10 способів стати щасливіше
Здоровьеterrawoman.ua17 мая 2015

10 способів стати щасливіше

Пошуком відповіді на питання, що таке щастя, спрадавна займалися і філософи, і теологи, і психологи, і навіть фізіологи. Вони знаходили свою формулу щастя і були по-своєму праві. Проте мільйони людей у світі продовжують почувати себе нещасними: хтось зрідка, а хтось постійно. Чи так можна навчитися бути щасливим? Здавалося б, щастя - це наше відчуття світу, як можна змусити себе відчувати по-іншому? Виявляється, можна. Треба тільки дуже захотіти і почати працювати над собою, тоді світ заграє новими фарбами. Іноді від щастя нас відділяють всього 10 кроків, зробивши які можна змінити своє життя. Вчіться бачити хороше Це головна запорука щастя. Більшість з нас звикла дивитися на світ через чорні окуляри. Ми наполегливо намагаємося не помічати тих маленьких радощів, які нас щодня оточують. Сонячний погожий день, розмова з другом за вечірньою чашкою чаю, комплімент від чоловіка - усе це залишається непоміченим або забувається через декілька хвилин. Тоді як попутник, який став з ранку на ногу, або продавщиня, яка нагрубіянила, вибивають з колії на цілий день. Ми носимося зі своїми негативними емоціями, пестимо і леліємо їх, немов улюблене дитя. Зробіть головний крок на шляху до щастя: відпускайте від себе негатив, а позитивні емоції "складайте" і накопичуйте, вони вам згодяться не раз. Радійте! Це важливий другий крок: навчитися не лише бачити хороше, але і радіти йому. Колотнечі останніх десятиліть в країні виростили ціле покоління песимістів. Усе хороше, таке, що відбувається навкруги, ми списуємо на випадковість. Зате в поганому бачимо закономірність. Подібна установка спочатку має на увазі те, що щасливим почувати себе неможливо за визначенням. Але згадайте народну мудрість: "Все, що не робиться, - все до кращого". Хто знає, може, дрібна неприємність у вигляді автобуса, що пішов, оберегла вас від неприємності, а втрачений гаманець - лише мала плата за можливість уникнути реальної біди. Тому - радійте усьому позитивному і не перетворюйте дрібні проблеми на трагедію. Переживайте щастя наново Згадайте першу пораду - накопичувати позитивні настрої. У психології це називається "Ресурсні стани". У кожного з нас бувають моменти абсолютного щастя, навіть у найзакореніліших песимістів. Зафіксувавши цей стан, запам'ятайте його в деталях і спробуйте пережити почуття ще раз. Підійде будь-який момент: перше освідчення в коханні, успіх на роботі, яскраві враження від подорожі, натхнення. Подібні відчуття стають для нас своєрідним якорем, який фіксує ланцюжок: подія - сприйняття - відчуття щастя. Чим більше багажу таких якорів, тим швидше ви навчитеся почувати себе щасливим. Шукайте нове!

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кругом одни евреи
Пасечник йосип рачок - главный местный дурачок! Выбирал из местных пчёл, чтоб был истинный хохол! Евреи, евреи кругом одни евреи.
Весёлый Роджер
Особенно прав ты Шмуля по вопросам: выплавки стали, мукомольным заводам, историческим фразам, построению мостов из картона и поеданию москалями ёжиков и бобров с выползнями. Короче - обычный, выживший из ума, самовлюблённый, тупой, нарцистический пердун! Сало не уронил?
Весёлый Роджер
Шмуля, а яка така половая связь между боХатсвом пиндосов и пустой кишенью щирого xoxла? Ведь кроме тебя мудака пердунка, который набухался до глюков, никто не бачил того пиндосного "Геркулеса" с масками и др, що сел у тоби за лесом.
Весёлый Роджер
Та нихай себе выходють! У щиродупной хунты ВСЕ_РАГУЛЬНАЯ пидтримка е! Ось так, поддонок Шмуля? Как выйдуть против хунты, так и зайдуть, кого сожгут як у Одессе, а кого из кулемётов нацики положат. И все демократичные западные СМИ это не заметят! Вот на этом и держится пропиндосная хунта. Сало не уроните, крепше него держите! Тому шо : «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
Луна -2
Ага - особенно, после того,как она скомандовала местным тузамцам не покупать вакцину у России.Зачем - пусть хохлы помирают от ихней непроверенной вакцины.....
Елена
США это мощнейшая держава в мире,с ней надо дружить,а не ссориться.
777
Не будьте так взыскательны к Шмыгалю. Поскольку до того,как Зеленский по непонятной причине вдруг вознес его на должность премьера,весь его опыт управленца был всего лишь семейный бизнес во Львове - пекарня и прокат велосипедов. Безуспешные попытки прорваться самовыдвиженцем в местные советы не в счет. Представьте себя на его месте. Представили? Ну то-то.