murphy brooks, 03.09.2018 03:06

НАДІЙНИЙ І НАДІЙНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ ЗА ПОПЕРЕДЖЕННЯМ. murphybrooks001@gmail.com) Ви шукаєте комерційний кредит? іпотечний кредит, іпотечний кредит, навчання учнів, консолідація заборгованості, необов'язкові позики, венчурний капітал тощо. Ви були відхилені банком або фінансовою установою з будь-якої причини? Ми приватні кредитори, які надають кредити компаніям та приватним особам з низькою та доступною ставкою відсотка 2%. Якщо вас цікавить позика? Зв'яжіться з нами сьогодні (murphybrooks001@gmail.com) і отримайте кредит сьогодні. НАДІЙНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ ПРОПОЗИЦІЇ, ЗАПРОШУЄТЬСЯ ДОПОМОГУ, ЯКЩО ВИ ПОТРЕБУЄТЬСЯ НАДІЙНИЙ ГРОШІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ Вам потрібна термінова позика та інша фінансова допомога? Кредит на всі види кредитів на два відсотки (2%) відсотків. надішліть нам електронне повідомлення зараз через: murphybrooks001@gmail.com з наступною інформацією, якщо Вам потрібна термінова позика, це 100% гарантовано ©. Повне ім'я: Роки: Номер телефону: Країна: Професія: Сума кредиту Тривалість кредиту Мета кредиту: Місячний дохід: Звертайтеся до нашого офісу за адресою електронної пошти: murphybrooks001@gmail.com З повагою, Мерфі Брукс позики.

us Mr donald lee, 02.09.2018 13:15

Хороший день Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище. З найкращими побажаннями Дональд Лі.

us Mr donald lee, 01.09.2018 21:50

Хороший день Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище. З найкращими побажаннями Дональд Лі....

us mr donald lee, 31.08.2018 03:09

Хороший день Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище. З найкращими побажаннями Дональд Лі.

mr donald lee, 25.08.2018 03:07

Хороший день Вам потрібна позика для оплати рахунків? студентський кредит, кредит консолідації боргу, необов'язкова позика, венчурний капітал, Вам потрібна особиста чи комерційна кредит? Вам потрібна позика для інших цілей або вам потрібна позика для інвестування у фабричну ділову компанію тощо ... Якщо так, зв'яжіться з нами сьогодні, щоб отримати позику в E_mail, наданій ... {donaldleeloaninvastmentcompany@gmail.com} Ми пропонуємо найбільшу позику з 100 мільйонів доларів, і ми пропонуємо позики в фунтах, доларах і в євро до 5,000,000.00. Ми пропонуємо 2% ставку кредиту на термін 1-30 років. Ми надаємо вам два місяці пільгового періоду до початку щомісячного платежу. .... будь ласка, поверніться до нас через E_mail вище. З найкращими побажаннями Дональд Лі.

us Douglas, 22.08.2018 05:07

Трябва да запазя всеки тук актуализиран, защото съм просто учуден от резултатите от това любовно заклинание, което д-р Акуду направи за мен. Всичко върви толкова добре и точно как той каза, че ще бъде. Необходими са точно 24 часа, за да се постигне пълно развитие и най-сетне моята бивша жена ми се обади за обединение за пръв път от години, така си струва, защото нещата са почти съвършени, откакто се е върнала при мен! Как д-р Акуду взимаше моята ситуация и напълно го обърна, за да ми даде точно това, което исках, е отвъд мен, но нещо, което никога няма да задавам и просто ще бъда напълно благодарен, че се натъква на него. Да ви благослови, че помагате на много хора да получат това, което сърцето им желае доктор Акуду. Ти наистина си надарен! , можете също да се свържете с него за помощ (dr.akudupowerfulspell@gmail.com) или да се обадите на него (+2348103710768)

ng thomas, 21.08.2018 12:31

Увага! Це онлайн-реклама із зареєстрованого урядом, затвердженого та ліцензованого кредитора, який надає кредити різного типу, наприклад, іпотечний кредит, бізнес-кредит, автомобільні кредити лише серйозним та зацікавленим особам за дуже низькою доступною процентною ставкою 3%. Подайте заявку на отримання кредиту зараз. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами по електронній пошті: thomasfrankfirms@gmail.com Дякую, Томас

in Williams Leo, 14.08.2018 20:56

Вы ищете кредит, чтобы очистить свой отдел и начать свой бизнес? вы собираетесь все кончать, но не можете получить законную кредитную компанию, которая вам займется? Вот ваше окончательное решение. Мы можем предоставить вам любую сумму, необходимую вам, если вы собираетесь выплачивать в течение определенного периода времени без каких-либо проблем. Подать заявку сейчас и связаться с нами для получения более подробной информации по электронной почте. Электронная почта: williamsloanfundshelp@gmail.com

us Neugebauer Petra, 13.08.2018 23:09

Привет, Дорогие Искатели 2018 Вы MAN / WOMAN ищете частный кредит, чтобы оплатить счета или начать бизнес по своему выбору сегодня? если да любезно штраф ниже нашей заявки на получение кредита для нашей компании, мы предлагаем все виды кредитов для людей во всем мире, которые не являются финансово стабильными. Мы выдаем кредит по ставке 2%, заполняем и возвращаем нашу форму кредита, если заинтересованы в кредите. Имя заявителя: Заявитель Пол: Страна / государство-заявитель: Кандидаты Дата рождения: Требуемая сумма кредита: Продолжительность кредита: Ежемесячный доход: Телефонные номера: Причина кредита: Ваше удостоверение личности: Заполните и верните эту форму для получения кредита от нас сегодня ................. Напишите нам по электронной почте (neugebauerpetra092@gmail.com) Спасибо. Mis.Neugebauer petra С уважением

za 24hourstloancomp, 11.08.2018 14:25

Добрый день, я зарегистрированный частный кредитор. Мы предоставляем кредиты, чтобы помочь людям, фирмам, которые должны обновить свой финансовый статус во всем мире, с очень минимальными годовыми процентными ставками до 2% в течение года до 30 лет в течение периода погашения в любую точку мира. Мы выдаем кредиты в диапазоне от 5000 евро до 100 000 000 евро. Наши кредиты хорошо застрахованы, поскольку максимальная безопасность - наш приоритет. Заинтересованное лицо должно связаться с нами по электронной почте: (24hourstloancompany1@gmail.com или info@24hoursloan.online)

za 24hourstloancomp, 11.08.2018 14:24

Добрый день, я зарегистрированный частный кредитор. Мы предоставляем кредиты, чтобы помочь людям, фирмам, которые должны обновить свой финансовый статус во всем мире, с очень минимальными годовыми процентными ставками до 2% в течение года до 30 лет в течение периода погашения в любую точку мира. Мы выдаем кредиты в диапазоне от 5000 евро до 100 000 000 евро. Наши кредиты хорошо застрахованы, поскольку максимальная безопасность - наш приоритет. Заинтересованное лицо должно связаться с нами по электронной почте: (24hourstloancompany1@gmail.com или info@24hoursloan.online)

za 24hourstloancomp, 11.08.2018 14:23

Добрый день, я зарегистрированный частный кредитор. Мы предоставляем кредиты, чтобы помочь людям, фирмам, которые должны обновить свой финансовый статус во всем мире, с очень минимальными годовыми процентными ставками до 2% в течение года до 30 лет в течение периода погашения в любую точку мира. Мы выдаем кредиты в диапазоне от 5000 евро до 100 000 000 евро. Наши кредиты хорошо застрахованы, поскольку максимальная безопасность - наш приоритет. Заинтересованное лицо должно связаться с нами по электронной почте: (24hourstloancompany1@gmail.com или info@24hoursloan.online)

mayo clinic, 11.08.2018 13:56

Привіт, нам зараз потрібні 3 донори нирок для трансплантації нирок в MAYO CLINIC, FLORIDA, США та кожному донорові нирки, будуть компенсовані загальною сумою 550 000,00 доларів США. можливість сплати цих грошей будь-якому донору нирок гарантується на 100%. зв'яжіться з нами сьогодні для отримання додаткової інформації. Ми дбаємо про вашу безпеку email: mayoclinic.transplant@gmail.com www.mayoclinic.org

ng United Nation, 02.08.2018 16:28

Ви шукаєте термінову позику, щоб оплатити рахунки або почати нове бізнес? Якщо так, зв'яжіться з нами за допомогою цього електронного листа: unitednationloan123@gmail.com

ng MAX BENT, 02.08.2018 16:27

Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги або вам потрібен кредит на акцію поліпшити свій бізнес? Ви були відхилені банками та іншими фінансові агенції? Вам потрібна консолідація кредитів або іпотека? Пошук немає більше, як ми тут, щоб усунути всі свої фінансові проблеми минуле Це проста кредитна компанія. Ми пропонуємо кредити тим, хто зацікавлений в a розумна процентна ставка 2%. Діапазон варіюється від $ 5000 до $ максимум 100 000 000 доларів США. Наші позики добре застраховані, тому що максимальна безпека є нашим пріоритетом. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: oceanfmortgages@gmail.com З повагою Макс Бент oceanfmortgages@gmail.com   2% оригінального кредиту та гарантії oceanfmortgages@gmail.com

ng linda, 22.07.2018 01:06

Я дав BENJAMIN DOUGLAS шанс на провал, як і інші: але він мене довів неправильно, надаючи мені позику [email douglasloanfirm2@gmail.com] Це дійсно повне шахраїв в Інтернеті, це не зовсім нормально. З Я загубив 5200 доларів на тиждень для платежів. У мене були запитання в Dandy Cash.com і прийшов, просто заплутався. Я був жертвою кількох компаній-засновників Мені обдурили, поки я нарешті не зустрівся з тим, хто був чесним Бенджамінам Дугласом [douglasloanfirm2@gmail.com] Чесно кажучи, я думав, що це буде таким же, як і ті, що стоять перед ним, мені був трохи нерешительным і скептичним, але враховував колись незначну ситуацію моє життя зовсім не мав іншого вибору, як продовжувати позика від Бенджаміна і сподіваючись, що він програв; тому я ризикував у будь-якому випадку і Я зміг дати йому 55 000 доларів на диво. Тому я прошу прощення і я прошу вас там, хто може бути таким фінансовий хаос для ведення бізнесу з Бенджаміном Дугласом або більш ризикованим був зруйнований як ті, що Дуглас зробив для мене і відійшов від моєї заробітки Ці гроші Бенджамін Дуглас є єдиним, яким я довіряю, тому що він дав мені позику інші потребували нещастя, з ким ніхто не зв'язався, крім Дугласа тому що вони можуть бути шахраї, що прикидаються позичальникам, які змушують людей вийти з ваших зароблених грошей, шукає американського прокурора ці хлопці карають їх за своє зло. тому не зв'яжіться з цими хлопцями і тим самим сприяти їх шкідливим порокам у нашому суспільстві Вийди, як вони зробили мене. ЗА ВАШЕ БЕЗПЕКА І ДОСТАВКА КОНТАКТ Бенджамін DOUGLAS at [email douglasloanfirm2@gmail.com]

us julie, 21.07.2018 00:22

Привет друзья, вы ищете кредит, и вы отказываетесь от получения кредита, который хотите? вот наша кредитная компания для вас, чтобы подать заявку сейчас и получить поездку по этим счетам, которые вы хотите заплатить, или завести хорошее деловое спасибо. Не отказывайтесь от того, чего хотите больше всего за то, что вы хотите сейчас. И никогда не позволяйте своему чувству нравственности не позволяйте вам делать то, что правильно.via наша почта на (@) juliejoneloancompany01@gmail.com

ro Mr Anderson, 20.07.2018 18:34

Вам потрібна фінансова допомога? Якщо так, зв'яжіться з нами за адресою gerradloanfirm30@gmail.com

ng roselyn james, 18.07.2018 23:33

Привіт. Чи ви відмовляєтесь

ng paul richardloan, 17.07.2018 01:45

ВАМ НУЖНО КРЕДИТ? Привет, Меня зовут мистер Пауль Ричард. Я являюсь частным кредитором, который предоставляет кредиты частным и корпоративным лицам. Вы были отвергнуты множеством банков? Вам нужны финансы, чтобы создать свой бизнес? Вам нужны финансы для расширения вашего бизнеса? Или вам нужен личный кредит? Мой кредитный диапазон. от личного до бизнес-кредита. Моя процентная ставка очень доступная, и наш кредитный процесс очень быстрый. Я очень хочу сделать все ваши финансовые проблемы ушедшими в прошлое. Если вы действительно готовы решить свои финансовые проблемы, тогда ищите дальше и обращайтесь за кредитом сегодня. Электронная почта: (paulrichardloancompany@gmail.com). Я с нетерпением жду дела с тобой. Большое спасибо

ng Гость, 17.07.2018 01:44

ВАМ НУЖНО КРЕДИТ? Привет, Меня зовут мистер Пауль Ричард. Я являюсь частным кредитором, который предоставляет кредиты частным и корпоративным лицам. Вы были отвергнуты множеством банков? Вам нужны финансы, чтобы создать свой бизнес? Вам нужны финансы для расширения вашего бизнеса? Или вам нужен личный кредит? Мой кредитный диапазон. от личного до бизнес-кредита. Моя процентная ставка очень доступная, и наш кредитный процесс очень быстрый. Я очень хочу сделать все ваши финансовые проблемы ушедшими в прошлое. Если вы действительно готовы решить свои финансовые проблемы, тогда ищите дальше и обращайтесь за кредитом сегодня. Электронная почта: (paulrichardloancompany@gmail.com). Я с нетерпением жду дела с тобой. Большое спасибо

Tony Rock, 17.07.2018 01:00

Думаете ли вы о получении финансовой помощи, которой они очень нужны? Вы думаете о том, как получить законный кредит сегодня? Вы думаете о том, чтобы начать свой бизнес? У вас есть долги платить? Вы хотите оплатить свои школьные сборы? Вам нужен срочный кредит для оплаты ваших счетов Это ваш шанс достичь ваших желаний, мы можем помочь вам со всеми видами займов Кредитные кредиты, бизнес-кредиты и студенческий кредит, кредит компании? Частный кредит. Мы предоставляем все виды Кредиты в размере 2% Процентные ставки за дополнительную информацию Свяжитесь с нами через Via Email {fhacyberservices@gmail.com}                     Заемщики ИНФОРМАЦИЯ: Сумма кредита: Заемщики Имя и фамилия: Контактная информация заемщика: Страна и государство: Город: Национальность: Кредитное финансирование: Продолжительность кредита: Семейное положение: Возраст: Пол: Номер телефона Номер факса Свяжитесь с нами через Via Email (fhacyberservices@gmail.com) Телефон: (903) 493-9097 Г-н Тони Рок

ng jacklouis, 15.07.2018 02:03

Меня зовут Дженни из США. Я хочу поблагодарить г-на Джек Луиса, который помог мне получить кредит. В течение последних трех месяцев я искал кредит для погашения своих долгов, все пытались обмануть меня своими деньгами, пока я наконец не встретил мистера Джека Луиса. Она смогла дать мне кредит в размере 17 000 долларов США. ДОЛЛАР США. она также может помочь вам. она также помогла другим моим коллегам. Если вам нужна какая-либо финансовая помощь, любезно свяжитесь с ней по электронной почте yahoo (Jacklouis027@gmail.com), она может помочь вам. Свяжитесь с ней, чтобы получить помощь, когда она мне помогла. ниже приводятся его слова поощрения тех, кто ищет законного и честного кредитора частного займа.

za Ryan, 12.07.2018 04:30

Привіт ! Чи потрібна вам законна та швидка послуга з обслуговування кредитів? В даний час ми пропонуємо 3% кредитів всіх видів, бізнес-позики, особисті кредити, автомобільні кредити, сільськогосподарські кредити чи фінансування проекту? Ми пропонуємо кредити компаніям та приватним особам по всьому світу, консолідацію заборгованості, навіть якщо у вас є низькі кредитні рейтинги і важко отримати кредити від місцевих банків або будь-яких фінансових установ? , а тепер у вас важко спілкуватися з вашим банком чи будь-якими іншими фінансовими установами? Вам потрібна термінова позика, якщо є, надішліть нам електронний лист через (ryanloaninvestment001@outlook.com) ми надаємо всі типи позик. Застосувати зараз і отримати готівку терміново! * Запозичення від 5000 до 50 000 000 доларів * Вибирайте від 1 до 30 років, щоб погасити. * Гнучкі умови кредитування. Всі ці плани та інші, зв'яжіться з нами зараз. зв'яжіться з нами по електронній пошті: для компанії, яка надав мені допомогу, тут є контактна інформація (ryanloaninvestment001@outlook.com) З повагою Менеджмент

ua Тихон, 10.07.2018 19:18

Даже Комментировать не хочу по той простой причине, что админ этого сайта засранец и негодяй. А я не задолиз и пишу постоянно правду. Но здесь как и на бандерастических сайтах- надо писать угодное. Ну и угождайте гандонам. Бог этому админу судья, а не я!

us Mr Desmond Lee, 10.07.2018 19:11

Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@gmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@gmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

ua Гость, 06.07.2018 22:14

В комментах кредиторы из тех кто на пару часов снимает квартиру из которой по скайпу разводит лоха а после идёт ночевать под мост.

