Зі Львова вивезли лише половину накопиченого сміття, – С. Бабак
Украинаzaxid.net07 июля 2017

Зі Львова вивезли лише половину накопиченого сміття, – С. Бабак

Ірина ВащишинЗі Львова вивезли лише половину відходів, які накопичились у місті. Про це у п'ятницю, 7 липня, повідомив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак. «Станом на сьогодні 5 тисяч 600 т сміття зараз на майданчиках і перевантажувальних станціях. Тобто, залишилася приблизно половина накопиченого сміття. Тому ми дискутували про методику підрахунку, коли вони (ЛОДА-авт.) брали на початку не 12 тис. т сміття, а 6,5 тис. т, коли не рахують станції перевантаження. Вони не враховують щоденне накопичення. А воно ж само не зникає. У Мінрегіонбуд я повідомив цю інформацію і там погоджуються, що треба рахувати в тоннах. Є чітке доручення комісії з надзвичайних ситуацій – очистити місто. Тобто, і майданчики, і те, що було на машинах, і на перевантажувальних станціях», – пояснив Сергій Бабак. Нагадаємо, учора на брифінгу в ЛОДА повідомили, що з міста вивезено 92% усіх відходів. У Львівській міськраді вважають, що це не відповідає дійсності, оскільки такі дані там отримують, підраховуючи очищені майданчики, а не вагу вивезеного сміття. «Щодня з міста вивозять 600-800 тонн ТПВ. До речі, вчора я знайшов ще два контакти, за якими сміття можна буде вивозити за межі області. Ці дані ми передали в ЛОДА», – зазначив Сергій Бабак.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Надеюсь,что-то получится.А то скоро в супермаркетах прийдётся ставить кассы самообслуживания,так как кассиров и так не хватает,а с этой историей-обслуживание на украинском,и те,что были уйдут.Люди переводятся на склад,куда угодно,.....кто принципиально не хочет говорить на украинском,кто из-за насильственного насаждения.И это только начало.
майдаун
вот сразу видно, что никто не платит за выход, не поит спецчайком, не угощает печеньками,,,
Гость
СЛЫШАЛИ? ВОТ ГДЕ ВАША НЕЗАВИСИМАЯ УКРАИНА?!
Кот Матроскин
Гробы тоже дорожают...
3021
Это второй штопаный гой, разговаривающий в повседневной жизни на русском, не титульной нации, но навязывающие укр. язык. Зе и По, этих двух галимых поцев, нужно посадить в тюрьму за коррупцию и не выпускать до тех пор, пока эти два любителя филологии, не выучат в совершенстве китайский язык.
ЭТО НЕ МИТИНГИ
НУ ЧТО ЭТО ЗА МИТИНГИ? ДЭРЖАВНЫХ ПРАПОРИВ НЕТ, ЩЭНЭВМЭРЛУ НЕ ВОЮТ...
воля
в скм метинвест ахметки уже введена