Збирай друзів і їдь до Львова! Поради активним туристам
Украинаpress-centr.com22 апреля 2018

Збирай друзів і їдь до Львова! Поради активним туристам

Вузькі вулички, костели і багатовікові замки заманюють до Львова вітчизняних та іноземних туристів. Чим вигідна подобова оренда квартир в центрі Львова і які місця обов`язково слід включити в туристичний маршрут, розкажуть експерти центру онлайн-бронювання «Добово». Вибираємо житло для невеликої компанії Що може бути краще, ніж вирушити в подорож з вірними друзями? З матеріальної точки зору колективна поїздка - вигідна справа: групові екскурсії та проживання обійдуться дешевше. Наприклад, можна заощадити на житлі - зняти на Dobovo.com 2-кімнатну або 3-кімнатну квартиру в центрі Львова і розділити вартість оренди. Квартири здають з декількома спальними місцями, а при необхідності за невелику доплату господарі надають додаткові. Такий варіант набагато вигідніший, ніж номеру готелі і однозначно зручніший, ніж розміщення в хостелі. Пам`ятки must-see Якщо ви вперше у Львові та в запасі у вас не так багато днів, скористайтеся планом екскурсії від експертів «Добово». Пропонуємо список об`єктів, які допоможуть за кілька днів скласти уявлення про «західну столицю». Площа Ринок та її кам`яниці Центральна площа Львова - стартова точка екскурсійних маршрутів. На цьому історичному місці багато століть кипіло жваве життя, проводили ярмарки, важливі міські збори. Візитною карткою площі є кам`яниці - пам`ятники середньовічної архітектури. Найтаємничішою вважається «Чорна кам`яниця». Споруда другої половини XVI століття вражає чорним кольором тесаного каменю і унікальним фасадом, прикрашеним орнаментом і сюжетною різьбою. На даний час у кам`яниці є кав`ярні, ресторани, музеї і сувенірні магазини.

Міська ратуша Одна з найбільш впізнаваних пам`яток Львова. З її оглядового майданчика, розташованого на висоті 65 м, відкривається чудовий панорамний вид на центр міста. Піднятися на вежу можна, подолавши 408 сходинок. Ціна вхідного квитка - символічна. Не відмовте собі в задоволенні насолодитися прекрасними видами з висоти пташиного польоту. Домініканський костел Католицький собор - культова споруда, побудована в стилі бароко в середині XVIII століття, яка величаво підноситься над околицями. Це один з найпопулярніших туристичних об`єктів і значущих пам`яток архітектури. Стиль будівлі нагадує собор Святого Петра у Римі, собор Святого Домініка в Болоньї, костели Святого Карла Борромео і Святого Петра у Відні. У дні богослужінь тут можна послухати органну музику.

Оперний театр Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. А. Крушельницької відомий по всій Європі. Багатоярусний зал для глядачів вміщує 1800 відвідувачів. Інтер`єр декорований різнобарвним мармуром, золотом, полотнами видатних майстрів. Фасад будівлі прикрашають численні скульптури і величні колони, витончені балюстради і ліпні балкони. Міський арсенал Львівський арсенал - музей, в якому зібрана унікальна колекція старовинної зброї. Раніше будинок служив збройовою майстернею і був частиною оборонного корпусу міста. Тут представлені щити та інша зброя воїнів 30 країн світу. Відвідавши експозицію, можна побачити бронзові гармати, шоломи і щити, гетьманські булави і порохівниці. Личаківський цвинтар Головний некрополь Львова - справжня культурна спадщина Європи, музей-заповідник під відкритим небом. З 1786 року тут покояться багаті і знамениті жителі України, Польщі та інших країн. Багато пам`ятників і надгробків створені руками іменитих архітекторів і скульпторів.

Палац Потоцьких Особняк Потоцьких (однієї з найвпливовіших династій Західної України) був побудований в 1880 році в стилі французького класицизму. В оформленні парадних залів палацу використані різнокольоровий мармур, позолота, червоне дерево, полотна знаменитих художників. Тут зберігається чудотворна ікона Львівської Богородиці, помолитися біля якої може кожен охочий.

Це мінімальний список пам`яток міста Лева. Обов`язково прогуляйтеся романтичними вуличками, випийте автентичної кави і спробуйте наливку на площі Ринок. Гарного відпочинку!

3 комментария

Написать комментарий
 • kotObormot
  22 апреля 2018
  Оккупированный коммунистами и хохлами польский город.
  Ответить
 • Гость
  22 апреля 2018
  Польским он стал только в 1349-ом году. А основан был за сто лет до этого - русскими.
  Ответить
 • Гость
  22 апреля 2018
  Так что, небольшое уточнение: оккупанты - это, как раз хохлы и поляки!:))
  Ответить
💬 Последние комментарии
е
так что не было никакого поезда Львов-Москва?))) это все происки врагов?)))
Луна-2
бедненький,как же ты умаялся, милок если до тебя только что дошло за 7 лет революционного достоинства что нам не светит никакой путь в вожделенную тобой Европу....Ничего, еще 7 лет голода и холода, и вы с ами -сами, как когда-то Богдан Хмельницкий, которого вы так ненавидите, попроситесь в Россию -матушку. ОБЕЩАЮ ТЕБЕ -ДОЖИТЬ ДО ЭТОГО ЗАМЕЧАТЕЛЬНОГО ДНЯ, КОГДА НА КОЛЕНЯХ ВЫ БУДЕЕТ ПРОСИТЬ ПРОЩЕНИЯ У ВСЕХ УКРАИНЦЕВ, ЗА то ,ЧТО ВЫ НАТВОРИЛИ ..
ЛУНА-2
Ленок при чем здесь злопыхательство?( хоть я лично рада этому, потому что амеры провалились со своей вакциной,У НИХ НЕ ПОЛУЧИЛОСЬ. )но дело не в этом . Дело в том, что всякую вакцину нужно перед использованием всячески исследовать -ее плюсы и минусы.Её реакцию на людей.. её побочные явления. Например, российский "Спутник" уже априори, опробован на пациентах -добровольцах, и все побочные явления устранены - чего не скажешь про американский "ПФИЗЕР".В от почему и гибнут люди -что в борьбе за барышами надо успеть снять сливки, и желательно первыми. ( вообще-то я думаю, что этот вирус искусственно завезен в Китай,чтобы посмотреть на реакцию Но вспыхнуло и в ЕВРОПЕ,И В ШТАТАХ -одновременно..).США- родина коронавируса, оказались не готовы к пандемии.
е
Да..напоминает это типа добровольную сертификацию инженеров-проектировщиков.... Сначала по желанию... Потом принудительно иначе в экспертизу проект не принимают... Затем придумано каждые пять лет подтверждение данного сертификата разумеется не бесплатно... Теперь еще и ежегодные отчисления в гильдию проектировщиков, а то твой сертификат в базу не внесут и к экспертизе не допустят... А сейчас ещё придумали пока что добровольное страхование от ошибки проектанта...пока добровольное.... Так что, верим что все это только ради заботы о детях, чтоб их учили только сертифицированные педагоги...
блядва ебанная
Эта недобитая вонючая армяшка, что то блеет на своем овечье-армяшевском про "журнашлюх"??? Вообще пропагандонина блядючая охуела!
е
Елена, так что там с хорошей жизнью в Украине? Говоришь всем тут прямо так хорошо, а кто утверждает обратное, тот ничего не понимает?? Ну давай, не стесняйся рассказывай почему тут хорошо жить, а население сокращается???
ке
Польши и Украины?