erica, 06.07.2018 18:16

Здраво, Ова е за да ја информира јавноста дека г-ѓа Морган Ерика, приватен кредитен заемодавач, има отворена финансиска можност за сите на кои им е потребна финансиска помош. Ние даваме заем со каматна стапка од 2% на поединци, фирми и компании под јасни и разбирливи услови и услови. контактирајте нè денес преку e-mail, за да можеме да ви ги дадеме условите за заем на: (morganerica007@gmail.com)

ng Muhammed Emir Ha, 04.07.2018 01:47

We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs. We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c DESCRIPTION OF INSTRUMENTS 1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600 2. Currency : USD/EURO 3. Age of Issue: Fresh Cut 4. Term: One year and One day 5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value) 6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2 7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties 8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c 9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760 10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103 11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request. Name: Muhammed Emir Harun Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com Skype: info.financewizardltd@gmail.com

za Debbie Holmes, 01.07.2018 02:12

Enviar esta empresa legítima por correo electrónico; willianloanfirm6@gmail.com, whatsapp +1(214)305-8945, para un préstamo real. Recibí mi préstamo de ellos después de leer acerca de sus ofertas de préstamos aquí en Facebook y mis deudas están completamente resueltas ahora

ng Louis Bonny, 27.06.2018 21:16

Здравствуйте Подать заявку на быстрый, надежный кредит любого рода через (bonitecloancompany@gmail.com) Покровительствуйте нам, и вы будете свидетельствовать о нашем доверии; Ваш успех - наш приоритет. Благодарю. Whatsapp: +2349077216298

ng Louis Bonny, 27.06.2018 21:14

Здравствуйте Подать заявку на быстрый, надежный кредит любого рода через (bonitecloancompany@gmail.com) Покровительствуйте нам, и вы будете свидетельствовать о нашем доверии; Ваш успех - наш приоритет. Благодарю. Whatsapp: +2349077216298

jp Kenneth, 25.06.2018 11:03

Привіт усім. Ось компанія, яка надає кредити, яка надає всі види кредитів як короткострокові, так і довгострокові кредити для серйозних людей та співпрацюють з органами. якщо ви серйозно і зацікавлені в отриманні кредиту від нас, зв'яжіться з нами для отримання нашої заявки за адресою: customercare@kabusinesshome.com або відвідайте нашу веб-сторінку: kabusinesshome.com Примітка. Ми будемо відвідувати тільки серйозні клієнти. Дякую, ми сподіваємося надати вам позику. Місіс Пілар Джером Громадський виразник

Джозеф, 21.06.2018 22:43

Как я заплатил свои заложенные и налоговые счета. Меня зовут Майкл Зарайт Майкл, единственная мама с 2 детьми из Мемфиса, Теннесси, я очень доволен и благодарен Jasmin Noor Investments Limited за предоставление мне кредита в размере 600 000,00 долларов США с помощью г-на Джона Мартина Дайсона 6 апреля 2018, чтобы расстроить и урегулировать мои заложенные и налоговые счета, а также стабилизировать свой бизнес, я сталкивался с некоторыми проблемами. Они спасли меня и моих детей от потери нашего дома. Это сообщение может иметь большое значение для вас, ищущего подлинный кредит в других, чтобы не попасть в чужие руки, мой совет вам - связаться с этой компанией сегодня по электронной почте: jasminnoorloancompany01@gmail.com

us EUROPA FINANCIAL, 19.06.2018 23:27

Привіт усім Ми допомагаємо здійснити вашу мрію, достатньо вічно, щоб ваша мрія була на рівні 2% на europafinancialgrowth@gmail.com. Зареєструйтеся зараз Macus

us Mr Desmond Lee, 19.06.2018 02:15

Ви шукаєте законний кредит? Втомилися від шукаючих кредитів і Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

a1 Martin Laura, 15.06.2018 19:26

Здравейте; Имате ли някакви финансови затруднения? Имате ли нужда от заем, за да изчистите дълговете си? Ще увеличите ли финансите си? Вие сте бизнес лице, което иска да разшири своята компания. Минимално от $ 3000 и максимум $ 500,000,000 във всяка валута с 2% лихвен процент, услугите ни са високоефективни, издръжливи и бързи. Патронизирайте ни и ще се насладите на нашето доверие в Бога, на когото се доверяваме. Услугите включват: * Лични заеми * Бизнес кредити * Подобрение на дома * Заеми от Inventor * Автоматични заеми и др .. Свържете се с нас чрез (martinlaurafinancefirm@gmail.com) На Ваше разположение, Мартин Лора. Подписано.

a1 Martin Laura, 15.06.2018 19:25

Здравейте; Имате ли някакви финансови затруднения? Имате ли нужда от заем, за да изчистите дълговете си? Ще увеличите ли финансите си? Вие сте бизнес лице, което иска да разшири своята компания. Минимално от $ 3000 и максимум $ 500,000,000 във всяка валута с 2% лихвен процент, услугите ни са високоефективни, издръжливи и бързи. Патронизирайте ни и ще се насладите на нашето доверие в Бога, на когото се доверяваме. Услугите включват: * Лични заеми * Бизнес кредити * Подобрение на дома * Заеми от Inventor * Автоматични заеми и др .. Свържете се с нас чрез (martinlaurafinancefirm@gmail.com) На Ваше разположение, Мартин Лора. Подписано.

ng fred, 12.06.2018 01:32

Вам нужен кредит? Вы находитесь в финансовом кризисе или нуждаетесь в деньгах, чтобы начать свой собственный бизнес? Вам нужен кредит, чтобы погасить свой долг или заплатить премию или начать бизнес? У вас низкий кредитный рейтинг, и у вас проблемы с получением кредитов от местных банков и других финансовых учреждений? Это возможность получить кредит у нашей организации. Мы предоставляем кредиты физическим лицам в следующих целях и многое другое. Личные займы, расширение бизнеса, начинающие предприятия, консолидация долгов и жесткие деньги. Мы предоставляем 3% процентные кредиты. Свяжитесь с нами по электронной почте: fredmorefinance@gmail.com Whatsap: +919654763221

ng fred, 12.06.2018 01:31

Вам нужен кредит? Вы находитесь в финансовом кризисе или нуждаетесь в деньгах, чтобы начать свой собственный бизнес? Вам нужен кредит, чтобы погасить свой долг или заплатить премию или начать бизнес? У вас низкий кредитный рейтинг, и у вас проблемы с получением кредитов от местных банков и других финансовых учреждений? Это возможность получить кредит у нашей организации. Мы предоставляем кредиты физическим лицам в следующих целях и многое другое. Личные займы, расширение бизнеса, начинающие предприятия, консолидация долгов и жесткие деньги. Мы предоставляем 3% процентные кредиты. Свяжитесь с нами по электронной почте: fredmorefinance@gmail.com Whatsap: +919654763221

ng fred, 09.06.2018 11:01

Вам потрібна позика? Ви перебуваєте у фінансовій кризі або вам потрібні гроші, щоб розпочати свій бізнес? Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або сплатити премію або розпочати бізнес? У вас низький кредитний рейтинг і чи виникають проблеми з отриманням кредитів від місцевих банків та інших фінансових установ? Це можливість отримати кредит від нашої організації. Ми надаємо кредити фізичним особам для наступних цілей та багато іншого. Особисті кредити, розширення бізнесу, початковий бізнес, консолідація заборгованості та твердих грошей. Ми надаємо кредити на три відсотки. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: fredmorefinance@gmail.com Whatsap: +919654763221

ng fred, 09.06.2018 10:56

Вам потрібна позика? Ви перебуваєте у фінансовій кризі або вам потрібні гроші, щоб розпочати свій бізнес? Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або сплатити премію або розпочати бізнес? У вас низький кредитний рейтинг і чи виникають проблеми з отриманням кредитів від місцевих банків та інших фінансових установ? Це можливість отримати кредит від нашої організації. Ми надаємо кредити фізичним особам для наступних цілей та багато іншого. Особисті кредити, розширення бізнесу, початковий бізнес, консолідація заборгованості та твердих грошей. Ми надаємо кредити на три відсотки. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: fredmorefinance@gmail.com Whatsap: +919654763221

a1 Гость, 08.06.2018 21:19

Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою Пан Десмонд

ng daniel wilshere, 04.06.2018 12:19

Здравствуйте, Запишіть зараз, щоб отримати реальні конкурсні пропозиції! Немає боргів! Інтерес 3%. Ви можете отримати потрібне фінансування. Зв'яжіться з нами по електронній пошті: centraltrustloan.co@gmail.com   тільки для серйозних позичальників Бен Карсон

ng Mrs Lola Daniel, 30.05.2018 23:29

Здравствуйте Вам потрібна термінова позика для задоволення своїх фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити з 2000 до 50 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, не перевіряємо кредити та не пропонуємо 100% гарантії на зовнішні позики протягом цього періоду. Ми також позичили всю валюту зі ставкою 3% на всі кредити .... Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа. Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за допомогою eaglehomemortgage001@gmail.com Щиро Ваш, Місіс Лола Даніел eaglehomemortgage001@gmail.com

a1 Mr Desmond Lee, 28.05.2018 23:12

Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 доларів США Макс. 2% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

us LUIS CARLOS, 28.05.2018 22:13

ВАМ НУЖЕН КРЕДИТ, ЕСЛИ ДА ПРИМЕНИТЬ СЕЙЧАС. Мы предлагаем кредиты и финансовые услуги всех видов. Наш кредит варьируется от бизнеса до личных займов или долгосрочных или краткосрочных условий с благоприятными процентными ставками (2%). Наш кредитный процесс очень быстрый и надежный с гарантиями. Для получения дополнительной информации о наших услугах посетите наш электронный адрес: ( Luiscarlosfinance@outlook.com ), пожалуйста, сообщите нам сумму займа, в которой вы нуждаетесь, и хотите продлить срок кредита. Мы надеюсь услышать от вас. Вы можете отправить сообщение на указанный ниже адрес электронной почты. Luiscarlosfinance@outlook.com ПРИМЕЧАНИЕ. Все электронные письма должны быть отправлены на адрес: Luiscarlosfinance@outlook.com

ng LANLAZAR MARCUS, 27.05.2018 01:03

Здравствуйте, Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та 100% гарантійних іноземних кредитів протягом періоду цієї передачі.     Ми також видали кредит всю валюту з 3% -ними процентними ставками за всіма кредитами та без передоплати .... Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа. Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за адресою: zekoceanfinance@gmail.com З повагою, Пан Ланалазар Маркус zekoceanfinance@gmail.com

ng Eithia Ahmed, 22.05.2018 18:11

Добрый день, меня зовут Айфия Ахмед из Саудовской Аравии, но сейчас на Украине здесь, в Одессе. здесь, чтобы представить большую и доверенную компанию со 100% реальной компанией Jessica Rojas Loan Company. я был в очень плохом состоянии, моя мама очень болела раком молочной железы, поэтому мне нужна помощь от всех, но это было напрасно, поэтому мой друг познакомил меня с этой замечательной компанией, потому что здесь, в саудовской арабии, процент кредитов очень большой в котором у меня не было выбора, кроме как получить кредит из другой страны, в который меня ввели меня. И я клянусь именем аллаха, эта компания очень велика и правдива, поэтому я попросил сумму кредита в размере 50 000,00 евро для моего мама и начать бизнес. и я клянусь, я получил мое уведомление о сборе немедленно, полная информация, требуемая от меня, завершена, и, слава Богу, руководство компании одобрило мой кредит. и я получил уведомление о кредите в течение следующих 7 часов, как обещала мне миссис Джессика. Вот письмо компании, если вы намерены взять кредит {  Jessicarojasloanfirm1998@hotmail.com] ИЛИ Whatsapp пропустил Джесси напрямую +2349079785567 С наилучшими пожеланиями Eitha Ahmed ..

ng Eithia Ahmed, 22.05.2018 18:10

Добрый день, меня зовут Айфия Ахмед из Саудовской Аравии, но сейчас на Украине здесь, в Одессе. здесь, чтобы представить большую и доверенную компанию со 100% реальной компанией Jessica Rojas Loan Company. я был в очень плохом состоянии, моя мама очень болела раком молочной железы, поэтому мне нужна помощь от всех, но это было напрасно, поэтому мой друг познакомил меня с этой замечательной компанией, потому что здесь, в саудовской арабии, процент кредитов очень большой в котором у меня не было выбора, кроме как получить кредит из другой страны, в который меня ввели меня. И я клянусь именем аллаха, эта компания очень велика и правдива, поэтому я попросил сумму кредита в размере 50 000,00 евро для моего мама и начать бизнес. и я клянусь, я получил мое уведомление о сборе немедленно, полная информация, требуемая от меня, завершена, и, слава Богу, руководство компании одобрило мой кредит. и я получил уведомление о кредите в течение следующих 7 часов, как обещала мне миссис Джессика. Вот письмо компании, если вы намерены взять кредит {  Jessicarojasloanfirm1998@hotmail.com] ИЛИ Whatsapp пропустил Джесси напрямую +2349079785567 С наилучшими пожеланиями Eitha Ahmed

ru Гость, 21.05.2018 14:59

Ну тут и набежало "доброжелателей"! А не пошли бы вы все нах... со своими предложениями? Бесплатный сыр , как известно, бывает только в мышеловке! А дешевый - только у жирных котов!

gb World Best Loan, 16.05.2018 01:29

Здравствуйте... Шановний аплікант, я - містер Фавор Мелодия Всесвітня Найкраща Компанія з надання позики Лтд .. Ми є міжнародною компанією з надання кредиту. Це фінансова можливість у вашому кроці ми надаємо бізнес та особисті позики тощо, якщо це стосується фінансової допомоги. Заявіть сьогодні, і ви отримаєте від нас кредит. Заявіть про свою дуже низьку процентну ставку на 2%! * Ми пропонуємо кредит у Євро та Доларі * Позичальник між 5000USD і 50,000,000.00USD * Вибирайте від 1 до 35 років, щоб погасити. * Гнучкі умови кредитування. * Це світ щастя з нами повертає ту радість твоїх, подаючи заявку на позику з нами сьогодні ... Всі ці плани та багато іншого, зв'яжіться з нами зараз по електронній пошті для отримання додаткової інформації .. (favourworldbest990@outlook.com) АБО СМО СКАЧАЙТЕ США +1518 621 2700 Надішліть нам електронного листа зараз: favourworldbest990@outlook.com Дай своєму світі значення. З повагою Пропозиція "Світ найкращої позикової компанії" ..

Гость, 12.05.2018 06:21

Очередное наебалово!

ke 968, 10.05.2018 00:27

ПОЛУЧИТЬ ЮРИДИЧЕСКИЙ КРЕДИТ - ЭЛЕКТРОННАЯ ПОЧТА: company.sun_loan@financier.com

us Mr Desmond Lee, 08.05.2018 15:25

Вам потрібна позика? або вам потрібна фінансова допомога і Іпотека? зв'яжіться з нами негайно через нашу електронну адресу електронної пошти нижче (desmondloaninverstment@hotmail.com) Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: (desmondloaninverstment@hotmail.com) З повагою, пан Десмонд Лі.

ua Murat Acar, 06.05.2018 04:21

Здравствуйте, Вам нужен срочный кредит для решения ваших финансовых потребностей. Мы предлагаем кредит в размере от 5 000,00 долларов США до 10 000 000,00 долларов США, мы надежные, эффективные, быстрые и динамичные, с гарантией на 100%. Мы также выдаем кредит (евро, фунты и доллары) Процентная ставка, применимая ко всем кредитам, составляет (2%), если вы заинтересованы, вернемся к нам. E-mail: (muratacarfinancialservice@gmail.com) Благодарю.

gb Jean Carlos, 02.05.2018 21:42

Вам нужен кредит для начала бизнеса или для оплаты ваших счетов и корпоративных финансов для недвижимости и любых видов финансирования бизнеса. ( creditplusfinance11@gmail.com ) Мы также предлагаем кредиты частным лицам, фирмам и корпоративным организациям при ставке 3%. Мы предоставляем кредит серьезным людям, которые заинтересованы в получении кредита, если заинтересованы, свяжитесь с этим электронным адресом: creditplusfinance11@gmail.com

ng Jean Carlos, 02.05.2018 21:40

Вам нужен кредит для начала бизнеса или для оплаты ваших счетов и корпоративных финансов для недвижимости и любых видов финансирования бизнеса. ( creditplusfinance11@gmail.com ) Мы также предлагаем кредиты частным лицам, фирмам и корпоративным организациям при ставке 3%. Мы предоставляем кредит серьезным людям, которые заинтересованы в получении кредита, если заинтересованы, свяжитесь с этим электронным адресом: creditplusfinance11@gmail.com

ng Rebecca Wilson, 27.04.2018 00:55

Вы экономически отстаете? Вам нужен кредит для оплаты счетов Или купить дом или увеличить свой бизнес? Подать заявку на кредит Теперь и получим одобрение. Мы предлагаем все виды кредитов в темпе Снижение процентов на 2%. Наша кредитная программа является очень прямой и Гибкий, как ваш Удовлетворение и финансовый успех - наши цели. Lur Заинтересованы, для получения дополнительной информации, свяжитесь с нами в настоящее время По электронной почте: instantloan960@gmail.com

ng Jenny Jack, 23.04.2018 12:17

Ви думаєте про отримання фінансової допомоги, ви серйозно потребуєте термінової позики, ви думаєте про початок власного бізнесу, чи є у вас борг? Це ваш шанс досягти вашого бажання, тому що ми видаємо особисту позику, бізнес-кредит і кредити компанії та всі види позики з 3% відсоткової ставки для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами зараз через Email{jennyjackloancompany@yahoo.com}

