Закарпатські митники конфіскували три автівки
Украинаprozahid.com08 июня 2017

Закарпатські митники конфіскували три автівки

В обох випадках громадяни України, як підставу для переміщення автомобілів з іноземною реєстрацією "Mercedes Sprinter" та "Volkswagen Sharan" "зеленим коридором" через митний кордон, подали свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів та паспорти громадян України для виїзду за кордон. Однак, під час огляду транспортних засобів, у працівників митниці виникли підозри щодо цілісності та оригінальності номерних позначень кузовів автомобілів, в зв'язку з чим до митного контролю транспортних засобів, у відповідності до ст.327 Митного кодексу України, був залучений експерт. За результатами огляду автомобілів встановлено, що ідентифікаційні номерні позначення кузовів були нанесені на безномерну деталь кустарним способом, та вварені в кузови автомобілів так само.

Таким чином громадяни подали працівникам митниці документи, що містять неправдиві відомості та є підставою для переміщення інших транспортних засобів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі безпосередні предмети порушення митних правил – автомобілі вилучено, відповідно до ст. 511 Митного кодексу України. ДФС у Закарпатській області

Написать комментарий
💬 Последние комментарии