Майкл Зарайт Май, 22.04.2018 00:10

Как я заплатил свои заложенные и налоговые счета. Меня зовут Майкл Зарайт Майкл, единственная мама с 2 детьми из Мемфиса, Теннесси, я очень доволен и благодарен Jasmin Noor Investments Limited за предоставление мне кредита в размере 600 000,00 долларов США с помощью г-на Джона Мартина Дайсона 6 апреля 2018, чтобы расстроить и урегулировать мои заложенные и налоговые счета, а также стабилизировать свой бизнес, я сталкивался с некоторыми проблемами. Они спасли меня и моих детей от потери нашего дома. Это сообщение может иметь большое значение для вас, ищущего подлинный кредит в других, чтобы не попасть в чужие руки, мой совет вам - связаться с этой компанией сегодня по электронной почте: jasminnoorloancompany01@gmail.com

nl derek, 19.04.2018 06:08

Добрий день там   Отримайте кредит у розмірі 2.5% з NORTION LOAN CONSULTANT, контактною інформацією, EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com ТЕЛЕФОН: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957.   Зверніться до них зараз за вашу безпечну і надійну позику.   Гарного дня

nl walter, 19.04.2018 06:05

Добрий день там   Отримайте кредит у розмірі 2.5% з NORTION LOAN CONSULTANT, контактною інформацією, EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com ТЕЛЕФОН: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957.   Зверніться до них зараз за вашу безпечну і надійну позику.   Гарного дня

nl walter, 19.04.2018 06:03

Добрий день там   Отримайте кредит у розмірі 2.5% з NORTION LOAN CONSULTANT, контактною інформацією, EMAIL: nortionloanconsultant@gmail.com ТЕЛЕФОН: +17815611941 WHATSAPP: +2347067093957.   Зверніться до них зараз за вашу безпечну і надійну позику.   Гарного дня

ng Ryan Jeremy, 02.04.2018 00:25

привіт мій хороший громадянин України, я живу у Львові, де живу з дружиною та дітьми, сьогодні я хочу сказати всім, що компанія "Глобальна корпорація" справжня, тому що я просто виплачую мою позику в розмірі 120 000,00 доларів сьогодні і протягом 12 годин, і будь-ласка, зв'яжіться з ними, коли вам буде потрібно будь-який кредит. Зверніться до електронної пошти globalprovissioncompany@gmail.com, щоб отримати додаткову інформацію про те, як отримати позику та легко вирішити ваші проблеми. Мендоса

ng Ryan Jeremy, 02.04.2018 00:22

привіт мій хороший громадянин України, я живу у Львові, де живу з дружиною та дітьми, сьогодні я хочу сказати всім, що компанія "Глобальна корпорація" справжня, тому що я просто виплачую мою позику в розмірі 120 000,00 доларів сьогодні і протягом 12 годин, і будь-ласка, зв'яжіться з ними, коли вам буде потрібно будь-який кредит. Зверніться до електронної пошти globalprovissioncompany@gmail.com, щоб отримати додаткову інформацію про те, як отримати позику та легко вирішити ваші проблеми. Мендоса

jasminnoorloanco, 01.04.2018 23:18

Мои имена - это векселя. Я живу в Лас-Вегасе, и сегодня я счастливая женщина, когда я говорю, я сказал себе, что любая кредитная компания или кредитор, которая может изменить мою сломанную жизнь и мою семью, я отдам любому человеку, который ищет кредит им. Они дали мне счастье для меня и моей семьи, я нуждался в кредите в размере 89 000,00 долларов США 12 сентября 2017 года, и я получил свой кредит. Они действительно боятся людей, работающих с уважаемой кредитной компанией. если вы нуждаетесь в кредите, и вы на 100% уверены, что погасите кредит, пожалуйста, свяжитесь с ним сегодня, и, пожалуйста, сообщите им, что счета направили вас к ним, вы можете связаться с ними по электронной почте: ......... (jasminnoorloancompany01@gmail.com) ......... Я желаю вам удачи и благодарю Бога и всемогущего.

ng Deborah Williams, 27.03.2018 16:19

ТЕСТИМОСТЬ О КАК Я СДЕЛАЛ МОЙ КРЕДИТ ОТ ЭТОЙ БОЛЬШОЙ КОМПАНИИ КАК ЕДИНСТВЕННЫЙ МУМ. Меня зовут миссис Дебора Уильямс. Я живу в США в Лас-Вегасе, и сегодня я счастливая женщина, когда я говорю, я сказал себе, что любая кредитная компания или кредитор, которая может изменить мою сломанную жизнь и мою семью, я отсылаю любого человека, который ищет кредит им. Они дали счастье мне и моей семье, я нуждался в кредите в размере 50 000 долларов США 12 января 2018 года, и я получил кредит в течение 12 часов без стресса. Они действительно боятся людей, работающих с уважаемой кредитной компанией. если вы нуждаетесь в кредите, и вы на 100% уверены, что погасите кредит, пожалуйста, свяжитесь с ним сегодня и, пожалуйста, сообщите им, что миссис Дебора Уильямс направила вас к ним, вы можете связаться с ними по электронной почте: (nationalwideloancentre@financier.com) ........................... Я желаю вам удачи и благодарю Бога и всемогущего.

us jerry, 21.03.2018 12:35

Я женатый человек в данный момент с двумя детьми, и я был застрял в финансовой ситуации к 2016 году, и мне нужно было рефинансировать и оплачивать мои счета за мой ребенок. Я пробовал искать кредиты у различных кредитных фирм, как частных, так и корпоративных, но никогда не с успехом, и большинство банков отказалось от моего кредита. Но так как у Бога это было бы, я познакомился с женщиной Бога с кредитором по частному кредиту со стороны друга по имени Джеймс, и у меня была сумма кредита в размере 50 000 000 долларов США, и сегодня я являюсь владельцем бизнеса, а мои дети преуспевают ... поэтому я хочу посоветовать любому, кому нужен кредит, быстро связаться с ней по электронной почте: (jasminnoorloancompany01@gmail.com), он не знает, что я это делаю, я молюсь, чтобы Бог благословил ее за то, что он сделал в моем жизнь.

ua Гость, 17.03.2018 23:48

Я и предположить не мог, что у Бога столько людей божьих! Интересно, за что ж он вас всех из Рая выгнал:?) P.s.: Бога нет, ибо если бы был, то админ уже всю бы эту фигну в комментах давно удалил!:))

us jerry, 17.03.2018 23:37

Я женатый человек в данный момент с двумя детьми, и я был застрял в финансовой ситуации к 2016 году, и мне нужно было рефинансировать и оплачивать мои счета за мой ребенок. Я пробовал искать кредиты у различных кредитных фирм, как частных, так и корпоративных, но никогда не с успехом, и большинство банков отказалось от моего кредита. Но так как у Бога это было бы, я познакомился с женщиной Бога с кредитором по частному кредиту со стороны друга по имени Джеймс, и у меня была сумма кредита в размере 50 000 000 долларов США, и сегодня я являюсь владельцем бизнеса, а мои дети преуспевают ... поэтому я хочу посоветовать любому, кому нужен кредит, быстро связаться с ней по электронной почте: (jasminnoorloancompany01@gmail.com), он не знает, что я это делаю, я молюсь, чтобы Бог благословил ее за то, что он сделал в моем жизнь.

ru BRADLEY GARRETT, 17.03.2018 01:54

Привет, вам нужен срочный кредит? Кредит, вероятно, расширит или начнет собственный бизнес? или вам нужен кредит на образование или выплатить ваш долг. Мы являемся сертифицированной, надежной, надежной, эффективной, быстрой и динамичной кредитной компанией, которая предлагает кредиты частным лицам, а также сотрудничает с нашими клиентами с процентной ставкой до 3%, что подходит любому клиенту, и вам понравятся наши услуги. Поэтому свяжитесь с нами по электронной почте: NEWWORLDFINANCE.LTD@GMAIL.COM или NEWWORLDFINANCE.LTD@GMAIL.COM.

ua Mr Arnold weman, 16.03.2018 08:38

Вам нужен кредит по очень низкой ставке 2%? мы выдаем ипотечный кредит, бизнес-кредит любого вида займа Заинтересованные, свяжитесь с нами по электронной почте: arnoidweman@gmail.com для получения дополнительной информации

ua Jamie Freeman, 15.03.2018 07:27

Гарантовані швидкі кредити для всіх. Отримайте сьогодні свою кредитну кредитну суму лише на 2%, зверніться до FREEMANLOANFINANCE@GMAIL.COM та вирішуйте свої фінансові проблеми сьогодні.

gh John, 11.03.2018 01:49

Привет, ищущий ссуду! Вы сталкиваетесь с финансовыми трудностями? Ваша нынешняя ситуация нестабильна? Вы ищете надежный источник для получения кредита с низкой процентной ставкой? то не искать дальше, потому что ваша проблема решена. IFS Financial Services Limited - ваш ответ на кредиты. Вам нужна финансовая помощь, чтобы сделать ваш бизнес хорошо функционирующим? Нужен кредит, личный, бизнес или студенческий кредит? И вы не знаете, какая кредитная фирма доверяет тому, где и как получить кредит. Международная компания по кредитам находится здесь, чтобы предложить вам кредит с низкой процентной ставкой, которую вы не можете иметь в другом месте. Процентная ставка по кредиту (2%) Быстрое и простое утверждение. для получения дополнительной информации: pcl846509@gmail.com С уважением..

us Гость, 10.03.2018 22:48

Привет, Все я ягненка по имени, я очень простой человек, я работаю в компании aseiamicrofanance, в этом мы выдаем кредиты с очень низкой процентной ставкой 3%. мы выдаем все виды займов, в которых вам нужно. нам нужны только серьезные кандидаты, поэтому не приходите сюда и не играйте с нашим бизнесом. Не стесняйтесь обращаться к нам сегодня через наш адрес электронной почты. Ниже: Электронная почта: aseiamicrofanance@gmail.com

ng STEVEN WILLIAMS, 10.03.2018 18:19

В настоящее время мы предлагаем схему с плавающим кредитом с процентной ставкой 2% с правильным идентификатором. Вы можете отправить запрос на получение кредита на любой необходимый вам кредит. Мы предлагаем кредиты в размере от $ 5,000.00 USD Мин. $ 50,000,000.00 USD Макс. Мы долгосрочный кредит от пяти (пяти) до пятидесяти (50) лет максимум. Мы предоставляем следующий вид займа: проектный кредит, рефинансирующий кредит, кредиты на инвестирование в бизнес, автомобиль или транспортное средство. Кредиты, студенческий кредит, консолидация задолженности, жилье. Кредиты, личные займы, путевые и отпускные ссуды, кредит на Рождество и новый год. Наша компания также нуждается в персоне, которая может быть представителем нашей компании в вашей стране. Свяжитесь с нашим офисом ФИНАНСОВОЙ КРЕДИТНОЙ ФИРМЫ STEVEN WILLIAMS по электронной почте: stevenwills0001@gmail.com С наилучшими пожеланиями, ФИНАНСОВАЯ КРЕДИТНАЯ ФИРМА СТИВЕН УИЛЬЯМС Электронная почта: stevenwills0001@gmail.com Веб-сайт: http://stevenwilliamsfinancialloanfirm.webs.com/ Твиттер: stevenwills0001

us GFS, 10.03.2018 16:13

ПРОПОЗИЦІЯ КРЕДИТУ. gfundingsolutions@gmail.com Подати заявку на низький відсоток бізнесу / особистих кредитів, щоб оплатити рахунки або почати свій власний бізнес Якщо це цікаво, зв'яжіться з нами електронною поштою: gfundingsolutions@gmail.com з необхідна сума, тривалість повернення кредиту, ваша електронна адреса та місцезнаходження, і ви будете зв'язана з кредитною фірмою. Послуги компанії включають в себе наступне: * Особисті позики (безпечні та незабезпечені): * Кредити для бізнесу (безпечні та необов'язкові): * Студентський кредит: * Заборгованість консолідації позики: * Комбінований кредит: * Будівельні кредити: * Домашній Кредит: * Автокредит: * Іпотечна позика : * Кредит на бізнес: Ми надаємо персональні кредити в діапазоні від 1000 до 500000 у той час як бізнес Кредити видаються з діапазону від 10000 до 50000000 і це кредит видається особам з тривалістю від 1 року до 20 років. ПРИМІТКА. Ви маєте відповісти безпосередньо на електронну адресу нашого офісу: gfundingsolutions@gmail.com

ng Harry Clinton, 03.03.2018 05:21

Вы ищете кредит? Мы помогаем частным лицам и компаниям получать кредит для бизнеса расширяя и настраивая новый бизнес на любую сумму. Получите кредит по доступной процентной ставке 3%. Вам нужны эти деньги / кредит для бизнеса и очистка ваших счетов? Затем отправьте нам электронное письмо за дополнительной информацией. Электронная почта: harryclintonloanfirm@outlook.com

gb Mr Desmond Lee, 02.03.2018 11:36

Вам потрібен кредит? якщо так, зв'яжіться з паном Десмондлом Лі за допомогою цієї електронної адреси електронної пошти (desmondloaninverstment@hotmail.com)

us Mr shawn, 01.03.2018 16:50

Вам потрібна позика? Ви бізнесмен / жінка? Чи є у вас будь-який фінансовий хаос або вам потрібні кошти для початку власного бізнесу? або сплатити рахунки або почати хороший бізнес? якщо так, зв'яжіться з нами через електронну пошту (shawnloanlender990@gmail.com) | з наступною інформацією нижче: назва: вік: адреса: держава: країна: номер телефону: необхідна сума: тривалість кредиту: мета кредиту: зв'яжіться з нами через електронну пошту (shawnloanlender990@gmail.com) Тож поверніться до нас зараз, щоб ми могли нормально продовжувати. Дякую

ru Гость, 24.02.2018 18:37

Сборище криптопидарасов!!!!

ng nelly, 24.02.2018 18:29

Я получил свою запрограммированную и закрытую банкоматную карту снимать максимум 5 000 долл. США ежедневно в течение максимум 30 дней через (wesleymarkhackers@gmail.com). Я так доволен этим, потому что на прошлой неделе я получил свой минус, и я использовал его, чтобы получить 150 000 долларов. Марк Уэсли Хакерс дает чтобы помочь бедным и нуждающимся, хотя это незаконно, но это это что-то приятное. получите ваш от Wesley марки Хакеры сегодня! Просто отправьте электронное письмо (wesleymarkhackers@gmail.com) или watsapp +16315383658

it Erica, 18.02.2018 12:51

Хороший день,    Ми пропонуємо підприємцям можливість легко отримувати кредити в умовах швидкого, прозорого та ефективного використання. Наш досвід та міжнародні стандарти забезпечують високу якість обслуговування та доставку наших клієнтів. Нашою основною послугою є надання міжнародних проектів фінансування компаніям, підприємствам та організаціям для значних проектів у сфері розвитку дозвілля, туризму, розваг та будівництва, а також індивідуальний кредит , приватний кредит, борг погашення кредиту. Огляд кредитів:   Кредити в даний час коливаються від € 1000.00 до € 1 млн .; максимальний термін погашення - 20 років * Не вимагається перевірка фінансової звітності * Гнучкі вимоги до документації * Багаторічні клієнти з бездоганним рефінансовим обліком кваліфікуються на поступові знижки на відсоткову ставку та ще швидшу обробку кредиту * Зацікавлені особи зобов'язані зв'язатися з нами по електронній пошті, щоб дізнатись більше про процедуру отримання кредиту.   Дякую Еріка Вентурі Фінанс Інк Електронна пошта: ericaventuri@financier.com

ng Гость, 10.02.2018 13:16

Привіт, сер / пані Я міжнародний кредитор, я видаю кредити на 1% ставка, пропонуємо ще дуже багато доступного електронного листа за адресою: (worldbirdloan0944@gmail.com) З повагою, Швидкий кредит Генеральний консультант Генеральний директор (C.E.O) Містер Харрісон Петерсон

il Гость, 05.02.2018 13:37

махинаторы

ru Mr Roland, 05.02.2018 13:18

Я кредитор приватного кредиту, я позичу бізнесменам та приватним особам за низькою та доступною ставкою 2%. Якщо вам відмовлено у наданні кредиту банківською фінансовою установою з однієї чи більше причин. Ви шукаєте комерційну позику, особисту позику, іпотечну позику, автомобільний кредит, студентську позику, кредитну консолідацію боргу, незабезпечену позику та венчурний капітал? rolandfredrickloaninsuranceplc@hotmail.com Ви знаходитесь у правильному місці для вашого кредиту Рішення Якщо ви зацікавлені в наданні кредиту, зв'яжіться з нами по електронній пошті: rolandfredrickloaninsuranceplc@hotmail.com через Whats App +1 (845) 731 5341

ua Ник, 04.02.2018 14:32

Ого сколько здесь бесплатного сыра нарисовалось! Как в анекдоте: изобретатель приносит мышеловку нового типа - обычная мышеловка, но в ней лежит шкварочка. Уверяет комиссию, что от шкварочки ни одна мышь не откажется: глянет в мышеловку и облизнется - "Ой, а тут шкварочка!"! Ему резонно замечают, что если шкварочки пихать в мышеловки, то никакого сала не хватит. Он чешет затылок, уходит и вскоре приносит мышеловку уже без шкварочки, но на входе закреплено лезвие от бритвы. Объясняет это так: мышь заглядывает в мышеловку и с вопросом "А где же шкварочки?" водит головой туда - сюда. А поскольку на уровне шеи находится лезвие бритвы, то шею она себе перерезает. Ребята, все эти "заманчивые" предложения здесь не более, чем "шкварочки" для украинского мыша!

us Hassan, 04.02.2018 13:58

Компания Flourish Finance предоставляет кредиты как отдельным лицам, так и организациям по всему миру с процентной ставкой 2%. Свяжитесь с ними сейчас, если вы заинтересованы через: fffirm@hotmail.com

us Hassan, 03.02.2018 14:14

Компания Flourish Finance предоставляет кредиты как отдельным лицам, так и организациям по всему миру с процентной ставкой 2%. Свяжитесь с ними сейчас, если вы заинтересованы через: fffirm@hotmail.com

ru sergey, 27.01.2018 01:17

есть возможность для вас в любом месте,

ru Гость, 25.01.2018 02:23

Бедный народ...беднеющее население... горестно... тревожно... деградация и болезни на виду у всех.

ng Ryan Jeremy, 25.01.2018 00:20

я Ryan Jeremy на ім'я. Я живу в Сполучених Штатах, я хочу використовувати цей носій для попередження всіх шукачів позики, щоб бути дуже обережним, тому що там є шахрайство скрізь. Декілька місяців тому я був фінансово напружений, і через мою відчай, я був шахрай кількома онлайн-кредиторами. Я майже втратив надію, доки мій друг не віднесли мене до дуже надійного кредитора під назвою globalprovissioncompany SMART FROM США, які надають мені необов'язковий кредит у розмірі 50 000 доларів США за 3 години без будь-якого стресу. Якщо вам потрібні будь-які види з кредиту, просто звертайтеся до globalprovissioncompany@gmail.com. Я використовую це середовище, щоб сповістити всіх шукачів позики через те, що я пройшов через руки цих шахрайських кредиторів. А я навіть не хочу, щоб мій ворог пройшов через такий пекло, що я пройдена в руках цих шахрайських онлайн-кредиторів, я також хочу, щоб ви допомогли мені передавати цю інформацію іншим особам, які також потребують позики, коли ви також отримаєте позику від компанії globalprovission від США, я благаю, щоб Бог мав Ive їм довго життя контакту globalprovissioncompany@gmail.comя Ryan Jeremy на ім'я. Я живу в Сполучених Штатах, я хочу використовувати цей носій для попередження всіх шукачів позики, щоб бути дуже обережним, тому що там є шахрайство скрізь. Декілька місяців тому я був фінансово напружений, і через мою відчай, я був шахрай кількома онлайн-кредиторами. Я майже втратив надію, доки мій друг не віднесли мене до дуже надійного кредитора під назвою globalprovissioncompany SMART FROM США, які надають мені необов'язковий кредит у розмірі 50 000 доларів США за 3 години без будь-якого стресу. Якщо вам потрібні будь-які види з кредиту, просто звертайтеся до globalprovissioncompany@gmail.com. Я використовую це середовище, щоб сповістити всіх шукачів позики через те, що я пройшов через руки цих шахрайських кредиторів. А я навіть не хочу, щоб мій ворог пройшов через такий пекло, що я пройдена в руках цих шахрайських онлайн-кредиторів, я також хочу, щоб ви допомогли мені передавати цю інформацію іншим особам, які також потребують позики, коли ви також отримаєте позику від компанії globalprovission від США, я благаю, щоб Бог мав Ive їм довго життя контакту globalprovissioncompany@gmail.com

ng LANLAZAR MARCUS, 21.01.2018 10:17

Здравствуйте, Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб? Ми пропонуємо кредити від 2 000,00 до 100 000 000,00, ми надійні, потужні, швидкі та динамічні, без перевірки кредиту та 100% гарантійних іноземних кредитів протягом періоду цієї передачі.     Ми також видали кредит всю валюту з 3% -ними процентними ставками за всіма кредитами та без передоплати .... Якщо ви зацікавлені, поверніться до нас за допомогою цього електронного листа. Будь ласка, поверніться до нас, якщо це цікаво, за адресою: zekoceanfinance@gmail.com З повагою, Пан Ланалазар Маркус zekoceanfinance@gmail.com

ua Гость, 17.01.2018 09:11

Что за внезапный прорыв спам-ботов?!

nl mustafa, 15.01.2018 21:24

Вам нужен личный или деловой кредит без стресса и быстрого одобрения? Если да, свяжитесь с нами financeoporation@gmail.com

us Ghaham Hood, 10.01.2018 22:43

Ви шукаєте фінансову свободу? Чи є у вас борг, вам потрібен кредит для початку нового бізнесу? Вам потрібен інвестор чи приватний інвестор? або ви фінансово врізаєтеся, вам потрібен кредит, який купує машину або будинок? Ви відкидаєте свій банк у процесі отримання фінансування? Ви хочете поліпшити свої фінансові результати? Вам потрібен кредит, щоб погасити рахунки? Більше не дивлячись, ми вітаємо Вас за спосіб отримати всі види позик за дуже вигідною відсотковою ставкою в розмірі 2% для інших. Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами зараз (grahamhoodloansinvestment2017@gmail.com)

ng Louis Bonny, 08.01.2018 19:51

Здравствуйте! Вам нужен срочный кредит? у вас плохой кредит? мы можем утвердить кредит для вас без обеспечения, плохой кредит принят, мы заслуживаем доверия Сертифицированное финансовое учреждение утверждение средств на все виды проектов. Наше кредитное / финансовое предложение дается с низкой процентной ставкой 2%, а срок погашения очень дружелюбный и удобный клиент. Сумма кредита / продолжительность может быть предметом переговоров. Мы одобряем финансирование на сумму до 350 миллионов долларов США в зависимости от Характер деятельности. Наши услуги надежны и долговечны. Свяжитесь с нами сегодня через (bonitecloancompany@gmail.com). Ваш успех - наш приоритет. С наилучшими пожеланиями!!!

a1 Mr Desmond Lee, 08.01.2018 13:21

Ви шукаєте законний кредит? Ми пропонуємо КРЕДИТУ з $ 1,500.00 Min. до 300 000 000 доларів США Макс. 2% процентна ставка. Ми сертифіковані та надійні. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

ng Tony Rock, 02.01.2018 17:30

Думаете ли вы о получении финансовой помощи, которой они очень нужны? Вы думаете о том, как получить законный кредит сегодня? Вы думаете о том, чтобы начать свой бизнес? У вас есть долги платить? Вы хотите оплатить свои школьные сборы? Вам нужен срочный кредит для оплаты ваших счетов Это ваш шанс достичь ваших желаний, мы можем помочь вам со всеми видами займов Кредитные кредиты, бизнес-кредиты и студенческий кредит, кредит компании? Частный кредит. Мы предоставляем все виды Кредиты в размере 2% Процентные ставки за дополнительную информацию Свяжитесь с нами через Via Email {fhacyberservices@gmail.com} Заемщики ИНФОРМАЦИЯ: Сумма кредита: Заемщики Имя и фамилия: Контактная информация заемщика: Страна и государство: Город: Национальность: Кредитное финансирование: Продолжительность кредита: Семейное положение: Возраст: Пол: Ежемесячный доход: Через E-mail: fhacyberservices@gmail.com Номер телефона: +1903) 493-9097 Г-н Тони Рок Генеральный консультант

in Mr Paul Green, 01.01.2018 19:35

Дорогий клієнт. Я Пан Грін, Я є законним і надійним позикодавцем. Я пропоную всі види пакетів Кредитів. Я надаю кредити на чітких та зрозумілих умовах на 3% відсоткової ставки. Від 5000 до 6000000 доларів США ми виділяємо комерційні кредити, особисті кредити, студентські позики, автокредитування, банківські позики та кредити для погашення векселів. Ми гарантуємо надання фінансових послуг нашим численним клієнтам у всьому світі. За допомогою наших гнучких кредитних пакетів, кредити можна обробляти та передати позичальнику в найкоротший термін, зверніться до нашого спеціаліста для консультацій та фінансового планування. Якщо вам потрібна швидка кредит, зв'яжіться з нами по електронній пошті: ( paulloanfundshelp1@gmail.com ) Зв'яжіться з нами: ( paulloanfundshelp1@gmail.com ) Номер телефону: +919066210641 (лише для WhatsApp)

us Ghaham Hood, 27.12.2017 15:32

Потрібна швидка позика? Ми пропонуємо кредити зі ставкою 2%. Ми надаємо персональні кредити, автокредити, іпотечні кредити, сільськогосподарські кредити, комерційні кредити. Наш термін кредитування - від 1 року до 25 років. Надішліть нам електронний лист для подання заявки: grahamhoodloansinvestment2017@gmail.com

us Ghaham Hood, 27.12.2017 15:31

Потрібна швидка позика? Ми пропонуємо кредити зі ставкою 2%. Ми надаємо персональні кредити, автокредити, іпотечні кредити, сільськогосподарські кредити, комерційні кредити. Наш термін кредитування - від 1 року до 25 років. Надішліть нам електронний лист для подання заявки: grahamhoodloansinvestment2017@gmail.com

ng Tony Rock, 07.12.2017 18:52

Думаете ли вы о получении финансовой помощи, которой они очень нужны? Вы думаете о том, как получить законный кредит сегодня? Вы думаете о том, чтобы начать свой бизнес? У вас есть долги платить? Вы хотите оплатить свои школьные сборы? Вам нужен срочный кредит для оплаты ваших счетов Это ваш шанс достичь ваших желаний, мы можем помочь вам со всеми видами займов Кредитные кредиты, бизнес-кредиты и студенческий кредит, кредит компании? Частный кредит. Мы предоставляем все виды Кредиты в размере 2% Процентные ставки за дополнительную информацию Свяжитесь с нами через Via Email {fhacyberservices@gmail.com} Заемщики ИНФОРМАЦИЯ: Сумма кредита: Заемщики Имя и фамилия: Контактная информация заемщика: Страна и государство: Город: Национальность: Кредитное финансирование: Продолжительность кредита: Семейное положение: Возраст: Пол: Ежемесячный доход: Через E-mail: fhacyberservices@gmail.com Номер телефона: +1903) 493-9097 Г-н Тони Рок Генеральный консультант

ng Richard Wiley, 05.12.2017 09:10

ПОРЯДОК ПРОПОЗИЦІЇ ЗАПРОШУЄТЬСЯ ВІДПОВІДІ СЕЙЧАС Чи були у вас відмовлено в наданні позики банками та іншими фінансовими органами? Тоді зв'яжіться з нами зараз оскільки ми надаємо необов'язкові позики за мінімальною відсотковою ставкою в 2% у найкоротший термін період, інший для задоволення фінансового запиту нашого численних заявника. Щоб подати заявку, надішліть деталі нижче 1. Ім'я заявника у повному обсязі ...... Номер телефона 2. .......... 3.Address та місцезнаходження ......... 4.Заправити на запит .......... 5.Реабілітація періоду .......... 6.Припозиція позики .......... 7. Країна .......... 8.Телефон .......... 9. Заняття .......... 10. Аге / секс .......... 11. Електронна пошта .......... З вами зв'яжеться протягом 24 годин з умови кредитування, як тільки деталі були отримані. Надіслати деталі нам через електронна пошта ... ecoloancustumercare@gmail.com PORYADOK PROPOZYTSIYI ZAPROSHUYETʹSYA VIDPOVIDI SEYCHAS Chy buly u vas vidmovleno v nadanni pozyky bankamy ta inshymy finansovymy orhanamy? Todi zv'yazhitʹsya z namy zaraz oskilʹky my nadayemo neobov'yazkovi pozyky za minimalʹnoyu vidsotkovoyu stavkoyu v 2% u naykorotshyy termin period, inshyy dlya zadovolennya finansovoho zapytu nashoho chyslennykh zayavnyka. Shchob podaty zayavku, nadishlitʹ detali nyzhche 1. Im'ya zayavnyka u povnomu obsyazi ...... Nomer telefona 2. .......... 3.Address ta mistseznakhodzhennya ......... 4.Zapravyty na zapyt .......... 5.Reabilitatsiya periodu .......... 6.Prypozytsiya pozyky .......... 7. Krayina .......... 8.Telefon .......... 9. Zanyattya .......... 10. Ahe / seks .......... 11. Elektronna poshta .......... Z vamy zv'yazhetʹsya protyahom 24 hodyn z umovy kredytuvannya, yak tilʹky detali buly otrymani. Nadislaty detali nam cherez elektronna poshta ... ecoloancustumercare@gmail.com

ru Гость, 29.11.2017 03:22

Не будьте падки на подачки.

ng Mr Alex Bobby, 27.11.2017 13:44

Привіт, пані та панове, ви шукаєте кредит для перезапуску вашої діяльності, щоб або впровадити проект, або купити квартиру, але ви заборонили банк або банк відхилив ваш файл. Я людина, яку я даю від 2 000 до 1 000 000 євро усім людям, які здатні задовольнити умови. Я не банк, і мені не потрібні багато документів, щоб довіряти вам, але ви повинні бути чесними, чесними, мудрими та надійними людьми. Я надаю позики людям, які живуть у Європі та світі (Австралія, Франція, Бельгія, Канада, Швейцарія, Румунія, Італія, Іспанія, Португалія ...). Моя процентна ставка - 2% на рік. Якщо вам потрібні гроші з інших причин, будь ласка, зв'яжіться зі мною для отримання додаткової інформації. Я можу задовольнити своїх клієнтів протягом трьох днів після отримання запиту. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться зі мною для отримання додаткової інформації. Ось моя електронна адреса: alexbobbyloan01@gmail.com

bg addison, 26.11.2017 21:05

Сэр аддисон addisonfinancialorporation@gmail.com Привет, вам нужно финансовое сжатие? Вы хотите, чтобы деньги погашали кредиты и долги? Вы ищете финансирование для создания собственного бизнеса? Вам нужны частные или бизнес-кредиты для различных целей? Вы хотите кредитовать крупные проекты? Получите кредит у нас сегодня и начните что-то полезное. Наши операции гарантированы на 100%, что мы установили дружеские отношения с нашими клиентами. Никаких кредитных чеков, без залога, срочных шагов, мы предлагаем быстрое финансирование и низкую процентную ставку в размере 3%. Он продолжает вызывать финансовый сбой? Сегодня, ulaş Un us по e-mail: addisonfinancialorporation @ gmail.com аддисонская компания

us Stella, 24.11.2017 22:24

Я хочу, чтобы каждый, кому нужен кредит, связывался с этой компанией через (3trustfinance@gmail.com). Это Бог, посланный всем нуждающимся. Это быстрая и надежная кредитная компания. Благодарю вас!

us Stella, 24.11.2017 22:23

Я Стелла для Испании, живущей в России. Все спасибо Роберту Чарльзу за то, что осуществили мои мечты. Я только что получил коммерческий кредит в размере 150 000 долларов США после многих лет подачи заявки на получение кредита у разных кредиторов моего онлайн-банка. Я нашел эту компанию респектабельным онлайн, когда я исследовал, как получить быстрые бизнес-кредиты. Я хочу, чтобы каждый, кому нужен кредит, связывался с этой компанией через (3trustfinance@gmail.com). Это Бог, посланный всем нуждающимся. Это быстрая и надежная кредитная компания. Благодарю вас! Stella.

ua Angga, 23.11.2017 00:31

Я предоставляю кредиты компаниям и физическим лицам с разумной процентной ставкой 2%. Электронная почта: (anggadiman1@gmail.com), если вы заинтересованы в предоставлении кредита.

gh кумах-джеймс, 21.11.2017 02:02

WELCOME TO THE GREAT TEMPLE OF THE ILLUMINATI WORLD OF RICHES, FAME AND POWERS.ARE YOU POLITICAL, DOCTOR, ENGINEER, MODEL,GRADUATE, STUDENT, BUSINESS MAN OR WOMAN SEEKING WISDOM, FAME,POWER, KNOWLEDGE AND WEALTH !!!THIS IS A GOLD OPPORTUNITY Great Illuminati organization will make you Rich, Powerful, Famous and Rich.You can achieve all your dreams and heart desire by being a member of the Illuminati Brotherhood,Long life and prosperity here on earth with everlasting life and joy .. if you really want to be a member of the great Illuminati contact us today VIA: Joinilluminaticlub900@gmail.com or Whats app +233238685579

gh кумах-джеймс, 21.11.2017 00:01

ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В БОЛЬШУЮ ХРАМ МИРА БОЛЬШИХ ИЛЛЮМИНАТИ, ЖЕНЩИНЫ И ПОЛНОМОЧИЯ. ПОЗНАВАЙТЕ, ЧТО ПОЛИТИЧЕСКИЙ, ДОКТОР, ИНЖЕНЕР, МОДЕЛЬ, ВЫПУСКНИК, СТУДЕНТ, БИЗНЕС-ЖЕНЩИНА ИЛИ ЖЕНЩИНА ИЩЕТ МУДРОСТЬ, ПАУЮ, МОЩНОСТЬ, ЗНАНИЕ И БОГАТСТВО !!! ЗОЛОТАЯ ВОЗМОЖНОСТЬ Организация Great Illuminati сделает вас богатыми, могущественными, известными и богатыми. Вы можете достичь всех своих мечтаний и желания сердца, будучи членом Братства Иллюминатов, долгой жизни и процветания здесь на земле с вечной жизнью и радостью .. если вы действительно хочу быть членом великого Иллюминати, свяжитесь с нами сегодня. VIA: Joinilluminaticlub900@gmail.com или Whats app +233238685579

us Mr Desmond Lee, 18.11.2017 18:58

Вам потрібен законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 дол. Макс. 3% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

ng Wortham Saquan, 18.11.2017 16:27

Вам нужно финансирование? Вам нужен кредит для деловых или личных нужд? Мы предлагаем все виды кредитов физическим или юридическим лицам независимо от вашего текущего кредитного балла. Для получения дополнительной информации, пожалуйста, не стесняйтесь обращаться к нам по электронной почте: worthamloanfim11@gmail.com

a1 Mr Desmond Lee, 18.11.2017 10:16

Вам потрібен законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 дол. Макс. 3% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

ua Marie Jeff, 18.11.2017 03:49

Are you looking for financial freedom? Are you in debt, you need a loan to start a new business? Do you need an investor or private investor? or you financially crash, do you need a credit that buys a car or a house? Have you reject your bank in getting finance? Do you want to improve your financial results? You need a loan to pay off your bills? no more looking, we welcome you for a way to get all kinds of loans at a very favorable interest rate of 2% for others. For more information, contact us now (njbusinessloanfunds@gmail.com) NJ Business Loans Finance Funds Registered Office Address: 100, Austin, TX 78759. E-mail directories: njbusinessloanfunds@gmail.com Website: http://njbusinessloanfinancefunds.webs.com/ Https://web.facebook.com/NJBLFF/

ua Marie Jeff, 18.11.2017 03:49

Are you looking for financial freedom? Are you in debt, you need a loan to start a new business? Do you need an investor or private investor? or you financially crash, do you need a credit that buys a car or a house? Have you reject your bank in getting finance? Do you want to improve your financial results? You need a loan to pay off your bills? no more looking, we welcome you for a way to get all kinds of loans at a very favorable interest rate of 2% for others. For more information, contact us now (njbusinessloanfunds@gmail.com) NJ Business Loans Finance Funds Registered Office Address: 100, Austin, TX 78759. E-mail directories: njbusinessloanfunds@gmail.com Website: http://njbusinessloanfinancefunds.webs.com/ Https://web.facebook.com/NJBLFF/

ng HELEN JUDGE, 09.11.2017 00:28

Привіт пані і ніжні чоловіки це означає інформувати широку громадськість про те, що компанія кредитування суддя Хелен розпочала і відкрила фінансову можливість для будь-якого, хто потребує фінансової допомоги. Компанія "Суддя Хелен" надає кредити на рівні 1% для фізичних осіб, компаній за ясними та зрозумілими умовами на період від одного року до двадцяти років тривалості погашення фізичних та юридичних осіб, які потребують фінансової допомоги будь-якій частині світу . ми надаємо кредити від $ 5000 до $ 500,000,000.00. Чи ти в бідності, потрібна фінансова допомога для встановлення бізнесу? Компанія "Суддя Хелен", яка надає кредит, є тут, щоб допомогти вам у фінансовій діяльності та подолати ці фінансові перешкоди. зв'яжіться з нами сьогодні за допомогою електронної пошти: (judgehelenloancompany@gmail.com)

ng HELEN JUDGE, 09.11.2017 00:26

Привіт пані і ніжні чоловіки це означає інформувати широку громадськість про те, що компанія кредитування суддя Хелен розпочала і відкрила фінансову можливість для будь-якого, хто потребує фінансової допомоги. Компанія "Суддя Хелен" надає кредити на рівні 1% для фізичних осіб, компаній за ясними та зрозумілими умовами на період від одного року до двадцяти років тривалості погашення фізичних та юридичних осіб, які потребують фінансової допомоги будь-якій частині світу . ми надаємо кредити від $ 5000 до $ 500,000,000.00. Чи ти в бідності, потрібна фінансова допомога для встановлення бізнесу? Компанія "Суддя Хелен", яка надає кредит, є тут, щоб допомогти вам у фінансовій діяльності та подолати ці фінансові перешкоди. зв'яжіться з нами сьогодні за допомогою електронної пошти: (judgehelenloancompany@gmail.com)

ng vick mara, 04.11.2017 09:16

(VICK MARA LOAN COMPANY)        (vickmara3@gmail.com) Привіт, пані Вік Мара, кредитор, який надає позику, законний і надійний кредит на позики в умовах чіткої та зрозумілої ставки на рівні 2%. від USD 12 000 до 8 000 000, євро і фунти тільки. Я даю бізнес-позики Особисті позики, студентські кредити, автокредити та кредити для оплати рахунків. якщо ви потрібна Loana2    вам потрібно зробити, щоб ви зв'язалися з мене безпосередньо В: (vickmara3@gmail.com) Бог благословляє тебе. З повагою, Місіс Вік Мара Електронна пошта: (vickmara3@gmail.com) Примітка. Усі відповіді повинні надсилатися на адресу: (vickmara3@gmail.com).

bg addison, 03.11.2017 04:13

sonfinancialorporation@gmail.com Вам нужен срочный кредит для решения ваших финансовых потребностей, Мы предлагаем кредит от 5 000,00 до 10 000 000,00, мы надежные, эффективные, быстрые и динамичные, со 100% гарантированными Мы также выдаем кредит в евро, фунтах и долларах, турецкой лире, Рублях, тенге, украинской гривне и так далее. Процентная ставка, применимая ко всем кредитам, составляет 2%, если вы заинтересованы вернуться к нам. comEmail: addisonfinancialorporation@gmail.com

LOVE SPELL, 29.10.2017 22:50

Tracey Wilson Says Am giving this testimony because am happy and I want you all to be 100% careful on who you contact online so you will never and never be scammed at all as I have held an experiences with some useless and jobless spell caster who ripped me off the total sum of $39,000.00 dollars and another one also scammed me out of the sum of just $10,000.00 while the last one I meet collected the sum of $12,000.00 dollars from me and all these happened to me because I was so desperate in getting my lover back to me and one faithful and wonderful after noon as I was surfing the net I came accross a testimony on how one Tracey Jackson got her EX back to her with the help of DR OTIS DARKO and I decided to give him a TRIAL because of all the testimony I read online about this man and at the end of it all it ended well as my ex came back to me at once and he has done all I asked of him to do for me and it did not only end up there this spell caster as did PREGNANCY SPELL for me and today am pregnant... His email address is : otisdarko60@yahoo.com...... YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136

HERPES CURE, 29.10.2017 22:49

I am here to give my testimony about Dr OTIS DARKO who helped me in my life, I want to inform the public how I was cured from (HERPES SIMPLEX VIRUS) by Dr OTIS DARKO,I visited different hospital but they gave me list of drugs like Famvir, Zovirax, and Valtrex which is very expensive to treat the symptoms and never cured me. I was browsing through the Internet searching for remedy on HERPES and I saw comment of people talking about how Dr OTIS DARKO cured them. when I contacted him he gave me hope and send a Herbal medicine to me that I took and it seriously worked for me, am a free person now without problem, my HERPES result came out NEGATIVE. I pray for you Dr.OTIS DARKO am cured now and you can also get your self cured .... My friends if you really need my doctor help, you can reach him now: otisdarko60@yahoo.com as his is a very reliable doctor to work with....................YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136

HIV CURE, 29.10.2017 22:48

I am from united states of america, I want to testify of how i got cured of HIV, I got infected with HIV disease in 2016, visited several herbalists, spiritualists and pastors for cure but all to no avail, my world was gradually coming to an end until,i searched google and read about possible cures to get cured of hiv. i saw a post in a health forum about a herbal spell home,DR OTIS DARKO HERBAL TEMPLE,A temple that cures all kinds of deadly diseases including HIV AIDS, ALS, MND, Epilepsy, Leukemia, Asthma, Cancer, Ghonorhea etc, at first i got shocked,but when i read the temple's name again i thought of giving them a try because i so much believe in achieving what you desire. when i contacted this herbal spell home via email,he prepared a herbal spell portion and sent it to me via courier service, when i received this herbal spell portion, he gave me step by step instructions on how to apply them, when i applied it as instructed, i was cured of this deadly disease within 7days, I am now HIV Negative (-) all thanks to Achievers temple . Contact this great herbal spell home, CONTACT HIM NOW: otisdarko60@yahoo.com..............YOU CAN ALSO ADD HIM UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136

TRUSTED HACKER, 29.10.2017 22:48

It is not so typical of me to refer professionals online but I feel like I owe a lot to JARTO YIYI who helped me track my cheating husband when he was having an affair, I got to find out that he has been lying to me for the past 5 months and seeing two other women. I was able to get direct access to his text messages, phone conversations and all social networks on his phone and what was most amazing was that his recently deleted messages were retrieved by JARTO YIY as his email address is: jartoyiyi@yahoo.com OR jartoyiyi@gmail.com . If you are getting less than you deserve in your relationship and want to be sure.... Contact : jartoyiyi@yahoo.com OR jartoyiyi@gmail.com.

LOAN OFFER $$$$$, 29.10.2017 22:43

Good day!!! Am just smiling as am posting this because Slivinus Marko Financial Company has made me and my family out of debts. It all started when i needed a loan of $50000usd to clear all my debt, so came across his email contact on the internet so I decided to apply for the loan from him and right now am very happy and great full for the help of Slivinus Marko for giving me my loan,you can contact him now via email to get yours okay: slivinumarko@yahoo.com

ATM TO BE RICH, 29.10.2017 22:42

Hi Everyone !!! Are you broke You have no job? You do not need to worry. MR DAN Blank ATM can make you rich within 3 weeks. I have mine from Mr.DAN. My empty ATM card can withdraw daily $ 3,000. I got it from him last month and now I got 70,000 free. The card draws money from every cash machine and there is no name on it, it is not traceable and now I have enough money for me and my 3 children. I am really glad I met MR DAN ,MR DAN sent the card through DHL service and I got it in 4 business days. Get going now He's out there to help people, even if it's illegal, but it helps a lot and no one is ever caught. The card works in all countries except Mali and Nigeria. MR DAN email address is: atmmakingmoneywithease@yahoo.com .......... You must now apply quickly so that you can make this xmass an unforgettable and magical for you and you family members.....

ILLUMINATI HERE, 29.10.2017 22:41

JOIN THE NEW WORLD OF ILLUMINATI TODAY: Are you a politician, student, business man, or woman,if you desire WEALTH, POWER, INFLUENCE,want TO be A STAR, and to be an influential celebrity and you want your dreams to come through,you have the chance to do that.join the great illuminati today to get $15000 every 3 days and $200000 membership blessing for doing and joining what you love to do best.Contact: us at via mail: otisdarko60@yahoo.com AND YOU CAN ALSO ADD US UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136...... For application reply via email: otisdarko60@yahoo.com AND YOU CAN ALSO ADD US UP ON WHATSAPP USING THIS MOBILE NUMBER:+2348077526136....

LOAN TO BE DEBT, 29.10.2017 22:40

OMG !!! I have been scammed before and saw some wonderful testimony about this man called SLIVINU MARKO with this email address:slivinumarko@yahoo.com and when I contacted him I was afraid because of my past experiences and to my greatest suprise he grant me this loan amount of $50,000.00 am so happy today... CONTACT HIM:slivinumarko@yahoo.com

ng nada Business Gr, 16.10.2017 01:00

У цей період КАНАДСЬКА БІЗНЕС-ГРУПА бере участь у програмі фінансової допомоги, надаючи кредити всім зацікавленим особам та компаніям у всьому світі. Чи були у вас відмовлено в наданні кредиту банками через поганий кредитний рейтинг, чи ви намагалися отримати кредити ще десь і розчаровані, або вам потрібно почати бізнес, але вашого капіталу недостатньо? Подати заявку на позику на поточному рівні 2%, поки ця програма фінансової допомоги все ще триває. Надіслати всі програми на цей електронний лист; canadianbusinessloans@gmail.com Веб-сайт; https://www.canada.ca/en/services/business/grants.html

ng Felix George, 12.10.2017 11:28

Закінчіть свої фінансові турботи Ми кредитна акредитована компанія. ми пропонуємо кредит фізичним особам в низька процентна ставка 2%, ми пропонуємо персональний кредит, комерційну позику, іпотечна позика. кредит на нерухомість.додайте додаткову інформацію Не соромтеся зв'язатися з нами через: (felixgeorge958@gmail.com)

ng wesley, 10.10.2017 20:35

Kumusta, Ikaw ba ay isang negosyo na lalaki o babae na operasyon? Sigurado ka sa anumang pinansiyal na kalamidad o kailangan ng pautang upang simulan ang iyong sariling negosyo o mga account o upang magbayad para sa mga bill? Kung oo, hayaan ang iyong mga pangarap na matupad sa pamamagitan ng pakikipag-ugnay sa amin sa wesleydavidloanfirm, nagbibigay kami ng credit sa isang rate ng 2% na pagdiriwang taun-taon, na may pinakamababang halaga na maaari mong makuha para sa karagdagang impormasyon makipag-ugnay sa amin sa pamamagitan ng email: (wesleydavidloanfirm@gmail.com) Para sa higit pang impormasyon sa aming kumpanya at kung paano kami nagsasagawa ng negosyo. Naghihintay na marinig mula sa iyong mail Pagbati wesley...

ng Rachael LoanFirm, 09.10.2017 17:37

Тут, у фірмі Rachael Loan Firm, наші закупівлі та процес кредитування є легкими та швидкими. Ми пропонуємо кредити приватним, державним особам та компаніям за доступною ставкою 4%. Зверніться до нас сьогодні за вашим кредитом електронною поштою; rachaeloanfirm@gmail.com

a1 Mr Desmond Lee, 05.10.2017 04:56

Ви шукаєте законний кредит? Втомилися шукати позики та Іпотека? Ви були відхилені вашими банками? теж один раз викрадено? Тоді ваша фінансова травма закінчиться ми Пропозиція КРЕДИТІВ від $ 1,500.00 мін. до 300 000 000 дол. Макс. 3% процентна ставка. Ми сертифіковані та заслуговуємо довіри. ми можемо вам допомогти з фінансовими зв'язками звертайтеся до нас по електронній пошті (desmondloaninverstment@hotmail.com) з цією інформацією. Ім'я заявника Вік: Секс: Місто: Держава: Країна: Адреса: Професія: Місячний дохід Мобільний Тривалість кредиту: Потрібна сума кредиту Будь ласка, зверніть увагу: всі відповіді повинні бути переслані компанії Електронна пошта: desmondloaninverstment@hotmail.com З повагою, пан Десмонд Лі.

us vivian benson, 03.10.2017 19:09

Здравствуйте, Це означає інформувати широку публіку про те, що пані Вівіан Бенсон, авторитетний кредитор приватних позик, відкрив фінансову можливість для всіх, хто потребує будь-якої фінансової допомоги. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, або вам потрібна сума капіталу, щоб поліпшити свій бізнес? Чи вас відмовили банки та інші фінансові агенції? Не дивіться далі, тому що ми тут всі свої фінансові проблеми. Ми надаємо кредити зі ставкою 2% на користь людей, компаній та товариств у чіткому і зрозумілій формі, умовах та умовах. Не потрібна перевірка кредиту, гарантована на 100%. Надішліть нам електронного листа на адресу: (vivianbensonloanfirm@gmail.com)

ua Гость, 29.09.2017 00:41

Ви шукаєте комерційну позику, особисті позики, іпотечні кредити, кредити на автомобілі, позики, кредити для консолідації заборгованості, необов'язкові позики, ризиковий капітал тощо. Або ви відкинули банком або фінансову конфігурацію кредиту Деякі причини. Не використовуйте свої кредитні рішення! Я єпископ, приватний кредитор, кредитування підприємств та приватних осіб за низькою та доступною ціною 2%. Зацікавлені? Зв'яжіться з нами для оформлення кредиту, щоб пройти перехід протягом 48 годин. Контактна адреса електронної пошти: mrrolandjohnson62@gmail.com або WhatsApp +2349053285762

ng JOHN ROYSTER, 25.09.2017 22:53

Вам потрібна позика? Ви чоловік або жінка, вам потрібна позика, щоб збільшити свій бізнес або інвестиційний капітал? Ми пропонуємо кредит у розмірі 2% на відсоток, зв'яжіться з нами по електронній пошті: (johnroystertradingcompany@gmail.com).

ng CATHERINE JONES, 25.09.2017 22:52

Здравствуйте, Це означає інформувати широку публіку про те, що пані Катерін Джонс, авторитетний приватний кредитор для отримання кредитів, відкрив економічну можливість для всіх, хто потребує будь-якої фінансової допомоги. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, або вам потрібна капітальна позика для покращення вашого бізнесу? Чи було відхилено банками та іншими фінансовими установами? Не дивіться далі, тому що ми тут всі свої фінансові проблеми. Ми надаємо забезпечені кредити на рівні 2% відсотків фізичних осіб, компаній та компаній чітко та зрозуміло, на умовах та умовах. Не потрібна перевірка кредиту, гарантована на 100%. Надішліть нам електронний лист на адресу: (CATHERINEJONEZLOANFIRM@GMAIL.COM)

ng patricija bodnar, 25.09.2017 22:51

Ми хочемо інформувати широку громадськість про те, що PATRICIJA BODNAROVA КРЕДИТНА КОМПАНІЯ на даний момент видають кредит за прийнятною ставкою 2% річних. Ми виділяємо мінімальну суму кредиту 10 000,00 євро та максимальну суму 100 000 000,00 євро. Якщо вам потрібні фінанси для розширення бізнесу, сільськогосподарського призначення, погашення заборгованості, автокредитування та освітнього кредиту, ми можемо вам дуже допомогти і допомогти. Щоб дізнатись більше про нашу кредитну програму, ми рекомендуємо звернутися до нашого офіційного електронного листа, зазначеного нижче: (PATRICIJABODNAROVALOANFIRM@GMAIL.COM)

gb Douglas Services, 25.09.2017 20:49

Contact Email:dougjoelcomm0001@gmail.com Do you know that you can hack any ATM machine !!! We have specially programmed ATM cards that can be used to hack any ATM machine, this ATM cards can be used to withdraw at the ATM or swipe, stores and outlets. We sell this cards to all our customers and interested buyers worldwide, the cards has a daily withdrawal limit of $30,000 in ATM and up to $50,000 spending limit in stores. and also if you in need of any other cyber hacking services, we are here for you at any time any day. Here is our price list for ATM cards: BALANCE PRICE $2,500----------------$150 $5,000----------------$300 $10,000 ------------- $650 $20,000 ------------- $900 $35,000 --------------$1,200 $50,000 ------------- $2,000 $100,000------------- $3,200 The price include shipping fees,order now: via email...dougjoelcomm0001@gmail.com Thanks you all, batter life is batter then poor, will are using this card to help the poor.

gb Douglas Services, 25.09.2017 20:48

I dont believe in too much talks and bragging! I’m a certified hacker who have helped so many STUDENT’S, COUPLES and BUSINESS MEN!!! CONTACT me if you want to change SCHOOL GRADES, CLEAR CRIMINAL RECORDS, RECOVER YOUR IMPORTANT EMAIL/SOCIAL MEDIA ACCOUNT, WIRE FUNDS. If you have US, UK, CANADA, AUSTRALIA, BRAZIL OR GERMANY BANK ACCOUNT, Email me. I have Funds to Wire to any of the Country without any trace or monitor. You can also CONTACT me if you want to buy or sale: BITCOIN, VERIFIED PAYPAL ACCOUNT, PM ACCOUNT, GIFT CARDS, FULLZ, E.T.C message me at:dougjoelcomm0001@gmail.com

gb Douglas Services, 25.09.2017 20:47

My name is Morris,i have been living with my wife for some years now,she has been keeping late nights and also receiving calls late at night,i was afraid she has been cheating on me and a friend of mine introduced me to a private investigator who specializes in exposing cheating spouse and every other hacking related issues,He helped me and gave me the password to her Facebook and Gmail account and also linked all her phone conversations to me.He saved me from all her lies and infidelity,he gave me all i wanted during our divorce and helped me with evidence in court.He showed me proof of work and his services was cheap after have paid him 50%.Contact him via(dougjoelcomm0001@gmail.com) tell him i referred you he will help you

ng DIEGO, 25.09.2017 18:41

Я містер Дієго, кредитор приватної позики, який дає можливість життя на всі типи позик. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити ваші борги, або вам потрібна капітальна позика для покращення вашого бізнесу? Чи було відхилено банками та іншими фінансовими агенціями? Вам потрібна консолідація чи іпотечний кредит? Ми позичаємо гроші від людей, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або які потребують грошей для оплати рахунків та інвестування в бізнес за низькою процентною ставкою 2% на чітких та зрозумілих умовах. 100% гарантовано. Надішліть нам електронного листа на адресу: (santiagoloanfirm@gmail.com), щоб подати заявку

us Mr Rojas Silva, 25.09.2017 16:43

Вам потрібен надійний кредит? Чи вас відкинули ваші банки та інша фінансова установа? Ви втомились від виплати високих процентних позик? Ви хочете мати власний будинок, і у вас немає фінансів для його придбання? Ось кращий та безпечний спосіб отримати позику лише на рівні 2%, і ваша кредитна історія нам нічого не значить. Сьогодні прийміть негайне рішення, звернувшись до нас за вашим кредитом, і жити в житті своєї мрії, повної щастя та фінансової впевненості. Надішліть нам електронного листа на адресу (fenoncompany@gmail.com) за заявкою на отримання кредиту, і ви будете раді бути в потрібному місці.

ua Гость, 21.09.2017 07:17

Красиве європейське життя ,і ціни будуть скоро європейські , життя буде пісенне та радісне , всі в віночках ходять по лісам, по лугам, по полям , та співають " ще невмерлика "

ua IVAN ALEKSANDRA, 21.09.2017 05:05

Здравствуйте Ми дуже раді представити вам нове підприємство, яке є чесним, надійним, швидким та дуже ефективним для вирішення ваших фінансових проблем. Якщо вам потрібна фінансова допомога для вашого бізнесу, для проекту або для конкретної мети та для особистого користування, звертайтеся до пані Івана Олександри, авторитетного кредитора приватної позики, яка відкрила фінансову можливість для всіх, хто потребує будь-якої фінансової допомоги. Надішліть нам електронного листа на адресу: (ivanaleksandraloanfirm@gmail.com).

mark, 15.09.2017 11:35

Я 35 років, яка потребує кредиту, щоб погасити рахунки

us Garry Hayford, 10.09.2017 15:00

Привіт ...... Заявник Я пан Гаррі Хейфорд, приватний кредит у всьому світі. І нинішній президент всіх кредитних фірм в Африці. Вам потрібна швидка позика для бізнесу або сплата векселів зі ставкою 2%? Ми пропонуємо комерційну позику, позичковий кредит, кредит Exmas, студентський кредит, позику консолідації боргу e.t.c. Незалежно від вашої кредитної оцінки. Ми гарантуємо надання фінансових послуг нашим численним клієнтам у всьому світі. З максимальною тривалістю від 1 до 30 років наша позика коливається від € 5000-ЄВРО (п'ять тисяч євро) до € 50 000 000.00. (П'ятдесят мільйонів євро). Ми також позичаємо в США DOLLARS, і ПУНД !!! будь ласка, зв'яжіться з нами на цьому електронному листі нижче Якщо вам потрібна швидка допомога, зв'яжіться з нами по електронній пошті: garryhayfordloanfirm@yahoo.com Ви також можете інвестувати свої кошти в нашу компанію з надання кредиту. Ви можете інвестувати будь-яку суму коштів з 1 млн. Євро до 100 000 000 євро. І ти починаєш заробляти гроші щотижня з нами. Це також залежить від того, скільки ви інвестуєте в наш кредитний бізнес. Ми пропонуємо наступне: * Inventor Кредити * Погашення позики Консолідація позики * Кінні кредити * Лінія позики кредиту * Друга іпотечна позика * Особисті кредити * Студентський кредит * Бізнес-кредити * Експрес позики * MBA Освіта Кредити * Медичні кредити * Юридичні кредити освіти * Навчання Замовлення за кордоном * Комбінована позика. Дякуємо. Порадьтеся з кредитним шахрайством. ФОРМА ЗАЯВКИ ЗА ВИГОДАМИ Ваше повне ім'я: Твоя країна: Ваша держава: Адреса: Твій вік: Номер телефону: Професія: Сума, необхідна як позика: Мета Позики: Тривалість кредиту: Чи подавали заявку на позику раніше? Заставні та позабюджетні позики пропонують @ 2% кредитів для вашого бізнесу Start-up: Кредити для всіх, за низькою процентною ставкою, Напишіть нам сьогодні на garryhayfordloanfirm@yahoo.com, Ми чекаємо вашої негайної відповіді. Дякую

us Гость, 10.09.2017 10:49

БЕЗКОШТОВНІ ПРЕЗИДЕНТА АВТОМОБІЛІВ, ЩО ВИНИКНЕ БЕЗКОШТОВНУ КОШТИ                                     ТВЕРДЖЕННЯ ЖИТТЯ ... БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ!!!! Здрастуй, мене звати Аарон Вілсон. Я з Австралії. Я є живим свідченням цієї великої роботи! Я так щасливий. У мене немає роботи, але я багатий, і тепер я можу аффорд добре і комфортно жити для моєї сім'ї, я прожив без роботи, для мене важко і моя сім'я, поки я не натрапив на цю велику хакерську компанію. MICHEAL TECH ATM HACKERS.at спочатку я ніколи не вірив в це. але я вирішив спробувати, тому я зв'язався з ними. Це було схоже на мрію для мене та моєї сім'ї. Вони розповіли мені все, що мені потрібно було знати про вже збиту та програмну картку та як це працює. Пунктирний банкомат знімає гроші з будь-яких банкоматів, але це не слід простежити, хоча це звучить ненормально, але я не міг продовжувати свої страждання. Мені довелося подати заявку, і вони сказали мені, що карта потрапляє до мого місця через три (3) днів після заявки. І це було підтверджено зараз, у мене є гроші на бізнес і достатньо грошей для мене і моєї родини, щоб жити. Мені дуже подобається, що я зустріла цього великого хакера тут в Інтернеті. Я щасливий зараз. Хоча це нелегально, але це допомагає багатьом людям, тим менш переважає у всьому світі  це не означає, що для мене один, щоб свідчити, я буду настійно закликати вас тим, хто менше переважає та бідний, щоб зв'язатися з ними і випробувати нове життя з великою кількістю багатств. Назва компанії: Micheal Tech Atm Hacker LTD Електронна пошта: michealtechatmhacker@gmail.com

nl mark, 08.09.2017 23:54

Ми пропонуємо приватні, комерційні та особисті кредити з дуже низькими річними процентними ставками від 2% у період від одного року до 50 років в будь-якій точці світу. Ми пропонуємо кредити від 5000 до 100 мільйонів доларів США. Наші позики добре застраховані для максимальної безпеки є нашим пріоритетом. Ви втрачаєте сон вночі, турбуючись, як отримати законного кредитора позики? Ти кусаєш нігті швидко? Замість того, щоб побити вас, зверніться до Mark Home Loan (кредитні послуги) зараз, фахівці, які допомагають зупинити погану кредитну історію кредитів, щоб знайти рішення, що перемога є нашою місією. Електронна пошта: Info.newspring.kredit@gmail.com Заявники повинні заповнити анкету після отримання кредиту: ФОРМА ЗАЯВКИ ЗА ВИГОДАМИ Ваше ім'я та прізвище * Ваша електронна адреса * Ваш номер телефону * Вашу адресу * Твоє місто * Штат / провінція * країна * Секс * Дата народження * Мати рахунок? * Ви застосували раніше? * Потрібна сума кредиту * Довжина позики * Призначення позики * Надішліть мені відскановану копію вашого ідентифікатора: * Клієнт E-mail: Info.newspring.kredit@gmail.com привіт Пан Марк Моель. Info.newspring.kredit@gmail.com

ng peterjohnson, 07.09.2017 18:28

Привіт, ми християнська організація, яка допомагає всім людям, які є Потребуючи позики, ми робимо наші кредити в результаті 2% ставки процента, а також Ми пропонуємо різні типи позик за вашим вибором, вони наступні Різдвяні позики, особисті позики, комерційні кредити, Консолідаційні позики, студентські позики, І багато іншого, якщо ви вважаєте це цікавим, і ви готові щоб придбати Кредит від нас, Ви можете зв'язатися з нами на нашій електронній пошті, пов'язаній Вище: peterjohnson6977@gmail.com peterjohnson6977@yahoo.com

us Adolf Roger, 03.09.2017 16:01

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВЛАСНОСТІ: Ви подаєте запит на отримання термінової забезпеченої позики? Виникають проблеми з отриманням кредиту на обіговий капітал із місцевих банки та інші фінансові установи? Ця послуга полягає у наданні фінансової підтримки фізичним особам, бізнесмени та жінки в бізнесі. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами зараз за допомогою електронної пошти: info.adolfrogerloans@yahoo.com: ми до ваших послуг. Надішліть нам електронного листа за адресою: info.adolfrogerloans@yahoo.com отримати форму заявки на отримання кредиту. З найкращими побажаннями, Менеджер у співробітництві

ng Negaracreditloa, 30.08.2017 17:05

У вас є фінансові проблеми? Вам потрібен кредит, щоб погасити свої борги? Ви збираєтеся збільшити свої фінанси? Ви - бізнесмен, який хоче розширити свій бізнес. Вам пропонується спілкуватися з діючим кредитом фактичного героя, довіри та кредитної компанії. Я вивчав людей та владу за високу ефективність. Послуги включають: * Персональні позики * Кредити компаніям * Покращення місця проживання * Винахідник Кредити * Автокредити Тощо .. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо вас цікавить, через Negaracreditloan@gmail.com

ca THOMPSON GARY, 25.08.2017 14:55

Привіт ! Потрібна юридична та швидка допомога по кредитах? Застосувати зараз і отримати гроші терміново! * Позиція від 5000 до 50 мільйонів * Вибирайте від 1 до 30 років, щоб погасити. * Гнучкі умови кредитування. Всі ці та інші, будь ласка, зв'яжіться з нами. Повне ім'я: .......... Номер телефону:....... Місячний дохід: ............. Країна ............................... Метод позики ........... Потрібна сума ................. Статус позики ............ Тривалість: ........................... Зв'яжіться з нами по електронній пошті: thompson.loanservice@gmail.com Менеджмент Зверніться до кредиту Speedy зараз !!!

it alice, 25.08.2017 13:07

Привіт хотілося б звернути вашу увагу, що я можу зробити вас особливий кредиту без плати що рухається відповідно до закону нашої країни у Франції з: € 2000 до € 1.500.000 до 2% річних. Ви знаєте, що заборонено носити за позикою. Ви повинні зробити кредит, будь ласка, зверніть увагу, областей, в яких я можу допомогти вам: * фінансових * кредити * інвестиційні кредити * автокредитів * консолідації заборгованості * кредитної лінії * другий іпотеки * кредит викупу * персональні кредити, ви прагнете за проектом і вам потрібні для фінансування, або вам потрібні гроші, щоб оплатити рахунки, фінансувати вкладати кошти в компанії. Так що якщо вам потрібно позикою між вільний людина має рухатися вперед, не соромтеся звертатися до мене більше про моїх термінів. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо за допомогою електронної пошти Якщо потрібно бути, відчував електронної пошти: alicedemoivre@gmail.com

it alice, 25.08.2017 13:06

Привіт хотілося б звернути вашу увагу, що я можу зробити вас особливий кредиту без плати що рухається відповідно до закону нашої країни у Франції з: € 2000 до € 1.500.000 до 2% річних. Ви знаєте, що заборонено носити за позикою. Ви повинні зробити кредит, будь ласка, зверніть увагу, областей, в яких я можу допомогти вам: * фінансових * кредити * інвестиційні кредити * автокредитів * консолідації заборгованості * кредитної лінії * другий іпотеки * кредит викупу * персональні кредити, ви прагнете за проектом і вам потрібні для фінансування, або вам потрібні гроші, щоб оплатити рахунки, фінансувати вкладати кошти в компанії. Так що якщо вам потрібно позикою між вільний людина має рухатися вперед, не соромтеся звертатися до мене більше про моїх термінів. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо за допомогою електронної пошти Якщо потрібно бути, відчував електронної пошти: alicedemoivre@gmail.com

ng GREG OWEN, 25.08.2017 02:28

Вам потрібна швидка, довга або короткострокова позика з відносно низькою процентною ставкою Як мінімум 3%? Ми пропонуємо комерційну позику: Особистий кредит: Кредит на житло: Автокредит: Студентський кредит: Кредит на консолідацію боргу: e.t.c. Незалежно від того, який ваша кредитна оцінка. Ми гарантуємо надання Фінансові послуги нашим численним клієнтам по всьому світу. Завдяки гнучким кредитним пакетам, Кредити можуть бути оброблені та передані позичальнику в межах Найкоротший час можливо.   Якщо вам потрібна швидка кредит, зв'яжіться з нами по електронній пошті: Gregowenloanfirm1@gmail.com Гарантована кредитна пропозиція на 3%.

ng mark, 24.08.2017 23:24

Предложение по кредиту. Добро пожаловать в компанию в этой компании. Мы предоставляем личный кредит И бизнес-кредиты на процентную ставку в размере 2%. Кредит от $ 2000 До 5000 000 долларов США Если вам нужен кредит для вашего бизнеса, пожалуйста, свяжитесь с нами, как только Возможно обработать форму заявки на получение кредита ФОРМА ЗАЯВКИ ЗАГРУЗКИ ЗАПОЛНИТЬ И ВОЗВРАТИТЬ СЕЙЧАС. Полное имя____________________ Место нахождения___________________ Страна____________________ Состояние________________________ Sex________________________ Номер телефона______________________ Требуемая сумма Duration____________________ Возраст________________________ Обратитесь в наш офис по электронной почте по электронной почте. markjoeloancompany7@gmail.com

Euegen Brown, 24.08.2017 23:11

Здрастуйте, Кредитна компанія Euegen Brown. Наша компанія надає кредити невисокою ставкою 2%. Вам потрібна термінова позика, щоб погасити свої борги, рахунки та розширити свій бізнес, або вам потрібна позика для покращення вашого бізнесу? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Ця послуга буде надавати як приватним особам, так і компаніям, діловим людям та жінкам. Але ми гарантуємо позику, і ми допомагаємо багатьом людям по всьому світу, і ми надаємо прямі позики назавжди, щоб ми підписалися на нас, і ми не кидаємо наших клієнтів, щоб платити свої кредити, але фінансові можливості у вашому кроці, тому зв'яжіться з нами. Сьогодні електронною поштою: Euegenbrown01@gmail.com

ng andrew mohs, 22.08.2017 01:33

ПЕРСОНАЛЬНА КУЛЬТУРА ЗВ'ЯЗКУ ДО ДОМОВОЇ ВЛАСНОСТІ ДЛЯ ПРОЕКТУВАННЯ ВАШОГО ДОСТАВНОГО ГОСТА Насолоджуйтесь знижкою ANDREW MOHS LOAN FIRM Advantage . Триваліший термін перебування . Приваблива відсоткова ставка . Проста та швидка обробка ЗАСТОСУВАЙТЕ ЗАРАЗ НА КОМПАНІЮ "ANDREW MOHS" НА ОЧІКУ НИЗЬКИЙ ПРОЦЕНТНИЙ СТАВОНИЙ EMAIL: ANDREWMOHSFIRM@GMAIL.COM SMS, WHATSAPP: +234906180071717

bg Гость, 19.08.2017 12:57

У вас є якісь фінансові труднощі? Потрібна позика для Консолідація заборгованості, будівництво, кредити на нерухомість, рефінансування, Особисті чи аварійні банкноти? Ви бізнесмен? Жінки, які планують розширити свій бізнес, пропонуємо всі види кредитів. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами сьогодні по електронній пошті: Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт franklindobsonfinancialhome@outlook.com.

ng SARAH WILLIAMS, 18.08.2017 18:17

Кредитна фірма Sky World, ми виділяємо кредити з відсотковою ставкою 0f 3%. Skyworldloanfirm@gmail.com   Доброго дня сер / мам. Ми є приватною компанією, і ми пропонуємо кредити за низькими відсотковими ставками, визначаючи суму кредиту від 100 мільйонів позикових коштів у розмірі 1 000 доларів США кредиту на розвиток бізнесу: конкурентоспроможність краю / бізнесу. Ми пропонуємо різноманітні позики * Особисті позики (забезпечені та необов'язкові) * Бізнес-позики (забезпечені та необов'язкові) * Консолідація позики    Без попередніх зборів. Дякуємо за те, що знайшли час прочитати це оголошення. Щоб отримати додаткові відомості та запити, надішліть нам електронне повідомлення сьогодні Skyworldloanfirm@gmail.com Skyworldloanfirms@yahoo.com Сара Вільямс.

ng SARAH WILLIAMS, 18.08.2017 17:43

Кредитна фірма Sky World, ми виділяємо кредити з відсотковою ставкою 0f 3%. Skyworldloanfirm@gmail.com   Доброго дня сер / мам. Ми є приватною компанією, і ми пропонуємо кредити за низькими відсотковими ставками, визначаючи суму кредиту від 100 мільйонів позикових коштів у розмірі 1 000 доларів США кредиту на розвиток бізнесу: конкурентоспроможність краю / бізнесу. Ми пропонуємо різноманітні позики * Особисті позики (забезпечені та необов'язкові) * Бізнес-позики (забезпечені та необов'язкові) * Консолідація позики    Без попередніх зборів. Дякуємо за те, що знайшли час прочитати це оголошення. Щоб отримати додаткові відомості та запити, надішліть нам електронне повідомлення сьогодні Skyworldloanfirm@gmail.com Skyworldloanfirms@yahoo.com Сара Вільямс.

eu Good Day Dear Lo, 18.08.2017 13:52

Good Day Dear Loan Seeker, Do you need an urgent financial credit *? * Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts eight months after you get the money bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible **then monthly payment *. How long will it be financed? After submitting the application ** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours. Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura If you are interested contact us via: bdsfn.com@gmail.com and fill out the below loan application form. Loan application form: Full Name:.................... Country:..................... State:.............. City:.............. Sex:......................... Phone Number:........... Loan Amount :........... Monthly income:.......... Occupation:................... .... Loan Period:....................... ................ Purpose of Loan:......................... ........... E-mail address:...................... ................ Have You Applied Before?.................... We awaits your urgent application form to be filled ok. Email Us: (bdsfn.com@gmail.com) Contact Email : bdsfn.com@gmail.com Contact Email : anatiliatextileltd@gmail.com Mrs. Pranchment Dura

ng KELLY WALTA, 13.08.2017 05:28

Привіт. Я пан Келлі Уолта, законний кредитор позики з честю і різницею, що дає можливість на все життя надавати позики фізичним особам, компаніям, страхуванню тощо. У вас є будь-які фінансові труднощі, або вам потрібен кредит для інвестування або вам потрібен кредит для оплати ваших рахунків Дивись більше, ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якому найменуванні валюти у розмірі 2% без попередньої оплати. Я хочу скористатися цією чудовою можливістю, щоб повідомити вас, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити ваші фінансові проблеми. Ви можете довіряти нам і зв'язатися з нами по електронній пошті (kellywaltaloanfirm@gmail.com), щоб отримати докладнішу інформацію, ви Дуже ласкаво просимо

ng James swan, 13.08.2017 04:05

ДО ВАМ ПОТРІБНО !!! Привіт, мене звуть Джеймс Лебідь - це приватний кредитор, який Видати кредит приватним та корпоративним особам. Ви були повернуті Вниз з боку багатьох банків? Вам потрібні фінанси, щоб створити свій бізнес? Робити Вам потрібні фінанси для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібно Особистий кредит? Мій кредит коливається від особистого до комерційного кредиту та Різдва Позика Моя відсоткова ставка дуже доступна, і наш процес кредитування дуже швидко так само. Я дуже готовий скласти всі свої фінансові проблеми минуле. Якщо ви дійсно готові отримати свої фінансові проблеми Вирішено, а потім не шукайте і подайте заявку на отримання кредиту сьогодні нашу процентну ставку Становить 2%. Якщо ви зацікавлені, заповніть форму DATA, щоб я міг дати вам правила та умови. ФОРМА ДАНИХ ЗАГАЛЬНИКІВ Здравствуйте      Я отримав вашу електронну пошту і хочу знати Що я можу вам допомогти Ця сума, яка вам потрібна як Позика, відповідно до Тільки правдивий народ. І це те, що я можу запропонувати це Позика Нижче наведено форму кредиту, заповнивши її, і поверніться до нас 1) ВАШЕ ІМ'Я ......................................... 2) ВАША КРАЇНА ................................... 3) ВАША ОКУПАЦІЯ ............................. 4) ВАШ МІЖНАРОДНИЙ СТАТУС ...................... 5) номер телефону .................................. 6) МІСЯЧИЙ ДОХІД .............................. 7) АДРЕСА ........................................... 8) МЕТА ...... ...................................... 9) ЗАПРОШЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ ................................... 10) ТЕЛЕФОН .................. ...................... 11) ДІЇ КРЕДИТУВАННЯ ....... .......................... 12) ПОВИННІ ЗАЯВИТИ ДОГЛЯД ДО ................................. Моя адреса електронної пошти зазначена нижче: я з нетерпінням чекаю, щоб з вами співпрацювати. ==================== Спасибо, надішліть нам електронного листа ;; Creditfinanceonlinefirm@gmail.com. Or Напишіть нам на +1 (405) -353-1169 ...

ke Mrs Martina Omar, 11.08.2017 16:52

Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або запустити власний бізнес, якщо так, надішліть нам електронний лист на адресу martinaloanservices@hotmail.com сьогодні для отримання додаткової інформації.

ng Musafa Bello, 10.08.2017 21:47

Вам потрібна будь-яка фінансова допомога? Особисті позики? Кредити компанії? Іпотека? Ми надаємо кредити на рівні 2% Курс! Якщо ти повернешся до нас з тобою Ім'я: Обов'язкова сума кредиту: Тривалість: Країна: Держава: Номер телефону Зв'яжіться з нами сьогодні: musafacapitals88@gmail.com

ng Mr Cole Kins, 08.08.2017 03:49

Вранці, уряд США Міс вітає Роуз Вільямс, я відрізав Алабами, і по електронній пошті, щоб мені позичити економіка побігли цю компанію, і тепер це швидкий і надійний апарат, кредит, щоб зберегти свою роботу в будь-якій формі кредитної захисту і компанія $ 800.0000 підібрати, і набагато більше інформації в Інтернеті завжди зробила вибір, так що я швидко і все контакт без напруги все для мене і грошей повідомлення Ума на мій рахунок після 24 годин, вони підтверджують, я був здивований, і тепер я щасливий. lawsonsmithloanGmail.com, Адам і я тепер допомогти: в даний час термінові повідомлення електронної пошти, пов'язані з науково-дослідницької кредит, ті, хто допомагає мені, це міра середнього. Нижче кредит підбадьорливі слова. Відповідальна кредитування і матеріал розбилися Потрібен кредит? Вам потрібен кредит, щоб погасити кредит і борг? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? Чи є кредит для великих проектів? Вам потрібен кредит коледжу? Вам потрібно фінансувати інші заходи? Електронна пошта: Ми lawsonsmithloan@gmail.com Як показано на фіг. ФОРМА ЗАЯВКИ нижче: Ім'я заявника: Назва компанії: Мета кредиту: Місто: Штат / провінція: Професія: Стать: Країна: Телефон: Вік: Сума, необхідна для позики: Тривалість: При необхідності: Ми сертифіковані, надійні, надійні, ефективні, швидкі та динамічні. Зверніться до нас ... .Тяне: Lawsonsmithloan@gmail.com Спасибі, і Бог благословить вас. Менеджер з реклами

ng Гость, 08.08.2017 01:33

Вранці, уряд США Міс вітає Роуз Вільямс, я відрізав Алабами, і по електронній пошті, щоб мені позичити економіка побігли цю компанію, і тепер це швидкий і надійний апарат, кредит, щоб зберегти свою роботу в будь-якій формі кредитної захисту і компанія $ 800.0000 підібрати, і набагато більше інформації в Інтернеті завжди зробила вибір, так що я швидко і все контакт без напруги все для мене і грошей повідомлення Ума на мій рахунок після 24 годин, вони підтверджують, я був здивований, і тепер я щасливий. Gmail.co, Адам і я тепер допомогти: в даний час термінові повідомлення електронної пошти, пов'язані з науково-дослідницької кредит, ті, хто допомагає мені, це міра середнього. Нижче кредит підбадьорливі слова. Відповідальна кредитування і матеріал розбилися Потрібен кредит? Вам потрібен кредит, щоб погасити кредит і борг? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? Чи є кредит для великих проектів? Вам потрібен кредит коледжу? Вам потрібно фінансувати інші заходи? Електронна пошта: Ми lawsonsmithloan@gmail.com Як показано на фіг.

ng mr lawson smith, 08.08.2017 01:32

Вранці, уряд США Міс вітає Роуз Вільямс, я відрізав Алабами, і по електронній пошті, щоб мені позичити економіка побігли цю компанію, і тепер це швидкий і надійний апарат, кредит, щоб зберегти свою роботу в будь-якій формі кредитної захисту і компанія $ 800.0000 підібрати, і набагато більше інформації в Інтернеті завжди зробила вибір, так що я швидко і все контакт без напруги все для мене і грошей повідомлення Ума на мій рахунок після 24 годин, вони підтверджують, я був здивований, і тепер я щасливий. Gmail.co, Адам і я тепер допомогти: в даний час термінові повідомлення електронної пошти, пов'язані з науково-дослідницької кредит, ті, хто допомагає мені, це міра середнього. Нижче кредит підбадьорливі слова. Відповідальна кредитування і матеріал розбилися Потрібен кредит? Вам потрібен кредит, щоб погасити кредит і борг? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? Чи є кредит для великих проектів? Вам потрібен кредит коледжу? Вам потрібно фінансувати інші заходи? Електронна пошта: Ми lawsonsmithloan@gmail.com Як показано на фіг.

ru Жернова Смерти, 04.08.2017 07:45

Субсидии это государственный лохотрон!Мошенничество в масштабах страны ! Эти жи деньги потом же у населения изымаются под другим предлогом и через цены на продукты через искусственно завышенную стоимость услуг и тд и обязательно вселить страх в граждан ,что если гражданин будет должен то его выселят из его собственного жилища и приняли законы для этого на государственном уровне что бы все платили ими придуманную мзду,а первый преступник в этой цепочки это Украинский Национальный Банк который искусственным образом обесценив национальную валюту по отношению к доллару более чем на 300 процентов и об этом всем молчит правительство и народные избранники в том числе потому что они все наживаются на этом и очень даже ! Современные войны это прежде всего экономические войны достаточно обесценить национальную валюту любого государства по отношению к доллару и любое государство вместе с гражданами ложиться под долларовый пресс и выжимают все соки ! В итоге там где доллар там регулярные искусственно созданные кризисы и периодически разорение этакая жатва с постоянным характером!

Цэ Эвропа!, 03.08.2017 17:28

поднявши минимальный доход на 3200 грн половина халявщиков отвалится автоматически и у всех будет "переплата" . именно за це скакав майдан . пока в уКраине есть лохи - делишки наши неплохи . сугс!

ng Mr Harrison, 03.08.2017 15:42

Привіт, пане, пані КОНКРЕТНИЙ ПРОПОЗИЦІЯ Я міжнародний кредит, я видаю позики зі ставкою 1%, напишіть мені на адресу: (worldbirdloan0944@gmail.com) З повагою, Швидкий кредит Генеральний консультант Генеральний директор (C.E.O) Швидкий кредитний сервіс PVT LTD Viale Italia, 83100 Avellino AV, Італія Номер телефону: +18064170584 Напишіть мені на адресу: (worldbirdloan0944@gmail.com)

ke Mrs Martina Omar, 31.07.2017 15:36

Вам потрібна позика, щоб погасити ваш борг або запустити власний бізнес, якщо так, надішліть нам електронний лист на адресу martinaloanservices@hotmail.com сьогодні для отримання додаткової інформації.

us graham, 30.07.2017 03:43

EMAIL: Graham_shirleycredithome@outlook.com КОНТАКТ телефон: +2348109854241 Вам потрібна позика? Ви перебуваєте у фінансовій кризі або вам потрібні гроші, щоб розпочати свій бізнес? Вам потрібна позика для погашення заборгованості або погашення рахунків або початку хорошого бізнесу? Ви маєте низький кредитний рейтинг, і вам важко отримати капіталовкладення від місцевих банків та інших фінансових установ? Ось ваш шанс отримати позику від нашої організації. Ми пропонуємо приватні позики для наступних цілей і багато іншого. Особистий кредит, розширення бізнесу, запуск бізнесу, освіта, консолідація заборгованості, кредити на важкі гроші. Ми пропонуємо кредит при низькій процентній ставці на 3%. Зверніться до нас сьогодні по електронній пошті: (graham_shirleycredithome@outlook.com), ми готові надати вам кредит протягом 24 годин після сервісного обслуговування.

ng MRS SARAH, 29.07.2017 05:22

Мене звати Сара Гомес Родрігес Я з Аргентини Я хочу використовувати цей час, щоб писати в інтернеті Що я щойно отримав позикові кошти в 5 мільйонів песо від цієї компанії під назвою Флоренції Компанія спочатку не вірила, що казали люди в інтернеті, але я вирішив спробувати, і я застосував За кредит 2 дні тому, і я тільки що отримав дзвінок від мого банку, що є сума в 5 мільйонів песо в електронній пошті florenceloans1@gmail.com моєму акаунті, і я негайно одержав попередження від мого банку Флоренція позику Я запитав мене, чи отримав я позику, і я сказав так, тому я сказав, що повинен принести більше людей до компанії  Якщо хтось потребує кредиту, так що якщо вам дійсно потрібна позика, то це компанія, яку потрібно подати. Великий, і я зараз думаю Що існує реальна компанія, яка надає позики, і ця компанія є кредитною компанією Патрісія Кінгсман, так що якщо  Кожен з вас потребує кредиту, або це нагальне і важливе значення  Є правою компанією подати заявку на. Адреса електронної пошти: florenceloans1@gmail.com, WATSSAP ME +2348108113759    Або VIBER D

ng MRS SARAH, 29.07.2017 05:20

Мене звати Сара Гомес Родрігес Я з Аргентини Я хочу використовувати цей час, щоб писати в інтернеті Що я щойно отримав позикові кошти в 5 мільйонів песо від цієї компанії під назвою Флоренції Компанія спочатку не вірила, що казали люди в інтернеті, але я вирішив спробувати, і я застосував За кредит 2 дні тому, і я тільки що отримав дзвінок від мого банку, що є сума в 5 мільйонів песо в електронній пошті florenceloans1@gmail.com моєму акаунті, і я негайно одержав попередження від мого банку Флоренція позику Я запитав мене, чи отримав я позику, і я сказав так, тому я сказав, що повинен принести більше людей до компанії  Якщо хтось потребує кредиту, так що якщо вам дійсно потрібна позика, то це компанія, яку потрібно подати. Великий, і я зараз думаю Що існує реальна компанія, яка надає позики, і ця компанія є кредитною компанією Патрісія Кінгсман, так що якщо  Кожен з вас потребує кредиту, або це нагальне і важливе значення  Є правою компанією подати заявку на. Адреса електронної пошти: florenceloans1@gmail.com, WATSSAP ME +2348108113759    Або VIBER

ng fidelity, 19.07.2017 23:23

To Whom it may concern!!! Are you a businessman / woman? Are you in any financial mess or you need funds to start your own business? or to pay off your bills or start a good business? Contact us on fidelityloan876@gmail.com You can also Text or Call Our Head Office In United state of america on +19513561932. required to fill the info : Name—- Amunt—- Duration—- Phone number— Country— Regards, FROM: Mr fidelity Loan Company +19513561932.

ng fidelity, 19.07.2017 23:19

To Whom it may concern!!! Are you a businessman / woman? Are you in any financial mess or you need funds to start your own business? or to pay off your bills or start a good business? Contact us on fidelityloan876@gmail.com You can also Text or Call Our Head Office In United state of america on +19513561932. required to fill the info : Name—- Amunt—- Duration—- Phone number— Country— Regards, FROM: Mr fidelity Loan Company +19513561932.

de Антонио, 13.07.2017 17:23

Мне нужны быстрые и легкие быстрые кредиты без задержки, теперь в размере 3% от суммы от € 1,000.00 до € 50,000.00. Подать заявку через: antoniofirmeu@gmail.com

de Антонио, 13.07.2017 17:22

Мне нужны быстрые и быстрые быстрые ссуды без задержки в настоящее время по ставке 3% от суммы от € 1,000.00 до € 50,000,000.00 .. Подать заявку через: antonio firmeu@gmail.com

cz Peter Johnson, 07.07.2017 14:39

Привіт, Ви втомились шукати позики та іпотечні кредити, ви постійно відхиляли своїми банками та іншими фінансовими установами. Ми пропонуємо будь-яку форму позики фізичним та юридичним особам за низькою відсотковою ставкою 2%. Якщо ви зацікавлені в прийнятті Кредит, не соромтеся зв'язатися з нами сьогодні, ми обіцяємо вам запропонувати найкращі послуги. Просто спробуйте, адже судове переслідування вас переконає. Які ваші фінансові потреби? Вам потрібна бізнес-позика? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал для початку вашої бізнес-пропозиції або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваш фінансовий тягар все ще зберігається? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для можливого ділового співробітництва Зв'яжіться з нами по електронній пошті: peterjohnson6977@gmail.com

ng Олена, 06.07.2017 21:55

Шановні позичальники! Ви в будь-яких фінансових труднощах? Ви хочете розпочати власний бізнес? Ця кредитна компанія була створена правозахисними організаціями у всьому світі з єдиною метою - допомагати бідним та людям у фінансових труднощах життя. Якщо ви хочете подати заявку на отримання кредиту, поверніться до нас з деталями електронної пошти нижче: elenanino0007@gmail.com Ім'я: Потрібна сума кредиту: Тривалість кредиту: Номер мобільного: Спасибі, і благослови Ти Бог ДОВІДКА Олена

ng SERGEY YAKUBOVA, 02.07.2017 04:35

ЗАПРОПОНОВАНА ПРОПОЗИЦІЯ КОШТІВ НЕ ПІДВИЩУВАТИСЯ Здравствуйте, Які ваші фінансові потреби? Ми виділяємо кредити від мінімум $ 2000 до максимум $ 100 000 000,00 із зручною тривалістю від 1 до 30 років за дуже зниженою процентною ставкою 3%. Вам потрібна бізнес-позика? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал для початку вашої бізнес-пропозиції або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваш фінансовий тягар все ще зберігається? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для можливого ділового співробітництва Зв'яжіться з нами по електронній пошті: constantloanfirm1@gmail.com

ng SERGEY YAKUBOVA, 02.07.2017 04:33

ЗАПРОПОНОВАНА ПРОПОЗИЦІЯ КОШТІВ НЕ ПІДВИЩУВАТИСЯ Здравствуйте, Які ваші фінансові потреби? Ми виділяємо кредити від мінімум $ 2000 до максимум $ 100 000 000,00 із зручною тривалістю від 1 до 30 років за дуже зниженою процентною ставкою 3%. Вам потрібна бізнес-позика? Вам потрібна особиста позика? Ви хочете придбати машину? Ви хочете рефінансувати? Вам потрібен іпотечний кредит? Вам потрібен величезний капітал для початку вашої бізнес-пропозиції або розширення? Ви втратили надію, і ви думаєте, що немає виходу, і ваш фінансовий тягар все ще зберігається? Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас для можливого ділового співробітництва Зв'яжіться з нами по електронній пошті: constantloanfirm1@gmail.com

us bank of america, 02.07.2017 02:28

Ви шукаєте кредит для розширення вашого бізнесу або для вашої родини, незалежно від причини є. ми пропонуємо кредит на 2% Миттєво У 2days. покваптеся той час як пропозиція в минулому .. зв'язатися з нами @ bankofamericanloans@gmail.com

ng Mr Roland, 01.07.2017 02:53

Кредитна пропозиція @ 2% ставка !!! Наша компанія є юридичною організацією, створена для надання допомоги людям, які потребують допомоги, наприклад, фінансова допомога. Ми американська фінансова компанія.    Отже, якщо у вас є фінансові труднощі у фінансовій хабарі, і вам потрібні гроші, щоб почати свій бізнес, або вам потрібен кредит, щоб погасити борги або сплатити рахунки, почати хороший бізнес або запозичив труднощі над місцевими банками, зв'яжіться з нами Сьогодні Електронна пошта: habibloanfirmoffer@gmail.com Пан Роланд

ua ЯшаОченьповезлов, 26.06.2017 19:05

us raymond loan com, 26.06.2017 18:40 И откуда тут этого трипперу пиндосовского спаму столько взялось?

us raymond loan com, 26.06.2017 18:40

Хороший день, Вам потрібна термінова позика для вирішення ваших фінансових потреб, надання кредиту Починаючи від $ 3,000.00 до $ 1000,000.00 Max, ми є надійними, ефективними, Швидкий і динамічний, з 100% гарантованою позикою також дає (євро, фунти І долари.), Процентна ставка, яка застосовується до всіх кредитів, становить (3%), якщо ви Зацікавлені поверніться до нас. Throug (Raymondloancompany01@gmail.com: надані послуги включають: * Домогосподарство * Кредити винахідника * Кредит на консолідацію заборгованості * Бізнес-позики * Персональні позики. Зв'яжіться з нами сьогодні, і ми раді вести справи з нами Email: Raymondloancompany01@gmail.com

in Mr. Carter Colli, 15.06.2017 19:26

Мене звуть містер Картер Коллінз, Я приватний кредитор, який видає кредит приватних і корпоративних осіб. Ви були відхилені так багато банків? Чи потрібно фінансування для створення вашого бізнесу? робити Вам потрібно фінансування для розширення вашого бізнесу? Або вам потрібно персональний кредит?. зв'яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com ФОРМА DATA позичальника 1) ВАШЕ ІМ'Я: 2) Пол: 3) ВАША КРАЇНА: 4) ВАША ПРОФЕСІЯ: 5) Ваш сімейний стан: 6) ТЕЛЕФОН: 7) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД: 8) АДРЕСА: 9) МЕТА: 10) КРЕДИТНИЙ ЗАПИТ: 11) КРЕДИТНА ТРИВАЛІСТЬ: зв'яжіться з нами :: cartercreditunionoffer.link@gmail.com З найкращими побажаннями Г-н Картер Коллінз

ua гость, 09.06.2017 19:34

Единственный нормальный комент со всего написанного бреда - это - из одессы, 12.07.2016 21:16. И что интересно - тема уже год обсуждается. Дурорубы-субсидианты хотят выср...ться и не надуться. Экономят они. Правильно экономят. Только платить надо за потреблённую услугу, и всё. Что за виртуальные накопления? Должна быть цена услуг, доступная населению. А все льготы, субсидии - только способы залезть в бюджет. Ну и параллельно усыпить население, чтобы не возмущались стоимостью услуг. "Давайте им, что хотят. Вешать будем потом" Слышали, небось? Идея по-прежнему востребована.

ua Ицык Шлимазлов, 09.06.2017 18:53

Когда же всё-таки начнутся долгожданные погромы? Мине просто интересно.

ua Нина Лук. Сумы, 09.06.2017 18:17

Бандиты у власти, которые разными махинациями а не честью грабят народ и все только в свой карман. Забрали субсидию за сэкономленную горячую, холодную воду,отопление и водоотвод . Зачем в нашей стране с дебильным руководством экономить -- лей сколько влезет и грейся в тепле , а не прохладной квартире. Это такая экономия неизвестно в чей карман

ng charle florence, 04.06.2017 08:42

Флоренс прайват КРЕДИТНА COMPANT В COLABOR З СТОЛІТТЯ БАНК СПОЛУЧЕНИХ СТАНІ. (Florenceloans1@gmail.com) Вам потрібен кредит, щоб розширити свій бізнес або хочете отримати персональний кредит. Ми пропонуємо всі види кредитів для інвесторів, компаній і приватних осіб за доступною ціною. Ми пропонуємо персональні кредити, автокредити, іпотека, кредити, бізнес-кредити, інвестиційні кредити, позики консолідації заборгованості і т.д. ... За допомогою та за підтримки наших банків. Подати заявку на отримання кредиту сьогодні і отримати те, що ви завжди хотіли. Контактна адреса електронної пошти;; florenceloans1@gmail.com. Дякую

fr Эпично!, 04.06.2017 05:14

каклов ипут - они крепчают! СУГС

Андрей, 25.05.2017 09:50

Статья фейковая, т.к. нет никаких ссылок на указ президента или законы ВР. Пустословие. Так что, народ, не дрейфте. Если деньги со счета пропали - идите в коммунальные конторы, пусть дают объяснения, справку, на каком основании пропали деньги со счета. Ну, а с этими бумажками (хотя я сомневаюсь, что их дадут) - вперед в прокуратуру и антимономольный комитет. Пресекайте воровство со своего кармана!!!

ua Ицык Шлимазлов, 17.05.2017 18:40

А когда начнутся погромы?

ua Наталья, 17.05.2017 18:29

Получается, всё, что мы экономили идёт дяде Порошенко? Когда они уже нажрутся. Сволочи. Экономишь на всем, стараешься себя подстраховать, но им и это выдрать надо.

ng augustine junio, 13.05.2017 14:32

Як ви думаєте про ..

ua Авиамоделист, 16.04.2017 22:19

Вот как бы выразить мое отношение к предложению "пана Рахель", но так, чтобы без нецензурщины? Ну ни как, пожалуй. А если бы можно было ... Я бы и про направленность рассказал и куда применить упомянул бы, непременно, и истоки вспомнил, а главное - светлый путь бы указал.

ng RAHEL COHRAN, 16.04.2017 21:56

Привіт. Я пан Рахель приватного кредиту кредитор, який дає час життя Кредит можливостей для приватних осіб, комерційних фірм, страхування і т.д. Ви в будь-яких фінансових труднощах або в необхідності кредиту для інвестицій або вам потрібен кредит, щоб оплатити рахунки пошук не далі як ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми пропонуємо всі види кредитів в будь-який деномінації зі швидкістю 2% без попередніх fee.I хочуть використовувати цю велику середу, щоб ви знали, що ми готові допомогти вам з будь-яким видом кредиту, щоб вирішити, що ваш фінансовий problem.If да потім повернутися в даний час по електронній пошті (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання більш докладної інформації, ви дуже вітаються.

ru прокурор, 13.04.2017 19:48

пока не начнут мочить всех и вся порядка небудитю

ua Возмездие, 10.04.2017 19:58

Ну-ну! Дают копейку,забирают тысячи! Товарищи! В стране бедные люди переплачивают за всё и за всех! Скоро какать нечем будет! Так и за это налог будут брать! Не удобряем землю!

ua Влад, 10.04.2017 19:16

Если же корова не доится и не дает прибыли ее хозяин режет на мясо !

ua Влад, 10.04.2017 19:07

За 25 лет из Украины по подсчетам разных экспертов выведено 148 миллиардов долларов! Я придерживаюсь другой версии сумма выведенного капитала приблизительно равняется 210 -230 миллиардов долларов! Нужны ли этим людям которые это сделали ,люди как таковые в Украине им не нужны поэтому у них такой принцип нет человека ! Нет проблем!

ua Ксюша, 10.04.2017 18:35

краще б всі кошти,які люди зекорномили на субсидії віддавали населенню,наприклад я зекономила 6300 грн,які перерах.мені на особовий рахунок,нехай б мені їз там і залишили на наступний рік,або ж виплатили на банківський рахунок...для держави добре ,бо це дає стимул економити населенням газ,який і так дефіцитний,і людям нормально))

ua Володимир, 25.03.2017 10:30

У минулому опалювальному році подав заяву на субсидію на початку жовтня ,а нарахували у кінці березня. Як її використати? Так і повернули 15000тис. у бюджет. Я важаю що це відкат на державному рівні. Це не влада!!! Це зрада майдану, народу, і взагалі зрада державі.

ua vaal, 07.02.2017 16:26

Все OK !

ua Гость, 17.01.2017 20:43

.....Ольга - срочно нА МАЙДАУН чЭрЭз 7 000000000000000 3333333333331111111111111111111111111111 88888888888888888888 скгАчкгов вАЗьмут в Эвропу

ua Ольга, 17.01.2017 20:34

Нав!що потр!бна та субс!д!я, коли завжди обдурюють людей.В сина на 1.05.16 року була переплата -8852.36 грн. а на 1.09 16 р.переплата складала - 3713.24 грн. Все це забрали ! на 1.10.16 року вже був борг в сум! 4932 грн В квитанц!ях борги не позначались., аж до жовтня м!сяця. Чи справедливо це?

gb Сэр Alex, 04.01.2017 15:09

Ну,если украинцы до сих пор не поняли ИСТИННЫЕ цели "Революции Гидности",то-грош цена такому обществу!!(((

ua Ник, 04.01.2017 15:02

Отут саме точно висловився "з одесі": суцільне грабіжницьтво "керманичі" подають так, начебто вони переживають за людей, а насправді своїми загребущими "ручками" безсовісно тягнуть з бідних субсидіянтів гроші до своєї кишені. Оце й є "революція гідності", за яку деякі плигали на тому дурному майдані.

ua один із нас, 04.01.2017 14:24

В державі ,якщо вона є,ми пенсіонери і бідні люди-а їх досить багато -НЕПОТРІБНИЙ матеріал,це досить відкрито демонструє влада останніми роками!

ua Василь Петрович, 05.12.2016 14:21

Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. П О С Т А Н О В А від 21 жовтня 1995 р. N 848 Київ

ua Натали, 05.11.2016 22:54

Да лучше б понизили б тарифы и не нужны никакие субсидии. Никак себе карманы не понабивают. Я таких уродов расстреливала б. У всех депутатов вытрясти все награбленные деньги и Украина была б богатая страна.

il Гость, 26.10.2016 18:27

Дурят бедных людей!

ua Старая женщина, 26.10.2016 18:20

Помню, при Азарове платила коммуналку 10% от пенсии. Всего!!! Так то ж була бандитська влада. Это ж сколько надо было наворовать, что б и людям "отжалеть" какие-никакие копеечки. Потерпите. Вот наворуются, и вам что-то перепадет. Хотя, пардон, ваша влада никакая не бандитская, а самая революционная, возможно, у нее другие аппетиты.

ua Юлия, 26.10.2016 17:42

Чому я так довго неотримую супсидию?

ua гость, 19.10.2016 13:52

Ну зачем нужна субсидия если её надо возвращать ?

ua олександр з черк, 19.10.2016 13:37

у черкасах після перерахунку субсидій на газ люди зосталися винні державі не аби які кошти які повинні сплатити по квитанціям на вересень .

ua днепр, 09.10.2016 23:44

Миску пододвинули а цепь укоротили

ua Олександр, 09.10.2016 21:23

Скажіть, хто буде після таких розрахунків економити газ? На початку року було об’явлено, що ті люди, які зекономлять газ, будуть мати можливість за зекономлені гроші погасити кредит на утеплення будинку. Що ми маємо на сьогодні? Кредит на утеплення зі знижкою 70% для тих хто має субсидію, не дають, гроші, які люди економили, щоб погасити частину кредиту, забрали. Як це називається, я думаю, що ви догадуєтесь.

ua из одессы, 12.07.2016 21:16

пухлый и розовощекий мальчик розенко ,министр - горазд на выдумки, а сама идея "субсидия" -это почти гениальный способ отобрать деньги в нужные ручки да так что "носитель субсидии" не хера не понимает что его имеют

Добавить комментарий